Šta je novo?

Najjaca grafika koja ne trazi dodatno napajanje???

juninho

Cenjen
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruke
68
Poena
159
Kao sto naslov kaze, koja ja grafika najbolja a da joj je dovoljno napajanje iz PCI-Express slota???
 
Mislim da bi to bio ati 5670.
 
Nema shanse da 9800GT radi bez dodatnog konektora.
 
Imam ja leadtek 9800gt 512 koji se napaja samo kroz pcie slot.
 
ja bi isao na 5670 jer ako i ima 9800gt bez dodatnog sestopinskog napajanja tesko da ce lako da ga nadje i jos da je po ok ceni
 
Ionako su to karte sa pribliznim performansama.
 
Ja imam Gainward 9800GT/512 bez dodatnog konektora, platio sam ga novog 70e pre mesec dana..
 
ECS pravi 9800GT bez dodatnog konektora, jesu nizi radni taktovi ali ne secam se koliko, mozda moze neko ko poseduje slicnu grafu da kaze.
 
definitivno 9800 gt 512mb.Bilo koja Palit,gainward...Meni je isto radila na amd 5000+ kao i sadasnja ati 4850 sa 8pin dodatnim napajanjem
 
Zna li neko

gde ima da se kupi ta 9800 green edition?
 
MicroStar 9800GT-MD512/PWM je oko 8700 dinara. Ne znam da li ima boljih ponuda od toga, a da ispunjava kriterijume.

Ako ne nadjes gde, pitaj na PM...
 
Definitivno nije svaka 9800, ja imam Gainward 9800GT 512 MB i ima dodatno napajanje.
 
1050ti je najjaca kojoj ne treba dodatno napajanje.

Dobar revive, dobar.
 
Poslednja izmena:
Ja imam 1050ti i treba 6pin

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Pa ima i modela kojima ne treba.
 
meni nekako bedara da imam dobro napajanje,a da ga ne iskoristim. da stoje pci kablovi nepovezani. a i gadim se malih 128-bitnih kartica.
 
9800GT radi kao munja dok ne crkne kao meni :D
salim se, radi bez dodatnog napajanja, ali su moguce razlike od proizvodjaca do proizvodjaca.
 
Imam ja negde u nekoj kutiji zaboravljenu Palit 9800GT Green Edition, bez 6pin napajanja. Pa ako te nesto interesuje mogu je isitestirati.
 
Verovatno se od februara dosad snasao.
 
Haha dobro je da sam ga ja ispravio :D
 
Nazad
Vrh Dno