Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Pozdrav. Kod mene epg radi na dvb-t2 programima i na jos par kanala. E sad,imam problem, kad pritisnem dugme epg, daje normalan radpored programa za dvb-t2 ali kada menjam kanale na osd panelu pise nema inf.o programu! Kod ostalih (prva plus,rtl,diva...) sve je ok. U pitanju je Gospell stb. Probao sam od druga Globo stb i kod njega sve normalno funkcionise. U cemu bi mogao biti problem?
 
Konačno i ja da pohvalim Kopernikus, EPG prilično tačan i vremenski precizan. Čak i na Pinkovim kanalima EPG je vrlo tačan, čak i ovi muzički kanali imaju EPG sa tačnim vremenom za svaku pesmu.

20180224_115929.jpg 20180224_121010.jpg
 
Poslednja izmena:
Kod mene još uvek nema. Moguće da je do tv-a

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Ja nisam morao ponovo da preskeniram ni TV, ni STB. EPG se sam pojavio.
 
Ja na fox tv imam a na teslu nemam a nema ni na onaj stb. Neznam kakva to sad muka

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Na dan 23.02.2018. nema EPG vodica na sledecim tv kanalima:

Svi kanali od broja 14 do 28
43 Happy Reality 1
44 Happy Reality 2
51 OTV Valentino
216 TV Partizan
310 Duga TV
504 CCTV 4
505 RTR Planeta
512 RT Doc HD
605 Mini Ultra
606 Ultra
Svi kanali za odrasle od 800 do 809
900 Info kanal
Sve radio stanice od 901do 909
999 Test O
Reci mi da se ne zezaš?

Epg na test kanalu, radio stanicama i info kanalu [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
Pa Rašo, šta će epg na test kanalu, info kanalu, raduo stanicama.... Najnormalnije što ih nema...

Izvini ako sam te uvredio, ali stvarno ova tema nije normalna sa ovakvim postovima.

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
a sto (neke) radio stanice ne bi imale epg?
 
Lazarevac i okolina takođe.
 
Колико сам добро сећам неко је овде већ писао да је кренула фиксна телефонија у понуди Коперникуса. Хтео сам питати да ли је има у понуди Коперникуса на територији целе Србије и које су цене пакета које укључују фиксну телефонију као и повољности које се добијају увођењем фиксне телефоније у односу на пакете без исте?
 
Колико сам добро сећам неко је овде већ писао да је кренула фиксна телефонија у понуди Коперникуса. Хтео сам питати да ли је има у понуди Коперникуса на територији целе Србије и које су цене пакета које укључују фиксну телефонију као и повољности које се добијају увођењем фиксне телефоније у односу на пакете без исте?

Ja sam uzeo fiksni kod njih, odnosno preneo broj i sve radi kao i pre, nema nekakve razlike u kvalitetu.
Jedina zamerka je kada se okrene 194 dobijam hitnu u Krusevcu a ja sam iz Aleksandrovca.
Ima identifikacija poziva koja je uracunata u paket.

Promenili su mi brzinu sa 30/3 na 35/3.
 
Ja sam uzeo fiksni kod njih, odnosno preneo broj i sve radi kao i pre, nema nekakve razlike u kvalitetu.
Jedina zamerka je kada se okrene 194 dobijam hitnu u Krusevcu a ja sam iz Aleksandrovca.
Ima identifikacija poziva koja je uracunata u paket.

Promenili su mi brzinu sa 30/3 na 35/3.
Koliko si čekao na prenos broja? Jel moraju oni da dolaze da priključe?

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Pa kazu oko 10 dana ali je trajalo malo duze jer bio praznik pa nisu radili.
Dolazio je kod mene cisto radi provere i doneo telefon.

Jel mogu da te zamolim da fotkas uredjaj i kako je spojen? Posto bih zbog matoraca hteo da prebacim fixni kod njih, a zanima me kako sve to izgleda. :)
 
I mene to zanima slažem se sa Željkom

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Danas sam bio u telekomu u Vr da prebacim fiksne telefone u kopernikus.
Naterali su me da pisem molbu telekomu ( u BGD ) da mi izdaju neku potvrdu da nemam nikakva dugovanja i ako sam pokazao uredno placene zadnje racune i to su odmah videli u kombjuter. I sad moram da cekam tu potvrdu iz BGD kao da to nisu mogli tu odmah da to napisu.
 
Danas sam bio u telekomu u Vr da prebacim fiksne telefone u kopernikus.
Naterali su me da pisem molbu telekomu ( u BGD ) da mi izdaju neku potvrdu da nemam nikakva dugovanja i ako sam pokazao uredno placene zadnje racune i to su odmah videli u kombjuter. I sad moram da cekam tu potvrdu iz BGD kao da to nisu mogli tu odmah da to napisu.

Nisi uopšte trebao da ideš u Telekom, nego samo u Kopernikus, kod njih podneseš zahtev i oni dalje rade sve sami, samo je tvoja obaveza da potpišeš zahtev za prenos broja u Kopernikus mrežu.
Ja sam prebacio fixni kod Kopernikusa. Iz telekoma se nisu uopšte bunili, samo su mi deaktivirali liniju kada je prenet broj u drugu mrežu.
 
Jel mogu da te zamolim da fotkas uredjaj i kako je spojen? Posto bih zbog matoraca hteo da prebacim fixni kod njih, a zanima me kako sve to izgleda. :)

Telefon je neki njihov nije nista posebno a ja sam moj prikljucio na liniju 1 na modemu, odnosno mozes bilo koji telefon da prikljucis.
 
Znači postojeći telefonski aparati koji su korišćeni kod Telekoma mogu se koristiti i kod Kopernikusa ?
 
Ne može jednostavnije...
 
Nazad
Vrh Dno