Šta je novo?

Serious Sam 3: BFE

Sta bre ma kakvi to, onakvo adrenalin rave-metal-trance pumpanje vise ne biva, 20 puta mi je islo na repeat. :D

Inace, slazem se i za te pesme iz dvojke, stvarno su odlicne, pogotovo ta "himna" koju i ja cesto slusam i dobro mi se urezala u secanje odavno. :)
 
Ma kakvi to, the second encounter je imao najjaci ost :) Mada se i ta sto si okaci provlaci ali.. Ovo cesto slusam van igre :) Ovo je hrvatski bend koliko sam upucen, svaka im cast za patriotizam.

[YOUTUBE]2-bre3o2AQM&feature[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]35l0RASPnv8[/YOUTUBE]

A sta tek reci za ovu himnu SS, najezim se svaki put kada cujem, jedna od najboljih muzickih tema i bolestan poslednji nivo ,):smoke:

najjaci komentar :



[YOUTUBE]C0G6od81Uic[/YOUTUBE]

ajao......ova pesma iz zadnjeg nivoa......brate,mislim da cu suzu pustiti koliko me nostalgija drma......jbt,kao da je juce bilo,ona ogromna vestica,koja se cas pojavi,cas nestane,a oko nje milioni kojekakvih karakondzula navire na tebe.....jbt,to su bili dani gejminga,sve je nekako imalo dusu...
 
Kako preci ono cudo u pustinji sto se bije sa onim crvom????? Onaj verovatno poslednji boss sa 4 noge kome se health regenerise? Ajde sto sam pogubio zivce u onom kanjonu pre njega i gotovo beskonacnosti protivnika, a kada sam ovo sada video prvo sam samo izasao iz igre, a onda ponovo usao i igrao 10 puta i poludeo i zamalo polomio misha. Ovo je mazohizam najgore vrste...

Jovy jel si ti uradio test posto si presao igru, a ako si je presao daj neko resenje ili je jedini problem sto ja ovo igram na normal?
 
Spoiler pobogu :d
Ja tek sada nastavljam ono od pre neki dan..
 
Ma kakav spoiler. U medjuvremenu nasao sam resenje posle ko zna koliko pogibija. Ako nekoga bude interesovalo napisacu mu u spoileru...
 
Imam neku steam verziju i skinuo sam lek al ne radi mi igrica ovo mi izbacuje kad udjem?
 

Prilozi

  • ss eror.PNG
    ss eror.PNG
    20.3 KB · Pregleda: 56
Pa pise ti koji ti fajl fali. Inace, taj fajl je 160mb.
 
uh, nisam u toku. Ovo mora da se proba.

Jel se pojavila sirotinjska verzija :D ?
 
Meni kresuje na svakih par min igranja :( ...
prva igra u poslednje 2 godine da se ovako ponasa.
Jel' igra mora da ide u THE steam folder (koji mi je na C particiji na kojoj nemam dovoljno mesta) ili moze da se napravi directory tree na bilo kojoj particiji?
 
Mora bre, program files/steam/steamapps/commom/serious sam 3- tu mora da se raspakuje igra, isceli :d i pokrene inace ces popiti drm samar :D
Ma evo, stize ti pp.
 
Jel zna neko kako da stavim na engleski jezik...trenutno je na ruskom kad sam ubacio onaj .gro fajl sto je trazio pri pokretanju.
 
Ma kakav spoiler. U medjuvremenu nasao sam resenje posle ko zna koliko pogibija. Ako nekoga bude interesovalo napisacu mu u spoileru...

Meni bi sada odgovarao spoiler,stigoh tu i ginem svaki cas. :)
 
Imas neke metalne sipke na zemlji i kada krene da se bije sa onim crvom ili sta je vec, ti skoci/poleti i zabodi mu u ledja. Sto vise zabodes to bolje. Gromovi ce posle da ga cepaju i skinu mu dosta healtha, a ti mu skini ono malo sto preostane.
Naravno, podrazumeva se da si dole video da imas jetpack i da sa njim letis i skaces.
 
Ja prvo probao sa kuglama ali sve do pola mu skinem i nikako vise.. Presao sam je konacno,hvala na spolier-u. :)
 
aaaaaaaaa :zgran: :smoke:

spejs majmuni :d su mi oduzeli 5 god zivota, nisam ih ocekivao u ovom nivou :d

Rostiljam malo u pauzi izmedju gostiju :D Igra je do 00.
 
Stigao sam do 4. nivoa.....Hoće li mi neko reći da li i kada ova igra postaje zanimljiva i lepa? Za sada uopšte nemam utisak da igram SS, i samo to što sam jako voleo prethodne delove (pogotovo first i second enc) me tera da igram dalje...
 
[YOUTUBE]2eOFfKybZ5E&feature[/YOUTUBE]
 
Au covece koliko je teska igra :d
Osedeo sam na normal, da sam ostavio na haj verovatno bih izgubio volju da zavrsim igru.:S:

Mislim da sam dosao do kraja, Gdin M pomagaj :d
Pisacu belim slovima, spoiler:D

prosao kroz onaj klanac i ono njesra se spojilo :d
odmah sam izasao jer me odra to cudo, ode armor i pola health-a :d
jel ima neko mesto gde mu treba j mamu?
 
Bem mu misha, pa napisah spoiler na prethodnoj strani, nekoliko puta sam objasnjavao frustracije oko toga. :D
 
A nisam video :D
Presao sam malopre, prvo nisam izvalio dzetpek a ni one sipke, sustina je da kupis health, armor i skakuces i letis naipkolo uz povremeno stekanje u one piramidice :d i da samo rokas monstrumcinu, ja sam u pocetku mislio da cistim malo vise ostale smarace ali tako ne ide :D

Kraj i nije nesto, nije epski kako sam ocekivao ali nema veze.. ok grafika, ipak SS smek iako pocetak ne obecava, dizajn nivoa je mogao da bude i originalniji ali se to valjda cuva za SS Before Second Encounter :d ili SS 5. Muzika takodje nije epska kao is SE2 ali dobro. Igra koja me je posle 100 god zestoko namucila na normal, svaka im cast za old skul fps. Od mene 8/10.
 
Poslednja izmena:
Meni se desio danas problem sa igrom pa ako moze pomoc. Igra kad se pokrene javlja gresku "The application was unable to start correctly 0x0000005 . Click ok to close the application" Do juce je bilo sve ok i radilo je bez problema. Sta je problem?
 
Pa sta si radio danas ? Nesto si cackao na racunaru. Do tebe je.
 
Pa bukvalno nisam nista radio. Sve ostalo radi extra. Jedino Serious Sam 3 nece da se pokrene.
 
Hehe Sima kao Djed Bozicnjak :p :D
 
Ladno se i meni desila identicna stvar, jos pre nedelju i kusur dana, prvo izgubio sejvove iz potpuno nepoznatih razloga, ajde posto nisam bio ni dogurao predaleko, krenem opet kad ono-...
I tako, mesto Sime, odigrah Earth Defense Force: Insect Armageddon :smoke:, pa ko ima problema a nije vec pazario (jos je nekih sat vremena 50% off za BFE na Steam-u), toplo preporucujem za ubijanje nervoze.
 
Nazad
Vrh Dno