Šta je novo?

Mišljenje o Foxconn napajanjima

dooyo

Slavan
Učlanjen(a)
06.12.2008
Poruke
532
Poena
330
Skoro sam kupio novu mašinu i voleo bih da čujem mišljenje pametnijih od mene o ovim napajanjima. Sve sam kupio isti dan tako da u tom trenutku nisam imao para da kupim i neko kvalitetnije napajanje, a prodavac me je ubeđivao da su napajanja extra kvalitetna i da neću pogrešiti ako uzmem. Bilo je i prilično jeftino, napajanje sa kućištem je izašlo oko 4 crvene. E sad da li da kupim neko kvalitetnije ili da vozim ovo? Da li je neko imao loša iskustva sa ovim napajanjima?
 
Je li pise foxconn 450w? Na koliko su deklarisane grane?
 
Evo nije me mrzelo da rasklopim mašinu...
Totalno me je iznenadilo ono što sam video! Napajanje uopšte nije 450W, nego na njemu jasno piše "Max Power Output 350W". Sam sam pre dva meseca sklopio mašinu, a uopšte nisam ni pogledao na napajanje, mada sam bio ubeđen da sam video 450W. Nigde ne piše Foxconn! Piše samo ISO POWER SWITCHING SUPLY!
Ne mogu da verujem da na sajtu piše jedno i da me prodavac ubeđuje, a ustvari fali 100W. Šta sada da radim? Ne vredi da se žalim posle toliko vremena?

Novo napajanje mi ne gine, samo ne znam da li od njih mogu nešto da izvučem ili da jednostavno kupim neko?
 
Pa ako ti na racunu pise 450W onda valjda mozes da se zalis. U protivnom... rekla-kazala. Znaci ne pise koliko daje ampera na granama?
 
Ma piše ali nisam zapisao, a sada sam sklopio komp. Svejedno to nije to što sam mislio da sam kupio. Kada konj nisam gledao odmah šta piše. Na računu piše Foxconn bla-bla 450W, ali kako im posle toliko vremena dokazati da je to napajanje bilo unutra i da nije zamenjeno?
 
Nazad
Vrh Dno