Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Jel to gde su sportski kanali?

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
NBA,konacno nesto kvalitetno, ko zna mozda se i poprave. Jos EPG i normalni su...
 
Ko normalan?!
Ako mislis na SN i njihovu uslugu preko svih operatera koje je uzela pod svoje, onda ima oni jos dosta da rade, menjaju i poboljsavaju da bi bili normalni...
 
E pa ja u Leskovac ne mogu da gledam Srbiju, ali zanimljivo mogu Kosovo i Crnu Goru, jer imam TV ALDI PREŠEVO. A nemam NOVU S. Baš zanimljivo.
 
Pre nego što si napisao ovaj post koji nikome nije od koristi pa ni tebi trebao si da se raspitaš zbog čega ne možeš da gledaš NovuS na Supernovi i zbog čega oni sa SBB-a ne mogu da gledaju Arene...
 
Ma ko će sad da se raspituje, ima i pametnijih stvari, evo recimo ima lep ljubavni film na TDC-u.
 
Da, a usput imaš i zanimljivih stvari na Arenama Sport, Sport Klubovima, NBA TV, Foxovima, HBO kanalima, Cinemax, Nacionalnoj Geografiji, Discovery, BBC Earth, ako imaš klince nisu loši ni Nickelodeon i Nick Jr pored ostalih, neko voli MTV i VH1, drugi opet više vole da gledaju nešto tipa Grand, imaš i one bezobrazne, ali avaj... Nema Nove S. U pravu si, ništa ovo gore navedeno ne vredi bez Nove S...

Doduše imaš Carigrad, otprilike ti je u rangu Nove s...
 
A sta ima na tom NBA TV-u?
 
Hokej na ledu.
 
+ Zadruga 1,2,3,4 na 546MHz i izbacuje mi: Niste pretplaceni na ovaj kanal, pozovite korisnicki centar da se pretplatite (imam najveci paket: Super TV L) :smash::d:D
 
+ Zadruga 1,2,3,4 na 546MHz i izbacuje mi: Niste pretplaceni na ovaj kanal, pozovite korisnicki centar da se pretplatite (imam najveci paket: Super TV L) :smash::d:D

Ovo imam isto i ja. Moguće je, da je u pitanju tehnička greška, da nisu aktivirani kanali ili je prekid u emitovanju.
 
Možda nisu još aktivirali

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ha ha ha pa ko će to da plaća dodatno 1000 dinara. E svašta

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ha ha ha pa ko će to da plaća dodatno 1000 dinara. E svašta

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока

To bi on trebo da plaća mesečno toliko svim koji to gledaju taman da pokriju troškove bensedina.Ja gledam po mom komšiluku pre por godina samo kad si u društvu žena bio mogo si čuti prepričavanje istih,sad i sa muškarcima kad sedneš nađe se neko da priča šta je ko od njih uradio.Čak sam mišljenja kad bi im dali izbor da prate određene učesnike da bi bili voljni da to plate.A najgore što i decao o njima pričaju manja deca čak imaju i igru gde ih glume, pa kad se okupi njih više pa svako zaurla iz svog glasa pa hteo ti ne hteo dobiješ dnevnu dozu rijalitija.
 
Poslednja izmena:
Komedija pitam super novu za nove pinkove kanale što su zaključani a imam najveći paket kanala i interneta. Oni kažu da to ne spada ni u jedan dosadašnji paket i da mora doplata 999 dinara. Ja pitam onda da mi zaključaju sve pink kanale a da plaćam manje račun oni kažu da ne može[emoji3] komedija

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Đole, nisi ih valjda zvao da ti otključaju te zadruge, crni Đole!?
 
Ma jok nego da mi zaključaju resto pinkovih a da mi bude manji račun[emoji3]

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Ja iskreno pratim sportske kanale i dokumentarne. Sve drugo baš retko pogledam. A pogotovu ne pinkove kanale bilo koje

Послато са Redmi Note 6 Pro помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno