Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Nismo se razumeli, za pazovu govorim. Kod nas ima.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk
 
SBB je najavio još početkom septembra gasenje analognog signala,pa se odložilo za kako vidim kraj godine.Analogni signal će od prvog januara 2019 biti ugašen u celoj Srbiji. Tako da to nije neka novost. Morali sreda se pripremite za to.

Sent from my Huawei Y7 prime
 
Da li i kod drugih korisnika kanal Pop Melody koci, odnosno ton ide normalno ali slika ide nekako usporeno, malo zamrzne pa opet krene. Do sada nisam pisao o tome ali je to slucaj otkako se pojavio ovaj kanal. Nije nesto bitno ali cisto da znam. Ovaj muzicki kanal mi se bas svidja ali eto ima mali problem.
 
Da li i kod drugih korisnika kanal Pop Melody koci, odnosno ton ide normalno ali slika ide nekako usporeno, malo zamrzne pa opet krene. Do sada nisam pisao o tome ali je to slucaj otkako se pojavio ovaj kanal. Nije nesto bitno ali cisto da znam. Ovaj muzicki kanal mi se bas svidja ali eto ima mali problem.
U Vranju nemamo takav problem.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Kod mene na set top boxu takođe koči , secka, dok na LG televizoru radi normalno.
 
Da, zaboravio sam reci da je u pitanju ovaj noviji set top box. I ja imam LG, ali kazu ne moze sa ovim njihovim novim modulom da upare.
 
Ma da li su ovi ljudi u kopernikusu normalni. Sta rade samo nesto pekljaju.
Samo kodiraju signal. Ovo vise nema smisla.
 
A konkurencija otkljucava sve kanale od 15.12 - 15.01.2019. dok ovi vezbaju.
 
Nisu oni konkurencija jer da jesu ja bih odavno prešao kod tih što otključavaju kanale...

Poslato sa Mate 20 lite
 
Sta su ako nisu konkurencija?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Konkurencija su kada mogu da biram između SBB i Kopernikusa.Pošto ne mogu da biram onda nisu konkurencija.Bar u mom slučaju...
 
Isto i ovde, MTS i Kopernikus, sada isto...

U 90% slučajeva je tako, gde je mts tu je i Kopernikus pored njega jedini operater!

Od samog početka Kopernikus je gradio mrežu tamo gde je jedino mts (tadašnji Telekom) imao samo telefoniju, a Kopernikus ulazio u priču sa kablovskom televizijom.

Retko gde a gotovo pa nigde da su SBB i Kopernikus jedni drugima konkurenti, kao da je SBB-u naloženo da ne zalazi tamo gde je Kopernikus već imao infrastrukturu, jer da je SBB ušao sa svojom verujem da bi odavno oduvao Kopernikus i da bi dosta ljudi prešlo na SBB.

Kopernikus bi trebalo prvenstveno da se usresredi na kvalitet i pouzdanost interneta i nadam se da će to mts rešiti tako što će direktno vući svoje linkove, a ne preuzimati od nekih lokalnih provajdera koji vrše preprodaju kao što je do sada radio Kopernikus!
 
Pa i do sada su vukli linkove od mts-a. Tamo gde najvise ima problema i pucanja i lnterneta tu vuku net od mts-a jer su ti linkovi najslabiji. A te nadprovajdere tipa gronet, sat trakt, ninet, total tv da ne pominjemo...
 
Cuo sam da se u mom mestu pisale neke peticije za zalbu kopernikusu. Valjda da se smanji pretplata za vreme kad kanali nisu radili kako treba.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Opet me zeza slika na tv ina stb i na cl modulu otkako su zakljucali programe kockice i secka ne na sve ali na dosta programa. Ovi njihovi stb i cl moduli bas krsevi kad nisu bili zakljucani programi slika radila perfektno. Tri puta menjao do sad 2stb pa mi stavili cl modul i radio dobro dok nisu sve zakljucali. A io instalaciji da ne pricamo_Opet cu morati do njih ovih dana.*mjau**mjau**mjau* kad nema sbb
 
Poslednja izmena:
Da li i kod drugih korisnika kanal Pop Melody koci, odnosno ton ide normalno ali slika ide nekako usporeno, malo zamrzne pa opet krene. Do sada nisam pisao o tome ali je to slucaj otkako se pojavio ovaj kanal. Nije nesto bitno ali cisto da znam. Ovaj muzicki kanal mi se bas svidja ali eto ima mali problem.

Ista situacija u Pazovi, i meni se dopada kanal kao i 1080p kvalitet ali neretko koci ili je slika skroz pikselizovana tj nevidljiva.

Da li je jos nekom fale informacije o tome sta je trenutno u toku na svakom programu?
 
Da li je neko upoznat sta ce biti sa HRT 1,2,3,4. Da li ce biti vraceni u ponudu Kopernikusa. I da li ce biti jos kanala iz RTL HR ponude.
 
У Угриновцима цео дан нема интернета и кабловске. Каква је ситуација код осталих?
 
Nazad
Vrh Dno