Šta je novo?

Da li menjati LC Power 6650GP3 za Chieftec CFT-600-14CS

bangie

Slavan
Učlanjen(a)
07.10.2006
Poruke
137
Poena
319
Interesuje me prvenstveno zbog toga sto se iz napajanja cuje blagi sum, pa sta mislite da li se isplati da doplatim za Chieftec? Da li ce "buka" biti manja, jer nije u pitanju bas buka ali je napajanje malo glasnije nego sto mi je bilo prethodno LC Power 6600GP2, koje me je bas naviklo na tisinu. Naime, prethodnu masinu sam mogao nocu ostaviti za download a ovu ne mogu.
U nekoj drugoj temi sam postavio slicno pitanje, i neko mi je preporucio da skinem mrezicu ispred ventilatora, ali to bas ne bih radio. Jedino ako mislite da ne bih nista dobio ako menjam za Chiefteca, onda mogu da probam i to skidanje mrezice.
 
Pa... Umesto macke u dzaku, dobio bi pouzdan kvalitet. Ali ne i garanciju tisine. Ali, po tom pitanju nek' se jave ljudi koji imaju to napajanje...

Sve zavisi od kolicine cimanja koja je potrebna za zamenu.
 
Imam Chieftec CFT-750-14CS koje je iz iste serije kao i to oko kog se dvoumis. Preporuka. Racunar mi je vecinom 24h ukljucen, i bez problema nocu spavam.

Edit: jos samo da predjem na SD mesto ovog harda i eto nirvane.
 
Poslednja izmena:
Imao sam lc 6600 gp 2 v2.3, povoljno ga zamenio za chieftec 650 cs. Chieftec mi je za nijansu bucniji, mada su oba prilicno tiha, mala je razlika. Bio sam zadovoljan i lc-om, ako ti ne treba jace, ne bacaj pare bez veze
 
Poslednja izmena:
Imam doticno napajanje i u mom slucaju je zaista tiho.Da li je tise od Lc-a zaista neznam jer nisam imao priliku da oslusnem doticno napajanje.Iskreno da sam na tvom mestu probao bih sa skidanjem mrezice,bilo bi zaista ludo davati 7000 zarad tisine.
 
Nazad
Vrh Dno