Šta je novo?

HD filmovi - Tehnicka diskusija

Ta hdbits internal izdanja se kace posle svud, najbrze na rapid i ostale hostere, a takodje i na ostale trackere.

Inace, vec sam par puta rekao, najbolje je kad imate uporedne screenove, tada moze da se "uzima" kako god da se grupa zove. To sto se neki plase Viste, Hidt i slicnih je njihov problem, te grupe su odlicne, ripovi uglavnom transparentni originalu.
 
Koliko ja znam samo jedan clan odavde ima tamo nalog...
 
Izvini, a odakle ti to znaš?:) To je totalno netačno, ima nas više...
 
Lose sam se izrazio, trebao sam da napisem da ja znam za jednog samo ;)...u stvari to sam i napisao :D
 
Kako mislis valjane, oni tu stavljaju i kace neka izdanja nekih grupa ali ono sto je minus je to sto screen-ovi koje mozete da vidite za neke filmove su JPG kompresija a ne PNG ili BMP :smoke:
 
^ ma ne valja to nista znam i ja sad :)

Nabavio sam bekstvo iz sosenka od perfekt hd grupe, majko bozja koji uzas od encoda.

Na pocetku filma gde je Tim Robins u sudnici, znaci pet sec. napred i nazad totalno razlicite boje svetlost i kontrast kao da su dva razlicita encoda. boz sacuvaj

Imam na papircetu listu grupa koje je weasela pominjao kao proverene grupe ali nisam siguran da nema jos neka dobra, ako ima neko da kaze svoje misljenje o tome koje grupe treba da se gledaju neka rekne. thx
 
Source je los za Shawshank ...
 
^ ma ne valja to nista znam i ja sad :)

Nabavio sam bekstvo iz sosenka od perfekt hd grupe, majko bozja koji uzas od encoda.

Na pocetku filma gde je Tim Robins u sudnici, znaci pet sec. napred i nazad totalno razlicite boje svetlost i kontrast kao da su dva razlicita encoda. boz sacuvaj

Imam na papircetu listu grupa koje je weasela pominjao kao proverene grupe ali nisam siguran da nema jos neka dobra, ako ima neko da kaze svoje misljenje o tome koje grupe treba da se gledaju neka rekne. thx

Već bilo... Evo da ponovim, internal grupe...
Kod:
    * (C)Z
    * AE
    * AJ8
    * AJP
    * Arucard
    * AW
    * BG
    * BoK
    * CRiSC
    * Crow
    * CtrlHD
    * D4
    * DiGG
    * DiR
    * DiRTY
    * disc
    * DBO
    * DON
    * DoNOLi
    * D-Z0N3
    * EbP
    * ESiR
    * fLAMEhd
    * FPG
    * FSK
    * Ft4U
    * fty
    * Funner
    * GMoRK
    * GoLDSToNE
    * H2
    * h264iRMU
    * HDB
    * HDC
    * HDBiRD
    * HDL
    * HDxT
    * H@M
    * hymen
    * HZ
    * iLL
    * IMDTHS
    * iNFLiKTED
    * iOZO
    * J4F
    * JAVLiU
    * JCH
    * k2
    * KTN
    * KweeK
    * lulz
    * M794
    * MAGiC
    * MCR
    * MdM
    * MMI
    * Mojo
    * NaRB
    * NiX
    * NWO
    * OAS
    * ONYX
    * PerfectionHD
    * PHiN
    * PiNG
    * Prestige
    * Prime
    * PXE
    * QDP
    * QXE
    * Redµx
    * REPTiLE
    * RuDE
    * S26
    * sJR
    * SK
    * SLO
    * SPeSHaL
    * SrS
    * Thora
    * tK
    * TM
    * toho
    * tRuEHD
    * TSE
    * V
    * VanRay
    * ViNYL
    * XSHD
    * YanY
    * Z
    * Zim'D
 
Da dodam, jel su ovo sve hdbits grupe? Ako jos nekog interesuje ima i Framestor, Hidt, Vista, isto internal grupe sa hdme i hd-torrents.
 
Znalci profesionalci za koliko cenite da ce biti veci encodovi koji budu skladisteni u neki novi kontejner koji ce moci da nosi i HD zvuk (netaknut)?? nekih 30% ?
 
Kakvi profesionalci i novi kontejner?:D

Inace u mkv se odavno pakuje netaknut zvuk. Najvise to radi Framestor. Ne mora da znaci da ce biti za 30 posto veci, sve zavisi od bitrate-a zvucnog zapisa.
 
Jel može preporuka šta juriti za serijal o prljavom Hariju u 720? Ako ima išta vredno.

Hvala
 
Stig : Necu novi ocu stari :p a i necu od nekog ko je kupio na nekom buvljaku i prodaje na ebayu :)

Bruyon : esir
 
Kakvi profesionalci i novi kontejner?:D

Inace u mkv se odavno pakuje netaknut zvuk. Najvise to radi Framestor. Ne mora da znaci da ce biti za 30 posto veci, sve zavisi od bitrate-a zvucnog zapisa.

Znaci Framestor svoje encode pakuje sa DTS HD ili True HD u .mkv kontenjer? (haha kontenjer)
 
^isteklo izmeni tako da ide post za postom.

Jel neko stisao od internalnih grupa famozno dugme za ovo izdanjce.

Tacnije da li moze da se ocekuje encode od neke od internal grupa za Saving Private Ryan

51inT85gEvL.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel to rip sa "proper" bluraya ili sa obicnog? Prvi bluray koji se pojavio je imao problema sa audiom koji je out of sync.
 
obicnog mada kazu da na encodu nema tog OOC

Izacice ctrlhd za ovaj novi
 
Poslednja izmena:
Je l' postoji neki hdbits.org internal encode Nip/Tuck-a?
 
PRvih 7 sezona ima webdl

Nip/Tuck S0x 720p WEB-DL AAC AVC-NFHD

x1-7

osim cetvrte ta ima hddvd

Nip/Tuck S04 720p HDDVD SUBBED x264-H2
 
Koja razlika!
Sad samo jos kupcima da zamene stare za nove blurayeve, ali ne, ici ce se po planu prvo nek kupe ono sto smo namerno zasrali, pa cemo kao da ispravimo i jos zaradimo.
 
postoji ;)
Od 6.11 nazivaju sedma sezona
Ne znam sto ali tako su na i-tunesu nazvali

Ima i cetvrta ali nema potrebe za njom kad ima hddvd koji je bolji.

ctrlhd radi serija li ne bukvlano svaku :)
 
postoji ;)
Od 6.11 nazivaju sedma sezona
Ne znam sto ali tako su na i-tunesu nazvali
U pravu si, evo sta kaze wiki "Though a seventh season was originally set to air in 2011, the remaining nine episodes were merged into the sixth season.". Evo sad vidim da i webdl ima i sedmu, promaklo mi :/..

Ima i cetvrta ali nema potrebe za njom kad ima hddvd koji je bolji.
Ma svejedno kada cu biti prinudjen da gledam webdl, bolje da gledam sve webdl nego taman kada se naviknem, odgledam cetvrtu, pa mi peta ponovo bezveze snimak..

ctrlhd radi serija li ne bukvlano svaku :)
Znam, zato sam i pitao da li je odradio ovu, pa da mapravim request. Verovatno niko nece ni raditi zato sto br ne postoji osim cetvrte sezone (?!).
 
mmmm nip/tuck extraaaa

steta sto je gotovo, ali mislim da je dosta
 
Nazad
Vrh Dno