Šta je novo?

MS Industrial ARROW mouse

Krgur

Čuven
Učlanjen(a)
29.11.2002
Poruke
80
Poena
609
Radi se o wireless mišu iz naslova, scroll se vrlo čudno ponaša...moglo bi da se kaže da nekako preskače, tipa okreneš wheel on ode kao dve tri linije u pravcu gde si ga okrenuo ali jednu liniju u suprotnom pravcu... skroz funky.
Koristim ga na laptopu HP530 sa generičkim drajverima, jer originalne nemam, moguće da je do toga problem... u svakom slučaju, HELP... uputite me please, na drajvere ili bilo kakvo rešenje ovog problema.
 
Nemam reshenje ali mi se to deshavalo sa Saitek Cyborg mishem. Probano na vishe kompjutera, na vishe sistema (XP, Vista, Win7), sa originalnim drajverima i sa gerichkim bio u servisu gde kazhu da kod njih radi sasvim normalno (nisu mi to pokazali). Moja preporuka je da probash na nekoj drugoj mashini (po mogucjnosti na vishe njih) a ako se problem deshava na njima isto odnesi ga kod servisera zajedno sa laptopom chisto da vide o chemu se radi.


P.S.
Posle problema sa saitekom (koga sam poklonio) preshao sam na G9. Sve pohvale za G9.
 
ja imam takodje arrow i isti taj problem s skrolom, to se pojavilo posle otprilike godinu dana korscenja tako da otisao i uzeo isti takav i evo 2 godine bez problema a onaj i dalje radi na drugom kompu.
 
Nazad
Vrh Dno