Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Ja ne primecujem nikakav pad kvaliteta slike. Ista kao i uvek sto je bila.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ovde u Pazovi takodje sve po starom, verovatno su to uradili u onim mestima gde su problemi...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Nama su pre tri dana izmenjali redosled kanala, nekima dodali hd u nazivu, pustili 602 frekvenciju... Od tada ne koči nijedan kanal ali nemamo oštrinu slike kakvu smo imali.RTS nema teletekst, RTL itd.. Pinkovi kanali koji su pretumbani i prebačeni na 610 Mhz nemaju epg... U programskom meniju su se pojavili RTV1 i RTV 2 pa su sada uklonjeni.
 
Mene zovu juce, kao istoce vam ugovor blabla, ako produzite dobijate dva meseca free tj 1din ...ja pitam da li ce biti nekih povecanja brzuna interneta, to mi vise znaci nego ta dva meseca za dz, ona mi prica kako je sleeeci paket 100/5 i koja mu je cena ...brateeeeee

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Haha pa to im je uvek pirca. I ja kad sam god pitao, kazu imas veci paket u ponudi. :D
 
Radi li vam kablovska u (Staroj) Pazovi? Meni prestalo pola kanala da radi...
 
Tokom dana internet radi besprekorno , ali u vecernjim casovima u rasponu od 19-20h ili 20-21h internet je prilicno neupotrebljiv ping i jitter imaju ogromne vrednosti to traje nekih pola sata do sat vremena i nakon toga se stabilizuje. Inace, Vladicin Han je u pitanju.

Zdravo, zanima me da li je u pitanju MTS-ov interent i generalno iskustvo sa istim, ako je reč o mts-u. U kom si delu grada?
 
Šta se dešava sa ovim forumom?Na mail dobijem poruke koje se uopšte ne pojave ovde na forumu!Zbog čega brišete ljudima poruke?
 
Lazarevac takođe smetnje.
Da li je neko uspeo da dobije korisnički servis?
 
Poslednja izmena:
I Lajkovac smetnje

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Stabilizovana slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
BK Tv? Koja je godina, 1999?
 
Ali brate jbn BK, sta ima na tom kanalu da se gleda uopste, vrte emsije iz 90-tih? Mislim WTF...


Previse smece kanala, neverovatna stvar, ne kapiram cemu to, koji je razlog...?
 
Pa u nekom trenutku, vlasnik kanala ce se vratiti u velikom stilu i ima frekvenciju, samo ukljuci datum i tras :D ...novi zeton nova igra :p
 
Hahaha onda da ocekujem i Kanal 9 i Politiku.. :D Umesto da uloze u kvalitetne HD kanale i da ima manje kanala a vise kvalieta, oni...

I taj HBO ako ne bude HD, cemu svrha..
 
Sad ce Hugo na BK [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko od vas ima problema sa brzinom interneta kako padne noc tako i net duplo slabiji?
 
Da li neko od vas ima problema sa brzinom interneta kako padne noc tako i net duplo slabiji?

Hahaa, pa skoro 1/3 Kopernikusovih korisnika se žali na to ali kada zoveš call centar oni kažu da je kod njih sve u redu i da je dobar signal koji dobija modem!

Ljudi da se ne zavaravamo agregacija i slabi linkovi su im problem, konkretno u mom mestu su net pustili pre dve godine i do pre 6 meseci je bilo sve ok dok nisu priključili puno korisnika i sada download postaje neupotrebljiv svako veče od 18h pa sve do 23h!
 
Nazad
Vrh Dno