Šta je novo?

Lasersko sečenje u Beogradu?

MIvan

Cenjen
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruke
4
Poena
151
Da li zna neko gde mogu da nadjem kvalitetnu i brzu radionicu za lasersko sečenje u Beogradu? Pokušavam da napravim kućiste koje sam lično dizajnirao (izmislio) :crash:
Radi se o pleksiglasu 4mm debiljine.
 
bilo koja bolja radnja gde prave svetlece i ostale reklame
 
mislim da ti je bolje da ides na waterjet umesto lasersko secenje
 
Seko sam sa ubodnom testerom,odradio posao al unistio testericu.(savet-polivas vodom mesto gde seces,pleksiglas se topi prilikom secenja i lepi na testeru.)
 
Hahaha i ja sam to isto uradio i unistio i testericu i zivce i plocu.. :( :( pa ne znam waterjet sta moze da uradi, posto imam bas neke sitne detalje pa zato.. Jel znate mozda kako se krecu cene waterjeta i cene lasera??
 
Koji crni waterjet...
Nosi na laser, secenje je u proseku 1e po minutu. Da ne reklamiram ovde, trazi na googlu imas na par mesta kod nas.
 
sutra je radan dan, pa cu videti sta gde i kako sutra pa vam javljam sta sam uradio..
 
Postavi narcrte da vidimo
 
E nasao lasersko secenje u Lestanima, danas nosim crtez, nadam se da ce sve ispasti kako treba :)
 
Kolio para da ti naprave? Da li je materijal tvoj ili njihov (biraš i kupiš kod njih)?
 
kad zavrsis, obavezno postavi fotke ovde, bas me interesuje sta ces da napravis
 
A metala, par mm debelog alu/celika ?
 
Ko ima, dajte ovde konkretne podatke firma-cena-iskustvo, mnogima bi značila informacija. :)
 
Ekstra pomoc...
covek pita gde ima u Beogradu, a neko mu odgovara imas na Googlu.

Znaci da citiram MArka:

"Ko ima, dajte ovde konkretne podatke firma-cena-iskustvo, mnogima bi značila informacija."
 
Bio sam sluzbeno u Novom Sadu i u Veterniku ima neki lik koji sece waterjetom. Kad je video moju stranicu Chifteca ~1mm, rekao je da produzim dalje.
Toliko o WJ.
 
Znači ako on ima slabu ili raspadnutu WJ mašinu onda ni jedna nije dobra? :wall:
 
Ja sam pitao (i bio) kod ovih ljudi, imaju waterjet, da mi seku stranicu na kompu, cena je bila 3000 dinara po stranici (za to što sam ja hteo), moja priprema naravno.
Priprema mora da bude u AutoCad-u ili u Corel-u. I NAJMANJA DEBLJINA REZA JE 1mm. Tako da znate za krivine i ostale sitne stvarčice koje treba da se seku.

Evo link http://www.waterjetsystem.co.rs/
Nalaze se kod hotela Nacional na B. kosi.

A koga interesuje laser sečenje neka mi se javi imam čoveka koji to radi.
 
I šta je na kraju bolje za sečenje čelične stranice kućišta, laser ili water jet??
 
Da ti skratim muke, ako vec nisi zavrsio posao.
Imas preko puta vukovog parka (menze) neki prolaz medju zgradama, razne radnje tipa graver, pecatorezac.. Udjes i picis pravo imas lasersko secenje, cene su korektne a i radnici ce ti izaci u susret za sve sto te interesuje.
 
baci tacnu adresu ako znas
 
Stvarno nisam siguran ali ne moze da se promasi..
Kad se ide iz pravca liona ka skupstini, prodje se raskrsnica posle pekare bulevar i prvi pasaz levo.
 
Znači ako on ima slabu ili raspadnutu WJ mašinu onda ni jedna nije dobra? :wall:

Drago mi je da na benchu ima vrsnih znalaca Wj i laser tehnologije.
Nije mi na pamet palo , da mu je masina losa.
 
znam da je tema matora ali nije potreba za water jet-om. da li ima neko da preporuci osim navedenih jos neku firmu iz BG-a , ja sam iz Borce mada duz Zrenjaninca nisam spazio nekog ko to radi.
i ono najvaznije, znam da radim u AutoCad-u ali mi nije jasno kako treba da izgleda crtez po kome masina sece, moze li pojasnjenje, bitno mi je da izadje sto jeftinije jer posao nije velik a cujem da debelo naplacuju tu pripremu,pa kao 30e start masine i td.

treba samo da se proreze vec postojeca maska kucista, aluminijum debljine 5mm, par linija tj. ovo samo manje

159461.jpg

hvala
 
Poslednja izmena:
Ovo na slici opasno dobro izgleda.
 
Nazad
Vrh Dno