Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Mato, da znaš da si u pravu. Meni, umesto "pohvalnice" što svoje račune plaćam na vreme, poslali upozorenje da ukoliko ne platim u roku od 30 dana biće prinuđeni da mi obustave pružanje usluge. Ja u životu nisam zakasnio sa plaćanjem, a oni... Izgleda da su im stvarno samo pare na pameti. *Mjau* im mnogo zinulo za pare.

Pogledajte prilog 258834

Isti slucaj i kod mene redovno izmirujem racune. I meni poslali upozorenje da dugujem 1500 dinara. Bio sam u poslovnici nasli mi da imam po njihovom od augusta internet protok 30 a moj ugovor je na potpisan na 10 protok. Pitanje sta su mi sve nakalemili da platim.
 
Mato, da znaš da si u pravu. Meni, umesto "pohvalnice" što svoje račune plaćam na vreme, poslali upozorenje da ukoliko ne platim u roku od 30 dana biće prinuđeni da mi obustave pružanje usluge. Ja u životu nisam zakasnio sa plaćanjem, a oni... Izgleda da su im stvarno samo pare na pameti. *Mjau* im mnogo zinulo za pare.

Pogledajte prilog 258834

Isto takvo upozorenje sam i ja dobio sa zadnjim racunom,a racun im platim cim stigne.Naravno zvao sam call centar i naravno GRESKA JE U STAMPANJU!
 
Isti slucaj i kod mene redovno izmirujem racune. I meni poslali upozorenje da dugujem 1500 dinara. Bio sam u poslovnici nasli mi da imam po njihovom od augusta internet protok 30 a moj ugovor je na potpisan na 10 protok. Pitanje sta su mi sve nakalemili da platim.

Ako si u mogucnosti, proveri sta ti je pisalo na prethodna dva, tri racuna.
Takodje to vazi i za Mr_Cojko.
 
Na prethodnim računima sam dobio pohvalnicu što im plaćam na vreme. Čuvam ja sve račune od početka naše saradnje, od 2011.godine, jer znam da su alavi na pare.
 
Ako je tako onda je neka greska u pitanju, verujem da ce to ispraviti.
 
Meni ni na ovom najnovijem racunu pise da se zahvaljuju, kao i na svim prethodnim.
 
U Aleksandrovcu od sinoć isključen analogni signal kablovske televizije (ostali samo nacionalni kanali, za sada)
Kakva je situacija u ostalim gradovima gde Kopernikus ima KDS?
 
Gase svuda, mene su zvali da resim neko dugovanje jer krece polako gasenje analognog signala.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Racun je stampan 30.09.2018. a upozorenje odnosno stanje je na dan 04.10.2018.sto znaci da nisi u minusu.Taj dug koji imas je u stvari taj racun koji si dobio za septembar.
 
I u Paraćinu nema više ni jedan analogni kanal.

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
U Aleksandrovcu od sinoć isključen analogni signal kablovske televizije (ostali samo nacionalni kanali, za sada)
Kakva je situacija u ostalim gradovima gde Kopernikus ima KDS?
Kod mene u Lazarevcu trenutno u ponudi ima oko 40 kanala u analognom formatu, a prema informaciji koju sam dobio preko njihovog email-a, i iz lokalne kopernikus poslovnice po planu jeste da na nekim lokacijama medju kojima je i Lazarevac ostanu u analognoj ponudi nacionalni kanali i odredjeni broj lokalnih i regionalnih kanala, cak sam dobio i tacan spisak tih lokalnih i reginalnih kanala za Lazarevac putem njihovog email-a.
 
I ja sam dobio neku opomenu da ce mi obustaviti usluge u roku od 30 dana. Izgleda da je stamparska greska za celu drzavu.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ja sam dobio normalan račun
df1070bd6d5ec1f6d2e33cf602b73900.jpg


Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Digi TV Srbija prodata Kopernikus KTV-u

Poštovani korisnici,Obaveštavamo Vas da je došlo do promene operatera pružaoca usluge. Vaš operater od sada je Kopernikus KTV

digi.rs/web/index.php?task=vesti
Zar digi još uvek neko gleda. Ja nisam ni znao da oni postoje

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Bili su neko vreme veoma popularni, bar svaka druga kuca je imala njihove antene. Mozda pre 10-tak god

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Znam i ja sam ih koristio. Al odavno nisam čuo da neko koristi njihove usluge

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Digi bio popularan dok nije preso u nagra 3


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Interesantno, znaci bice uskoro mts iptv, mts cable, mts sat. Uz mobilni, fiksni, adsl ili vdsl/optiku mozda naprave i nesto dobro.
 
Još i ako podignu cene kao kod Sbb biće lepota

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Sportklub emituje program u 4K rezoluciji a kod veseleg Kopernikusa je vest da je BN Sat u HD. ..[emoji1787]

Послато са Redmi Note 5
 
BN SAT emituje program u HD rezoluciji već par meseci. Ali nema na njemu šta da se pogleda.
 
Nazad
Vrh Dno