Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Da dopunim, ono shto je do mene sam odradio. Sinoc nijedan disconnect pa eto mozda isto nekome pomogne.

1. Update firmware za ruter sam odradio, posto je DD WRT na verziju od ove godine.
2. Promenio sam google DNSove za druge, odnosno ostavio i OPEN DNS i GOOGLE i josh jedne sa dobrim odzivom, jer videh da u poslednjih par dana google dns-ovi na globalnom nivou prekidaju random.

Ko poslednje, schedule na ruteru sam ostavio da jednom nedeljno se sam restartuje da ne bih oko njega razmisljao i to je to.
Ako ovako bude narednih dana bez prekida znachi bilo je do mog rutera ili do DNS google servera na globalnom.

U principu donw/upstr su mi 0 i 32 tako da sam tu na idealnoj optimali sto se tice modema.
 
Da li je neko potpisao novi ugovor po novom cenovniku i novim uslovima?



Dolaze u sredu kod mene, ja konkretno idem na net 50/4, tv mi je nebitan mada su rekli da ce doneti dva dekodera posto imam dva tv-a, mislim da je paket 3090 ili tako nesto.
Do sada 30/3 radio fantasticno dve godine unazad.



@ APaNGEL

Cek, upstr 32 ... mislis na upstream power 32 dBmV ? To onda nije bas najsjanije
 
Poslednja izmena:
Dolaze u sredu kod mene, ja konkretno idem na net 50/4, tv mi je nebitan mada su rekli da ce doneti dva dekodera posto imam dva tv-a, mislim da je paket 3090 ili tako nesto.
Do sada 30/3 radio fantasticno dve godine unazad.
Odakle si ako nije tajna? I jesu li te oni zvali ili si ih ti zvao

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Nije tajna, nego zaboravih da napisem.
Nisam blizu tebe :) Okolina BG, kod Avale.
Ja zvao njih dan dva posto sam video ovde onaj finalni cenovnik koji je neko ostavio, kad su povecali upload za ovaj paket koji me intresuje sa 3 na 4 mbps upload. Dosli bi sutradan ali jos uvek iz direkcije salju ugovore, predpostavljam drugim TD u Srbiji pa cim stigne do njih, eto ih kod mene.
 
Aha a ti si im rekao koliko tv-a imas? Ja imam tri tv-a a videh da daju do tri besplatno pa se nadam da cu dobiti za sva tri

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Da da, pitali i ja rekao 2 komada, kao donecemo odmah i dekodere za oba.
Dobices 100% jer po ugovoru su free za 3 tv-a, tu ne moras da brines.
 
Hvala puno na odgovoru

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Ja imam ugovor do leta ja mislim na net 30/3 po ceni od 1400 din. Kad budem u prolazu pitacu za ove nove pakete, ako moze, produzicu.

Sto se tice DNS problema, mislim da je to svuda bio problem, znaci do njih, ne do tebe, ali kod mene evo da kucnem u drvo, vec duze vreme radi sve bez problema. Nadam se da su to popravili.
 
Jel ima za Paracin raspored?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Hvala mislio sam da su menjali nesto

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Mogli su i ovaj njihov servis "Daljinac" da ubace u nove pakete, besplatno, ili uz neku simboličnu mesečnu doplatu, zavisno od paketa (kao sbb-ov d3go).
 
Rekose mi ovi u mom mestu da od srede pocinju da pozivaju za potpisivanje ugovora za nove pakete

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
U analognoj ponudi promena frekvencije kanala Pink Movies 639000 - 487000.
Da li se to otvara nova frekvencija 642000.
 
Kod mene u Paracinu se pojavio onaj test Scr. A juce mi rekli da od sutra pocinju da pozivaju na potpisivanje novih ugovora za ove pakete

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Kod nas u Svrljigu jos uvek nisu otvorene frekvencije 666, 658, 650 Khz.
 
Jel ima neka informacija jel su poceli negde sa ovim paketima?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Aktivna frekvencija 642000. Pokazuje da ima signal ali nema trenutno nijednog kanala.
 
Kod mene fox mouvis je sad fox mouvis regional

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Neko je pre dve nedelje pisao na ovom forumu, da od 15.03. N1 i Sport Klubovi idu sammo u Hd verziji.
Da li ima odgovor, zasto jos nisu u HD ?
 
Nazad
Vrh Dno