Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Mene zanima gde su tih 200 digitalnih kanala koje reklamiraju na KCN kanalima,ja ih imam nepunih 60,a otkud njima 200 kanala ja ne znam,pa bih voleo da dobijem neki odgovor na tu temu,ili ponovo obmanjuju narod!
 
Lepo uzmes d3i i predjes na telekom adsl/vdsl i to ti je to...
 
Stigao kopernikus kablovski internet u Kotež, ne znam jel ima nekog da je kod njih uzeo kablovski net u Kotežu, ja se prijavio pa javljam utiske. Dosta mi je kbcnet-a, vreme je da se menja, kod kopernikusa 16mbps 1400din a kbcnet 7mbit 2100din, e sad samo da je stabilan i kvalitetan net, videćemo za koju nedelju kad ugradim pa javljam.
 
He he, 200 digitalnih kanala... Blago nama... I mene baš zanima gde se zagubiše ostalih 140 kanala... :p
 
a ja se pitam šta je, ono sneg pao!? :) nego komšija imaš li problema sa netom, kod mene zadnja dva dana užas?

imam samo njihovu kablovsku a koristim vec 3 god beotel net (koji istice u aprilu) pa cu videti sta kako,koju televiziju i koji net
 
Kod nas je na analognoj umesto OBN došao RTRS. Pozzzzz...
 
Taman pomisliš da je Kopernikus napravio dobar potez ubacivanjem nekog dobrog kanala, kad, ne lezi vraže, Kopernikus pod hitno nađe način da to opovrgne. Umesto RTRS je ubačen BN (analogna TV). Majstori su da ukenjaju stvari.

Kako li će da napabirče 200 digitalnih kanala? Ja mislim da je to naučna fantastika. Ni SBB ih nema toliko.
 
@Mr_Cojko
200 digitalnih kanala - verovatno nikako :)
A za kad su najavljeni tih 200 digitalnih kanala? Ima li neko tu informaciju?
Danas sam opet video njihovu reklamu u kojoj mi oči bode logo MTV kanala (koji naravno nemamo) :)
 
Boyml, možda nisi video, počeli su da emituju reklamu u kojoj nude besplatnu digitalizaciju, a u sklopu nje - 200 digitalnih kanala. E sad, ostaje pitanje koji su to kanali i gde su.
Misterija, kao i sa Kopernikusovom OTT televizijom, gde se ni nakon godinu dana od starta usluge, ne zna ponuda kanala.
 
@mickey69
Hvala na informacijama :)
Ne vidoh tu reklamu :) Ja imam 66 digitalnih kanala, fali dosta do 200 :) Gledaću ih sada da bih video reklamu :)
Ja sam jednom pitao operatera za OTT, tačnije tražio sam da vidim spisak kanala, i dobio sam odgovor da može da mi kaže orijentaciono šta ima u ponudi.
Vrlo neozbiljno ...
 
Sport Klub 1, tenis, finale Brizbejna, Ana Ivanović - Marija Šarapova. :wall:

IMG_20150110_114640.jpg
 
Sigurno sada stede da bi mogli da ubace onih reklamiranih 200 kanala u digitalnu pnudu!
 
Sigurno sada stede da bi mogli da ubace onih reklamiranih 200 kanala u digitalnu pnudu!

A ne, deo reklame u kome se pominju 200 digitalnih kanala je nakon par dana emitovanja izbačen. Očigledno su i u Kopernikusu shvatili da je to velika lagarija. Čak i za njihove standarde.
 
Upload potpuno stane i nije moguce bilo sta uploadovati punih 5 minuta a potom sve krene. Ovo se ponekad desava na svakih 10 minuta a ponekad "samo" par puta dnevno, u svakom slucaju je svakodnevna pojava. Proklet bio Zlopernikuse, najgori od najgorih provajdera. Evo kako to izgleda na speedtestu :


speedtest2-2.jpg


speedtest2-1.jpg
 
Mitsuru, nisi valjda stvarno pomislio da je moj odgovor ozbiljan? Čak i imaš :troll: natpis malo dole ;) Valjda si iz iskustva video da ovi ******i iz kopernikusa na svaku našu žalbu na net kažu kako nam ne radi kompjuter ili imamo viruse...
 
belami tv na kopernikusu.....


kao i tv Leskovac




Hvala vam na ovako divnoj slici da znam da je krenulo digitalno emitovanje ovde kod mene, otkazao bi ovo ****** od kablovske bar osnovne kanale da gledam bez snega......
 
Poslednja izmena:
Ja samo ne mogu da verujem da se niko u zadnjih par meseci ne zapita
zasto na Kopernikusu nema TELEVIZIJE N1, PRVA PLUS, TV NOVA!!!
Ja mislim da su jedini Kablovski Distribuder u Srbiji koji nema te kanale.
 
@marcomania035
Jedini su koji nemaju MTV i VH-1 (za ova 3 kanala koja si naveo, nisam siguran, ali verujem da većina operatera ima bar neki od njih)
Pitao sam više puta na njihovom (sada pokojnom) forumu.
Zvao smo operatere i uglavnom dobijao sledeći odgovor: ,,Ne znam. Direktor odlučuje o tome. Preneću mu Vaše sugestije.''
Slobodno pozovi korisnički servis u Beogradu, možda dobiješ neki drugi odgovor. Mislim da imaju ubedljivo najgori izbor kanala za cenu koju traže...
O kvalitetu slike na analognoj neću ni da govorim ...
 
SBB izbacio KCN kanale. Jadni ljudi, pa šta će sad da gledaju? VH1, MTV, Comedy Central Extra, AXN, CineStar, HBO, Cinemax i tako te gluposti...

Blago nama, mi i dalje imamo tu privilegiju da gledamo onog mršavog Đuku na KCN1 i KCN3, a i gologuze nazovi pevačice na KCN2.
 
@boyml
Sve se slazem sa tobom. Zvao sam ih ja vise puta i dobijo sam isti odgovor (njima kao da robot odgovara na telefon, a ne ziv covek ili zena).
I za analognu si skroz u pravu. Analogna im je samo dobra kod onih koji imaju stare televizore. Jer oninisu zahteni. Inace neki za nijansu bolji TV, nema sanse da ima dobar kvalitet slike.
Za MTV i VH1 nisam pitao, jer sam video da se o njima pise vec po forumu.
Sve je to na politickoj liniji sto se tice njih. Vidis da se forsira PINK 3 sad kao regionalni kanal, a nemamo ni 10% informacija iz regiona niti kod nas. TV N!, (gledam preko net-a) pruza informacije iz Srbije i iz Regiona, koje ne mozemo cuti ni na jednoj televiziji koja je u Kopernikus ponudi.
TV NOVU ne pustaju zato sto su bili direktni knkurenti za Nacionalnu frekneciju, i ne dozvoljavaju da se NOVA siri i pruzi nam mogucnosti koje ima. Jer bi onda zakopali KCN3. Ovako im je dobro.
 
Kod mene je TV Nova.rs ubačena januara ili februara prošle godine. A što se tiče širenja Nove.rs, od toga nema ništa. Od kako je završena bezuspešna bitka oko nacionalne frekvencije sa KCN 3, na TV Nova.rs se besomučno vrte reprize dokumentarnih emisija i filmova, nema šta da se pogleda. Pitanje je dana kad će završiti sa radom.
 
U pravu si Gojko, ali sve to ima veze sa politikom. Ko drzi KCN i KOPERNIKUS, pa V..... brat, a V.... je prijatej sa Mitrovicem
 
Evo Andjus objasnjava situaciju


Long story short - oni nece da emituju SBB-ove kanale, pa se cude kad ovi prekinu saradnju.
 
Po obicaju se covek usput prilicno nalupa gluposti, ali je bar izneo trazene informacije.
 
Nazad
Vrh Dno