Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

E pa ovde u pazovi su ubačeni danas..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nat Geo Wild HD i neki Melody muzicki kanali novi na onih 27 prethodnih...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Melody muzicki kanali su u ponudi vec nekoliko meseci.



Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Mozete mi reci da li je okej da produzim ugovor koliko vidim da ubacuju dobre kanale?
 
Melody su na 666, Nat Geo na 610 (ili 618).
 
Mozete mi reci da li je okej da produzim ugovor koliko vidim da ubacuju dobre kanale?
Pa sačekaj još malo... Pošto gledajući mts iptv dobar deo kanala koje ima Kopernikus trenutno kod njih se placaju dodatno na osnovi paket...E sad iptv je oko 1150din, a Kopernikus 1400din.. Kako će oni to srediti videćemo, tako da nemoj da žuris... Ako imaš samo Kopernikus i Mts u gradu onda ti je svejedno kao i većini [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nat geo na 626
Melody 666


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa sačekaj još malo... Pošto gledajući mts iptv dobar deo kanala koje ima Kopernikus trenutno kod njih se placaju dodatno na osnovi paket...E sad iptv je oko 1150din, a Kopernikus 1400din.. Kako će oni to srediti videćemo, tako da nemoj da žuris... Ako imaš samo Kopernikus i Mts u gradu onda ti je svejedno kao i većini [emoji16]

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Okej sačekacu jos malo hvala na odgovoru
 
Ne znam sta je ovo kod mene ali svi novi kanali i na 618 i 626 koce,lede ne moze da se gleda. Ostali kanali rade normalno,slika extra


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Pogledaj kvalitet i stanje signala.
Kod mene rade bez problema


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozete mi reci da li je okej da produzim ugovor koliko vidim da ubacuju dobre kanale?

Moj savet da produzis, jer su ti sada skoro svi kanali u standardnom. Ako budu menjali cene i ponudu to povlaci menjanje opstih uslova pa ces moci da raskines. Jer ako promene pakete i cene onda potpisujes po novom.
 
Ja uzeo onaj iptv što nude po fb da probam najviše na poslu:) i mogu vam reći da radi extra

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A što se ne predpatiš na hbo paket na njihovom sajtu? Imaš aplikaciju, sajt, aplikaciju za tv i imaju svašta od serija i filmova, dokumentaraca. Ja preko telenora plaćam 700 dinara.
 
A što se ne predpatiš na hbo paket na njihovom sajtu? Imaš aplikaciju, sajt, aplikaciju za tv i imaju svašta od serija i filmova, dokumentaraca. Ja preko telenora plaćam 700 dinara.
Zato što ovde ima 600 kanala plus filmovi:) arene sport klubovi

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da samo prelistas tih 600 kanala i na svakom se zadrzis 3 sekune +3 sekunde dok krene strim treba ti sat vremena. Kako uopste stignes da nesto pogledas?
 
Da samo prelistas tih 600 kanala i na svakom se zadrzis 3 sekune +3 sekunde dok krene strim treba ti sat vremena. Kako uopste stignes da nesto pogledas?
Ma kao što rekoh to sam uzeo za probu i koristim za na posao. Inače strim odmah kreće. To ide preko vlc playera

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A mi u Aleksandrovcu nemamo još uvek ni 610,618,626,634,642,650,658,746,....!!!Mi kao da živimo u Papua Novoj Gvineji!!!
 
Mozda neko da pomogne ako zna? Da li moze da se uzme neki drugi stb i da rade svi kanali na kopernikusu ili mora iskljucivo njihov ovaj crni uredjaj sa karticom? Potrebno je za komp,a vec su tri uzeta? I da li moze da radi na tv kartici kompa bez tog uredjaja? Hvala unapred.
 
Mozda neko da pomogne ako zna? Da li moze da se uzme neki drugi stb i da rade svi kanali na kopernikusu ili mora iskljucivo njihov ovaj crni uredjaj sa karticom? Potrebno je za komp,a vec su tri uzeta? I da li moze da radi na tv kartici kompa bez tog uredjaja? Hvala unapred.
Moglo je pre dok kanali nisu bili kodirani.. Sad mora samo njihov stb sa karticom.. Inače možeš da povežes stb preko HDMI kabla ako imas na monitoru taj priključak... I 3 uređaja su makimalno sto možeš da imaš...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Moguće je još uvek preko eksternog DVB-C, gde nije još kodirana celokupna ponuda kanala.
Ali pitanje je koliko će još dugo to moći, tako da je nabavka istih upitna...
 
Samo su CI modul i kartica upareni. Što znaci da modul i karticu možete izvaditi iz STB resivera i ubaciti to sve u neki drugi STB resiver. Mozete odneti i komplet STB sa modulom i karticom na neko drugo mesto, samo je potrebno da to mesto ima prikljucak od KDS-a. Pozz
 
Rašo, 'ajde leba ti, priznaj, gde radiš u Kopernikusu? U Sremskoj Mitrovici?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Samo su CI modul i kartica upareni. Što znaci da modul i karticu možete izvaditi iz STB resivera i ubaciti to sve u neki drugi STB resiver. Mozete odneti i komplet STB sa modulom i karticom na neko drugo mesto, samo je potrebno da to mesto ima prikljucak od KDS-a. Pozz

Ništa sa ničim nije upareno,imam dva STB-a i jedan CI modul,menjao sam mesta svim karticama i radi sve normalno.
Ne znam kako misliš da izvadi CI modul iz STB resivera kada na njemu ima samo prorez za karticu ne i za CI modul?
 
Ne moze drugi STB koji nije uzet od njih jer se njihovi ubacuju u sistem da bi radili kao i kartice. Ako negde moze sad, uskoro nece moci sigurno. Zakljucava se sve, analogna se uskoro gasi svuda (gde nije) da bi se otkacili matori televizori sa mreze koji prave veliki sum i smetaju pogotovo internetu.
Sto se tice Arena, razmisljam logicki, posto je Telekom sad vlasnik to moze da ponudi jer su i Arene njihove. Naravno u nekom vecem paketu, sigurno ne standardnom mada mozda nas iznenade.
Sport Klubovi sigurno nece u HD jer nece da placaju SBB-u za to, bar za sada, to je sigurno.
Suska se o ubrzanju paketa interneta od nove godine ali nista zvanicno za sad.
 
Trenutno u Smederevu radi dvb-c risiver koji nije njihov, jer jos nije zakljucan osnovni paket, ali kao što rekoh ne verujem da će još dugo, mada ko zna...
 
@djalf Nije tacno.Mozes da uzmes bilo koji DVC risiver i ubacis Kopernikusovu Conax karticu i radiće.Provereno
A za CI ne znam probacu pa javim.pozz
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno