Šta je novo?

Civilization V

lepo izgleda...
 
Sa' cu ja ko Kartman da se zaledim dok ovo ne izadje :d
 
Jel uzima ovo ko na orginalu ?
Kako to da se vec nije pojavila narodna verzija ? Igra izlazi za samo 4 dana.
 
Kako i ovo stici igrati pored SC2.... :(
 
Pazario sam je na steam-u. Sto se mene tice, svi starcrafti, mass effectovi, dragon age-ovi, koliko god da su sjajne igre, jednostavno ne mogu da se porede sa Civ-om. Meni je civ apsolutni sampion zabave i najveci ubica vremena koji postoji:)
 
pa to izlazi prekosutra :D :D :D

System requirements
Minimum System Requirements

Operating System: Windows® XP SP3/ Windows® Vista SP2/ Windows® 7
Processor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz or AMD Athlon X2 64 2.0 GHz
Memory: 2GB RAM
Hard Disk Space: 8 GB Free
DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
Video: 256 MB ATI HD2600 XT or better, 256 MB nVidia 7900 GS or better, or Core i3 or better integrated graphics
Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
DirectX®: DirectX® version 9.0c

Recommended System Requirements

Operating System: Windows® Vista SP2/ Windows® 7
Processor: 1.8 GHz Quad Core CPU
Memory: 4 GB RAM
Hard Disk Space: 8 GB Free
DVD-ROM Drive: Required for disc-based installation
Video: 512 MB ATI 4800 series or better, 512 MB nVidia 9800 series or better
Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
DirectX®: DirectX® version 11

Other Requirements: Initial installation requires one-time Internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include Steam Client, Microsoft Visual C++2008 Runtime Libraries and Microsoft DirectX.

Internet Connection and acceptance of Steam™ Subscriber Agreement required for activation. See www.steampowered.com/agreement for details
 
Eto pravog razloga da konačno instaliram Win 64b. :D
 
Pazario sam je na steam-u. Sto se mene tice, svi starcrafti, mass effectovi, dragon age-ovi, koliko god da su sjajne igre, jednostavno ne mogu da se porede sa Civ-om. Meni je civ apsolutni sampion zabave i najveci ubica vremena koji postoji:)

Mogao si uzeti na shopto za 28 funti. :p
 
Dal su sredili ono kad se razvijes da cekas 5 min da prodje turn ?
 
danas! :banana:
 
Josh ne :) Ali se ceka nestrpljivo....Moj buraz se nada da ce moci da igra na 3200 integrushi ali mi zao da mu rusim snove :)
 
Fine ocene dobija igra za sada.
 
A kad ce uporedni test grafickog prikaza sa PS3. :d
 
Kao da ocene imaju neke veze. Igra ti se svidja ili ne recimo meni se dopada RUSE iako je dobila uglavnom samo oko 75 %. CIV je takodje odlična stvar ali to je bila i kada je postojala samo CIV I :)...jer je ideja dobra a to da li je šarena grafika ili ne koga je briga za ovakav tip igara.

Pozdrav,
N
 
Kao da ocene imaju neke veze. Igra ti se svidja ili ne recimo meni se dopada RUSE iako je dobila uglavnom samo oko 75 %. CIV je takodje odlična stvar ali to je bila i kada je postojala samo CIV I :)...jer je ideja dobra a to da li je šarena grafika ili ne koga je briga za ovakav tip igara.

Pozdrav,
N

Dobro de, tek sa Colonization-om sam se stvarno zarazio a kad je došao CIV2 onda sam stvarno oboleo... :d
 
svi opisi su izuzetno pozitivni, ja se samo nadam da ono sto u svekom review-u spomenu, a to je simplifikacija i user friendliness predstavljaju pozitivnu stvar i da ne ide na ustrb nas old skul gejmera :)
 
Jel' istina da izlazi oko 16.00 casova? Za americko trziste i sirotinju..
 
Nazad
Vrh Dno