Šta je novo?

Razmena igara za PS3 i Blu-ray izdanja - pročitati FAQ i pravila unutra

Ako nekoga zanima imam:

Uncharted 1&2 platinum izdanja,knjizice na nekoliko jezika igre su na engleskom i Uncharted 3 sa neiskoriscenim mp kodom (knjizica i igra na engeskom)

-Fallout 3 GOTY izdanje iz Kanade (regione free)

-Hitman Absolution sa neiskoriscenim kodom

Zanimaju me zamene za
The Last Of Us
Beyond Two Souls
Assassins Creed 3
Dishonored
Bioshock Infinite
 
Ako nekoga interesuje Battlefield 4 share neka mi se javi na pm. Ima mesta za nosioca i za fantoma. Nosioc 1200 din, a fantom 600 din.
 
--Dark souls 2 --stigla iz usa bez knjizice ali bez tragova koriscenja, kao da nije stavljana u konzolu, ako nekome to znaci nesto :)
Menjam je za --The last of us--, naravno i taj disk mora biti ocuvan :D

Beograd samo, zbog cimanja :)
 
Poslednja izmena:
U ponudi trilogija The Godfather - blu ray 4 diska.
Jednom odgledani. U originalnom pakovanju.
 
Imam Battlefield 4 praktično nova igra,samo probana na engleskom jeziku menjao bih je za Assassins Creed 4

Imam i COD BO 1 i BO2 diskovi čisti bez ogrobotina,kutije i knjižice,igre na engleskom menjao bih za Splinter Cell Blacklist,Bioshock infinite,Beyond Two souls ili Far Cry 3
 
Poslednja izmena:
Menjam PS4 igru Lords of the Fallen (novo u celofanu, UK verzija) za neku od sledecih PS4 igri (samo disk izdanja):

- Shadow of Mordor

- The Last of Us - Remastered

- AC: Unity

- Tomb Raider - Definitive Edition

- The Evil Within



Samo BG. Moguca je i zamena za kes. ;) Kontakt na PM.
 
Poslednja izmena:
^ Nije vise aktuelno.
 
PS3 igre, primam ponude, prodajem konzolu pa su višak:

1. Gran Turismo 6
2. F1 2011
3. Epic Mickey 2
4. U Draw studio (komlet)

5. Planet Earth, BR set od 5 diskova, BBSjev dokumentarac

Sve lično korišćeno, veoma malo ili ni malo, u perfektnom stanju

Ponude PM
 
Trazim :

Last of us
Mortal Kombat 9
NFS Rivals
Rayman Legends

za zamenu imam :

MotorStorm
Street Homecourt
Def Jam: Icon
MX vs. ATV Untamed
Fight Night Round 3
Madden 13
NBA Live 13
NBA Live 08
NBA2K12 (Move)
Fifa 13 (Move)
PES 2010
PES 2009
PES 2008

BG :wave:
 
Posto ne postoji tema za ovo, izvinjavam se sto upadam ovde, ali ako neko ima neku igru za PS Vitu koju hoce da menja ili mozda proda, neka me kontaktira na PM. Hvala
 
Ako nekoga zanima imam za razmenu/prodaju PS3 igre

Bioshock Infinite
Beyond Two Souls
Saints Row 3
CoD Black Ops 1
Sniper Elite V2

Interesuju me zamene za AC4,Silent Hill HD Collection,Fallout New Vegas Ultimate Edition,Thief,Watch Dogs,Evil Within
 
Poslednja izmena:
Jel ima neko da poklanja neku voznju za ps3? Treba mi za malog, nebitno koliko je stara igra. Ako ima, nek mi javi na pm.
 
Ajmo jedan necro ovog thread-a. :d Menjam Killzone 3 (mint stanje, UK izdanje) za neku drugu PS3 igru koja mi fali u kolekciji, kao npr: Dead Space, Ni no Kuni, Castlevania: Lords of Shadow 2, Binary Domain, Vanquish, Silent Hill: Homecoming ili Downpour, BioShock: Infinite, Max Payne 3, Alice: Madness Returns,... Interesuju me samo (non-Essentials) UK izdanja.
 
Nazad
Vrh Dno