Šta je novo?

Windows 7 drajveri za HP Pavilion dv6915nr

cikamilenko

Cenjen
Učlanjen(a)
02.01.2010
Poruke
10
Poena
154
Zeleo bih da instaliram Win 7, ali problem je sto sam na oficijalnom sajtu uspeo da nadjem samo drajvere za HP Wireless Assistant. Zna li neko gde se mogu pronaci drajveri za zvuk, grafiku, lan... ?
 
Kada digneš W7, verovatno će sve komponente biti pravilno instalirane, a aplikacija HP Wireless Assitent je samo sw switch za WiFi i BT.
Doduše, taj model u nekim verzijama ima i TV tuner, pa mi je malo čudno da i taj driver postoji u sedmici.

Pomislio sam da su zeznuli llinkove, pa zato odmah šalje na HP WA, ali prepravljanjem linka, vidim da samo to postoji.
http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareList?os=4062&lc=en&dlc=en&cc=us&lang=en&product=3740559

Sasvim je moguće da rade i drajveri za Vistu.
 
Nazalost nije tako, ubacio sam Windows 7 Ultimate i gomila"Basic Device"nije instalirana, na srecu za moj Pavilion ima dosta vise drajvera za Windows 7 ali nema i za neke bitne stvari kao cipset, BT... pa probaj drajvere od Viste, vecinu mi je prihvatio sem jednog gde je bas pisalo da je drajver za Vistu i da skinem drugi, i to mislim bas za chipset!
Pozdrav ,)
 
Nazad
Vrh Dno