Šta je novo?

Monitori sa IPS panelima [nije tema preporuke za kupovinu]

Gde se mogu naci za 350€?
Ja cu do kraja godiine verovatno Dell s2721dgf, u opctiji mi je i Samsung Odyssey g7, mada zbog zakrivljenja mi je manje zanimljiv.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stvarno gde ima Dell za te pare :D
 
Pojavili su se S2721DGF OEM verzija kod uvoznika i ta verzija je nesto jeftinija.
Razlika je sto na nju ide 24m garancije umesto regularne 36m.
Zato ima razlike u ceni
Oem - 54.000
Regular - 58.000


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel moze neki info na pp ili ovde kako doci do ovih cena i kome se obratiti? Ja bih u ponedeljak uzeo jedan oem. [emoji4]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam odustao, iako sam sinoc imao na sajtu cenu 51.000, bolje ako se već toliko plaća, da se ide na sigurno, tj neku proverenu radnju..
 
U GT u bg na vodi daju 20% popusta na asortiman. ovaj monitor bi bio 51k sto je super cena sa 3 god garancije... Ali ga naravno nemaju u asortimanu u radnji :)
 
Pa to je i realna cena kod nas. 430$ je u americi na popustima.
 
pa jeste, ali ga nadji negde za te pare :) svuda je 60+k
 
Pa treba sacekati da spuste kroz neku akciju. Evo neko je napisao da je vec bilo na tm po toj ceni. Postoje sanse da bude i na gt mada su od krize nesto utanjili sa popustima na it tehniku.
 
u tm ima po 54k cini mi se sa 2god garancije
 
Smesna garancija, na Alzi za 61k uzmem ga sa 6 godina garancije...

53k sa normalnih 3god.

Jos ako bude neki popust, zlo..
 
a pa nama mucenicima u srbiji to nije opcija :(
 
Ja ga narucio danas. 54k. Jel sam pogresio? Iskreno nisam ni pitao za garanciju kad sam video da su svuda 60k+, a ovamo 54.
 
Poslednja izmena:
pa da, to je to... zvao sam ih danas, lik nije znao da mi objasni zasto je garancija 2god a ne 3 koliko daje proizvodjac...

kaze kod njih je na svu tehniku 2god garancija...
 
Nemam ja sta da sumnjam ili ne... Dosta ljudi se zalilo na taj monitor/panel, znaci postoje defekti... A ja sam bas te srece... :mad:
 
Nisam znao da ima problema, znam da Dell ima garanciju za mrtve pixele, ali su mrtvi pixeli retkost. A sto se tice reklamacije, nacekaces se i kod nas, ali razumem malkice vecu dozu sigurnosti ako uzmes kod nas.

Ako si resio, narucuj kod nas, drzim fige da sve bude u redu, a bice! :)
 
Nazad
Vrh Dno