Šta je novo?

HD filmovi - Tehnicka diskusija

samo taj i ima ... jer nema potrebe za ultimate cutom...

To je isto sto i director cut + Takes of the Black Freighter CGI koji je odvratno odradjen od strane cinefile ali bas(pogeldajte poredjenja ispod) odnosno uklopljen u film.Mnogo je bolje da se skine posebno a evo i zasto ...

Watchmen.2009.Ultimate.Cut.1080p.BluRay.x264-CiNEFiLE (bonus scene)
vs
Tales.of.the.Black.Freighter.2009.BluRay.1080p.x264-Blade
http://comparescreenshots.slicx.com/comparison/21837



a o kvalitetu ostalih scena FTY vs cinefilea da i ne pricam...

Moja preporuka :
Watchmen 2009 Director's Cut 1080p BluRay x264-fty
+
Watchmen: Tales of the Black Freighter 2009 BluRay 1080p x264-Blade

ili 720p
rip sa novog sourca koji ce se uskoro pojaviti zvace se Watchmen 2009 Director's Cut 720p BluRay x264-ctrlhd
+
Watchmen: Tales of the Black Freighter 2009 720p BluRay DTS x264-DON
 
E baš nemam sreće sa Hurt Locker-om. Ajde što sam zanemario malo lošiji kvalitet ali sad sam primetio da su hardcoded natpisi u filmu na nemačkom. Izem ti source :)

 
Pa German je source . Jedini koji se pojavio za sad.
UK/Us treba do nove godine da se pojavi pa ce biti encoda i njega 1000% jer ni jedna grupa osim ctrlhd-a nije htela da radi encode ovog sourca bas zbog german hardcoded-a
 
pa jel ima neki drugi RLS od LOTR trilogije osim THOR 720p?

Pa malo mi je bedno da treci deo traje 4 sata i da ide na 8 ili 9gb nisam bas siguran,pa mora netso vece i bolje da ima?
 
Nema svrhe juriti nešto sa većim bitrate-om dok se na pojavi BluRay. HDTV rip je ionako ograničenog kvaliteta u startu.
 
AcaN
-mojo extended edition

taj nije ni najavlejn na blu ray

izacice za 4 mesec obicna theatrical version
 
Poslednja izmena:
nema

ma hdtv je los u svakom slucuju(ne uvek ali za LOTR jeste) mojo je bolji sto je extended verzija
 
hvala u svakom slucaju,cekam neki bluray pa neki odlican rip i to je to!
 
R5 su valjda grupica sto radi dvdripove, kao axxo npr.
 
Jedno pitanje za weasela. Kako mogu da znam koja je grupa radila neki film? Malopre sam trazio da skinem 720p verziju filma The Wrestler, ali vidim da ima refined,PRoDJi,DOWN....ali ti kazes da to ne valja. Pa me zanima, kako ja sad na slepo da znam od koje grupe da trazim, ako ne znam ko je radio doticni film? Da napomenem da ne skidam sa torrenta nikad, vec mi za svaki link trebaju RS linkovi, tako da sve sto trazim, moram da trazim na drugi nacin. Hvala.
 
pa tesko odnosno nikako napamet ali gledas da je Don Esir CtrlHD funner MCR epb hidt ... ako nema onda pitas ovde ;)

R5 su valjda grupica sto radi dvdripove, kao axxo npr.
Jok , r5 je dvd format sa ex ru podrucije i jos neke zemlje.

r5rip je slicno dvdripu samo cesto imaju LINE zvuk odnosn naleplljen sa nekog loseg ts tc-a jer je na r5u cesto ruski
 
Poslednja izmena:
Podeljene su opomene. Molim da se rečnik i aktivnosti koji vode do njih ne ponavljaju.
 
Tražim Pixar Cars 1080 i nalazaim EaReKa, iLL, SHiTSoNY. Ima li od neke bolje grupe. Ako ne šta je od ovoga najbolje. Rekao bi EuReKa.
 
Zanimljivo. EuReKa je veća za skoro 2GB (9.6GB v 7.95GB). A opet iLL mi više odgovara, jer mogu da ga smestim na DL DVD.
 
Kao sto swiper rece ill...

Eureka nekad bude veca i od smog sourca ali nikad nije bolja..
 
Poslednja izmena:
Kojeg encodera izabrati
[NL] Powder Blue | 2009 | 1080p | BluRay | CiNEFiLE | 7.94 GB
[RS] Powder Blue | 2009 | 1080p | Bluray | DTS | x264 | D-Z0N3 | 9.6 GB da li postoji neki drugi i takodje sta je bolje
A Perfect Getaway | 2009 | DC | 1080p | BluRay | DTS | x264 | WiKi | 10 GB
A Perfect Getaway | 2009 | UNRATED | DC | 1080p | BluRay | x264 | METIS
Unapred zahvalan
 
6 aprila retail valjda

a pojavice se encodovi scene i ranije
 
Kojeg encodera izabrati
[NL] Powder Blue | 2009 | 1080p | BluRay | CiNEFiLE | 7.94 GB
[RS] Powder Blue | 2009 | 1080p | Bluray | DTS | x264 | D-Z0N3 | 9.6 GB da li postoji neki drugi i takodje sta je bolje
A Perfect Getaway | 2009 | DC | 1080p | BluRay | DTS | x264 | WiKi | 10 GB
A Perfect Getaway | 2009 | UNRATED | DC | 1080p | BluRay | x264 | METIS
Unapred zahvalan

A Perfect Getaway 2009 720p BluRay DTS x264-CRiSC - Theatrical Cut
A Perfect Getaway 2009 Director's Cut 720p BluRay DTS x264-WiKi
A Perfect Getaway UNRATED Directors Cut 1080p BluRay x264 METiS


sad zavisi sta volis



po kvaliettu encoda su wiki i crisc(internal) slicni/isti ali je crrisc skoro duplo manji
metis je skoro sigurno losiji


a za powder blue - Powder Blue 2009 720p BluRay DTS x264-CtrlHD
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno