Šta je novo?

Test perfomance - HITNO!!!

vlajko007!

Cenjen
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruke
25
Poena
154
Moze li neko da objasni pojmove koji su crvene boje, i ako moze prokomentarise rezultate.

Testirane su performanse Windows server 2003 i 2008 u razlicitim uslovima. Kao realni serveri i kao virtualne masine pod Hyper-V tehnologijom.

Molim za pomoc, puno bi mi znacilo. U pitanju je rad za faks.
 

Prilozi

  • Report.doc
    99.5 KB · Pregleda: 168
Sto se tice objasnjenja crvenih pojmova.. zezas ili? Svi pojmovi su ili jasni (ili potrazi u Windows help-u) ili su nesto sto Windows interno izracuna (tipa .NET GOPS) i njih slobodno ignorisi.
Sta je 200x-V a sta je 200x-V Core2?
Sve performanse su ti sasvim OK, znaci da VT (ako se koristi) odlicno radi.
Jedino disk performanse ignorisi, u pitanju je caching u vecini slucajeva.

Cemu ti ovo sluzi?
 
Na zalost moju oduvek sam slab sa poznavanjem hardware-a. Nadjem ja na google, ali ...
Ne mogu ni jednu vrednost da ignorisem jer to jednostavno moram da imam u radu.
A situacija je sledeca.
Treba da uporedim performanse servera i to instaliran cist server 2003, pa onda 2008 i na njemu VM server 2003 i 2008. A na VM prvo test kad im dodelim jedno jezgro a posle test sa dva jezgra.

Imam oko 30-ak grafikona i svaki treba da iskomentarisem. Pa bi mi svaka pomoc mnogo znacila.
 
vidi .... bez zelje da te vredjam ili slicno .... ja koji nisam zavrsio faks ... nit zavrsavam isti .... znam sta znaci vecina onih stvari u tabeli ... a ti ako ne znas .... sta si cekao do sad da naucis ? jel si preko bubuce polagao prethodne ispite ?

Sedi cuti i uci.

Nit je toliko tseko ... nit treba bog zna koliko vremena da provedes uceci.
 
Nazad
Vrh Dno