Šta je novo?

jeftini xWave s-02 2Gb

dusxan

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2007
Poruke
954
Poena
330
Zanima me kakav je ovaj plejer

-Kakve su mu dirke, koliko su jake

-Kakav je fm tjuner, moze li se traziti po frekvencijama rucno


Hvala!
 
Ima bezbroj ovakvih modela, dacu iskustva sa mojim modelom koji je izgledao isto ovako (kupljen preko ebaya 2004 mislim), ne znam tacno koji je brend :)

- Srednje zalostan, ali radi posao.
- Dirke su kod mene bile super, primetio sam da zavisi od "brenda", nisu kod svih iste...
- Moze da se trazi i rucno i automatski, moze da snima sa radija, prijem je onako, otprilike kao na mobilnom, mozda jedan stepenik slabije... Moze da zapamti do 20 stanica.
Diktafon je isto upotrebljiv.
Citanje lyrics je bezveze, a isto vazi i za imenik (ne znam ni sta ce to na njemu).
Kupi odmah i punjac i bateriju (idealno kad bi punio po jednu).

Ja sam moj koristio ~3 godine, radi jos uvek, nisam imao nikakvih problema, sad je negde u fijoci. Najveca zamerka je na uzasno spor flash (ako ga koristis za prenos necega). Brzina citanja je bila oko 1.2MB/s, a pisanja oko 0.5MB/s, tako da se nacekas dok snimi nesto...
 
Ne znam kako stojis sa parama,ali ako mozes da izdvojis malo vise novca pojuri Sansa Clip 2GB,malisa je cisto zlo,ne samo da podrzava FLAC format vec ga i jako dobro reprodukuje,baterija traje 12-14 sati(u zavisnosti na format koji se reprodukuje),sve u svemu sigurno je mnogo bolji od gore pomenutog plejera(doduse jeste skuplji,ali po meni vredi svake pare).Ako se ne varam cena u comtrade-u je bila 3400.
http://www.anythingbutipod.com/archives/2008/02/sandisk-sansa-clip-vs-ipod-shuffle.php
 
Nazad
Vrh Dno