Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Isplati se ako u tvom kraju radi net kako treba. Jedino da se raspitas po komsiluku kako radi net..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Isplati se

Sent from my W_C800 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se isplati preći sa telekomovog interneta na kopernikusov? Prelazim iskreno samo zbog brzine, a stalno čitam ovde kako ima prekida pa me to malo kopka..

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Koji telekomov internet je u pitanju? Adsl, Vdsl, Optika? Koju brzinu si do sada imao i koliko si placao?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa verovatno 20/2 max, znajuci telekom..
Da ima 50/8 vdsl nebi imalo smisla ici ma Kopernikus...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Pa verovatno 20/2 max, znajuci telekom..
Da ima 50/8 vdsl nebi imalo smisla ici ma Kopernikus...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Da, baš taj 20/2 vdsl.

A iskreno u komšiluku nemam koga bih pitao u vezi toga, jer većina koristi isto kao i ja telekom.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Vidim sad da si u komšiluku [emoji16]
Sve ti zavisi u kom si kraju. Ovde u Staroj isto zavisi, meni radi super a npr na drugom nekom kraju zeza net. Tako da probaj nekako da saznaš stanje u tvom kraju.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Opet zeza jedan stb. Ukljucim tv, ukljucim i njega ali nema slike. Da bi poceo da radi mora da se presalta 4-5 kanala.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Pa zar telekomov i kopernikusov internet nisu sada jedno te isto? :)
 
Nisu niti ce ikad biti... Telekom koristi adsl/vdsl tehnologiju, u budućnosti optiku. Za Kopernikus ćemo videti šta će biti...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
I koriste svoje opticke vodove gde mogu. Coax moze do 900Mbit kako mi je receno tako da za sad optika nije neophodna. Telekom je kupovinom dosao do korisnika koji su presli sa ADSL-a zbog losih kablova na kablovsku. Meni na primer ni 10Mbit nije radio kako treba zbog lose parice i daljine.
 
U Smederevu vec 4 Dan ne rade preko 40 kanala. Zna li neko sta se desava posto se operateri ne javljaju?
 
60/? ce biti umesto 30/3? Ili?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
To malo nerealno zvuči, ali dobro nadajmo se da jeste pošto telekom ima kapacitet za to, sad samo zavisi od stanja Kopernikusove mreže. Hvala za info...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
tako sam cuo.bili su neki planovi za 30/3 ali verovatno ce da idu na 60 zbog kopnkurencije.Sve sada zavisi i od stanja mreze
 
TV5 Monde na kojoj je frekfenciji...? Na info kanalu ide reklama za njegov program?!?
 
Hmm, koliko uskoro? [emoji1]
Da ne potpisujem onda ugovor još za 50? [emoji39]

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Meni u martu ističe ugovor, dotle će valjda povećati brzinu... Ako je povećaju...

Poslato sa Mate 20 lite
 
Pitanje je, da li ce ovo eventualno obuhvatiti i stare korisnike? :)
 
Pa ako ti radi ok kablovska i net potpišes novi ugovor. Svejedno mi u Pazovi izbora nemamo [emoji16] Samo da ne počne da se raspada mreža posle povećanja..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Ma ja sam ugovorno vezan jos godinu dana. :D
 
Pa ako ti radi ok kablovska i net potpišes novi ugovor. Svejedno mi u Pazovi izbora nemamo [emoji16] Samo da ne počne da se raspada mreža posle povećanja..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Nema razloga za brigu oko mreže, više od 90% protoka koji imaš zvrji prazno... Bar kod mene a torent sam korisnik i sve što gledam skidam sa torent sajtova.

Poslato sa Mate 20 lite
 
Nema razloga za brigu oko mreže, više od 90% protoka koji imaš zvrji prazno... Bar kod mene a torent sam korisnik i sve što gledam skidam sa torent sajtova.

Poslato sa Mate 20 lite
Sto da skidas torente kada mozes uzivo da gledas bilo koji torent fajl pomocu Kodi-ja (addoni Torrenter ili Elementum). Ili pak preko acestream playera.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
I ti programi rade na p2p principu, tako da mu je svejedno. A možda čovek ne gleda te lošije 2-3gb 1080p encode-ove koji obično idu preko Kodija i sličnih aplikacija, već remux ili kvalitetnije encode-ove.
 
I ti programi rade na p2p principu, tako da mu je svejedno. A možda čovek ne gleda te lošije 2-3gb 1080p encode-ove koji obično idu preko Kodija i sličnih aplikacija, već remux ili kvalitetnije encode-ove.
Ja gledam preko kodija uzivo torrent filmove od 10-16 GB. Addon torrenter je zakon rusi seeduju samo tako, uvek maksimalne brzine. Desavalo mi se da gledam film sa 2-3 seeda.Hocu da kazem da nema potrebe skidati torente pa gledati, ovako jednostavno gledas uzivo. Izvinjavam se sto spamujem temu ali ipak ima neke veze sa internetom...i ovo moze koristiti korisnicima kopernikusa.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Otišli smo sa teme i duboko zašli u polje piraterije što baš i nije sa pravilima ovog foruma.
Volim daa pogledam kvalitetan snimak pa ga onda prebacim ženi na tablet,kolegama na poslu...To ne može ako gledam online...
 
Ljudi nešto mi je ne radi internet. Sinoć oko 1 je baš usporio i evo sad kad sam ustao ne radi uopšte. Kablovska radi sve uredu, ali internet ništa, evo ova lampica za internet treperi. Šta da radim? Ima li još neko sličan problem?
 
Nazad
Vrh Dno