Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Malo se ponasaj dete, nisam ti ja majka koja te nije vaspitala. Zali se Kopernikusu a ne nama, nije ovo support forum.

Ti si nekulturan. Hoces da kazes da svima radi internet ovako lose kao meni? Ako svima download padne na manje od 10% brzine tacno u 19h-24h neka postavi, a da je tako dosta ljudi bi postavljalo.

Evo sad i tv im prekida ceo dan, sve se raspada. Djokovica gledao na RTS planeti a Kodi za ostalo. Malo se zaigrali sa ovim brzinama, ili nemaju dovoljno veliki link ka spolja ili im mreza ne podrzava, trece nema.

Pogledaj svoj prethodni post, pa ti se zalis vise nego ja.
 
Ja sam napisao lepo i kulturno kakvo je stanje, nisam nikog napao kao ti. Razumem da si frustriran ali nikako ne mogu da ti pomognem. Eno u temi o SBB-u ista prica o brzinama, dakle nije to samo do kop-a.
A pogledaj predhodne postove pa vidi ko je prvi poceo, ja samo odgovaram na provokaciju.
 
Evo gledam SBB temu i ne vidim da iko ima ovakav problem, a i ne zanima me sta se desava sa SBB, njih kod mene nema, a ovo je koperniksu tema. Ako si se toliko uvredio zbog "ne lupaj" onda stvarno... Ja eto smatram da lupas jer apsolutno niko nije rekao kako mu u tacno 19h padne download na manje od 10% brzine i vrati se na punu brzinu tacno u 24h u minut. A po tebi je svima tako.

A ko je frustriran se moze videti mozemo videti ovde
Malo se ponasaj dete, nisam ti ja majka koja te nije vaspitala. Zali se Kopernikusu a ne nama, nije ovo support forum.
Isto i Svilajnac, nestaje slika na minuta dva, pocelo od jutros i jos uvek zeza. Sta mu rade vise, dal mogu da nameste? Pokusavam da gledam tenis, sad preko Kodija.
Evo sad i tv im prekida ceo dan, sve se raspada. Djokovica gledao na RTS planeti a Kodi za ostalo. Malo se zaigrali sa ovim brzinama, ili nemaju dovoljno veliki link ka spolja ili im mreza ne podrzava, trece nema.

Zali se ti Kopernikusu, a ne nama.
 
Pa svima je isto. I meni isto ko i tebi u večernjim satima download ide 20..22..27..
Ne sedim non stop za kompom da bih pratio kad počinje i završava se. Jer je očigledno da u to vreme kad su svi na internetu se to dešava, zaključili smo još ranije. Tako da je kod svih problem isti i iz istog razloga.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Meni u vecernjim satima download retko kad ide preko 20, a pre nekih dvadesetak dana kad sam rekao za ovo, ti si rekao nesto tipa "meni radi kako treba, uglavnom je 60/8 mala bosna" :D

A i ostali su postavljali speedtest rezultate nakon sto sam pitao da izmere uvece i svima je brzina radila kako treba, Tako da nije "svima isto".
 
Poslednja izmena:
To sam rekao za ono sto sam merio i video, kad je covek pitao kako vam radi net u trenutku kad je postavio pitanje. Inače radio noćnu većinom tako da nisam bio kući, i sad kad imam vremena da testiram u večernjim satima kažem onako kako jeste.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Evo gledam SBB temu i ne vidim da iko ima ovakav problem, a i ne zanima me sta se desava sa SBB, njih kod mene nema, a ovo je koperniksu tema. Ako si se toliko uvredio zbog "ne lupaj" onda stvarno... Ja eto smatram da lupas jer apsolutno niko nije rekao kako mu u tacno 19h padne download na manje od 10% brzine i vrati se na punu brzinu tacno u 24h u minut. A po tebi je svima tako.

A ko je frustriran se moze videti mozemo videti ovde

Zali se ti Kopernikusu, a ne nama.

Decko, neki bi rekli "tek si se ispilio" ovde na forumu a drčan si i vrlo neuljudan (da ne kazem nevaspitan i bezobrazan).
Ima nas ovde i starijih, zaista smatram da izraze poput "ne lupaj" mozes da upotrebljavas u svom drustvu, kad se u 4 oka gledate a sa nepoznatim ljudima budi pristojan.
Kad komuniciras ovde, mogao bi se lepse i s postovanjem obracati svima...
 
Ja bar zasad nemam tih varijacija brzine, evo jednog testa gde sam pustio strim 1440p/60 na 3 razlicita browsera istovremeno i uopste nema loading krugova.
https://youtu.be/clloOz01CK8

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Uf eto zato sto ste na forumu duze od mene daje vam za pravo da lupate i automatski ste uvek u pravu :D

Evo covek gleda 3 videa odjednom na 1440p a meni na youtube bufferuje 360p

Pa svima je isto.
:)
 
Ajd polako, sta ti imas od opreme, el CBN? Sad pricao sa drugarom, i on ima 120 i njemu pada uvece tu oko 19-20h krece i sve do ponoci nema punu brzinu. Mi koji imamo 60 je manje izrazeno cini mi se.
 
Da li neko zna zasto nema na RTS-u vise Teletexta. Da li je to do SuperNova mreze koja ne prenosi ili ga vise uopste nema ?
 
Evo ni na RV delu nema teletexa, nekad bilo dok je samo RV bio.
 
Ради код мене на трећем провајдеру, до вашег је.
 
Meni stigao račun na jedan dinar

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Meni jutros bagovo net pa posle i prestao da radi. Zvao sam prvo centralu, ali nisu uspeli nista da urade i prebacili na lokalnu podrsku i oni su resili daljinskim putem.
Bolje je uvek prvo njih zvati, jer sigurno mi se ne bi resio problem da sam samo ovde ostavio post.
Moram da produzim sa njima ugovor, jer nazalost boljeg resenja nema. Nisam bas zadovoljan internetom, ali to je sto je.

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
I ne treba da rade.
 
Meni u vecernjim satima download retko kad ide preko 20, a pre nekih dvadesetak dana kad sam rekao za ovo, ti si rekao nesto tipa "meni radi kako treba, uglavnom je 60/8 mala bosna" :D

A i ostali su postavljali speedtest rezultate nakon sto sam pitao da izmere uvece i svima je brzina radila kako treba, Tako da nije "svima isto".

Evo meni na primer sa Nvidia sajta download konstantno 8.x MB/sec i ni makac više, dok sam nešto odmah zatim probao sa Wetransfer i bije punih 14.3 MB/sec, tako da izgleda nije do Supernove već ima dosta do toga koliko su opterećeni sajtovi sa kojih skidamo.

I ne mogu da grešim dušu jer kada god merim meni speedtest pokaže 120/14 Mb/s!
 

Prilozi

  • NVIDIA.jpg
    NVIDIA.jpg
    41.9 KB · Pregleda: 85
  • Wetransfer.jpg
    Wetransfer.jpg
    40.4 KB · Pregleda: 78
  • Speedtest.jpg
    Speedtest.jpg
    43.6 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:
Ja vam govorim da se cita, a vi se sprdate.
Nije ovih foruma 1000 pa da treba armija ljudi, zaduze 2-3 sluzbenika da prate i izvstavaju, prema potrebi se reaguje...
 
Nije ovo prvi put da se nešto napiše na forumu a iz Kopernikusa da reaguju. Problem je što oni nisu znali da nema teleteksta na RTS-u, kod mene nema duže vreme. Sad ga ima.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Koliko se meni pricinjava padove brzine imaju oni sa 120/15 internetom. Jedan covek iz mog mesta se zali na nocne padove brzine sa 120/15 dok ja sa 60/8 nemam problema.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Imam paket TV i Net 30/3 vec desetak dana su i net i TV nestabilni, kablovska secka a net se gubi. Desava se da se net uvece izgubi i da tek ujutru neko vreme dodje.
Druga stvar je slab domet WIFI, zivim u kuci od tugle ciji su zidovi 50cm debeli i net nemam kada izadjem van kuce cak i kada sam u sobi gde nije ruter signal je upola slabiji, izmedju rutera ima dva zida.
Da li je do rutera ili do zidova?

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Hahaha da li je do rutera ili zidova... Dobro pitanje [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno