Šta je novo?

Full screen u igrama na laptopu

hektor2

Slavan
Učlanjen(a)
29.07.2006
Poruke
4,362
Poena
450
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5600G / LCPower212
Matična ploča
MSI B450 Gaming plus
RAM
48GB
GPU
Intel Arc A770 16GB
Storage
500GB nvme
Zvuk
Ima
PSU
LcPower 600W
Kućište
MS V700
Monitor
Tesla 27"
Pretrazio sam ovu "sobu" ali nisam nasao adekvatan odgovor - ili bar mislim da sam dobro pretrazio :d
Kako da na laptopu (ATI 3200 graficka) namestim da igra zauzme ceo ekran (nije bitno da li ce slika biti deformisana ili ne).
Da li negde u drajverima ima "strech to fit" neka fora ili.....
Konkretno radi se o igri Urban terror (quake3 engine)
Kad se pokrene ima one crne strafte sa strane....
 
Zar nema u samoj igri u opcijama, nisam naisao na igru koja nema podesavanje rezolucije, ako nema widescreen rezolucije mozda ima promenu odnosa strana pa da stavis 16:10 ili 16:9 pa nek se razvuce?
Pozdrav ,)
 
Mislim da ima Wide rezoluciju (13xx * 768) ali je graficka ipak preslaba za relativno visoku rezoluciju. U 640 i 800/600 lepo radi - 90ak fps, ali ima one crne strafte sa strane
 
Ima negde na forumu neka caka da preradis .inf fajl valjda i ubacis dodatne rezolucije... kad bih se samo setio gde, nije to odavno neko napisao ali ne mogu se setiti u kojoj temi, ili pretrazuj po tim frazama ili sacekaj da vidis da li ce i tebi ta osoba/osobe da se javi/jave!
Pozdrav ,)
 
aspect.png

Овако је са рачунаром из потписа који има DVI конекцију, преко VGA нема тих опција, али верујем да би на лаптопу требало да имаш нешто слично као на овој слици.
 
Nazad
Vrh Dno