Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Zna li neko što nema TV signala u Staroj i Novoj Pazovi?
 
Da li neko zna login detalje za Cisco EPC3208G koji je Kopernikus delio ranije? Jedino sto sam uspeo jeste cisco/cisco, ali to mi dozvoljava samo pristup Administration menu gde mogu da izabrem bridge/router mode. Zelim da pristupim delu gde pise Upstream signal.

Probaj prazna polja da ostaviš. Da se uloguješ. Inače ako u status vidiš downstream kanale a ispod njih ne vidiš Upstream kanale, takav je softwer na modemu. I nećeš moći ni da ih vidiš. Inače od sinoć su 3 Upstream kanala aktivna u SD. Koji ruter imaš na 3208? Netis?
 
Vec nekoliko dana u Svrljigu ne radi frek. 554 kao i Nba tv.
 
Baš čudno. Ne verujem da bi RTS 3 dodao hd onako... RTS Nauka nije u ponudi Supernove.
 
Za mesec dana mi istice ugovor za VDSL intenet kod MTS-a. Koristim 20/4Mbs, razmisljam da predjem na kablovski internet posto vec koristim kablovsku televiziju, kakva su vasa iskustva, koliko se cesto desi prekid interneta. VIdim u temi da se cesto zalite na brzinu i prekide?
 
Za mesec dana mi istice ugovor za VDSL intenet kod MTS-a. Koristim 20/4Mbs, razmisljam da predjem na kablovski internet posto vec koristim kablovsku televiziju, kakva su vasa iskustva, koliko se cesto desi prekid interneta. VIdim u temi da se cesto zalite na brzinu i prekide?

To ti je mozda bolje da se raspitas kod nekog komsije koji ima, jer iskustva zavise od grada do grada, od ulice do ulice..
 
Pozdrav ljudi, pošto završavam sa Kopernikusom, imam upozorenje za sve vas kojima uskoro ističe ugovor a niste ga detaljno čitali - postoji otkazni rok od 30 dana, tako da mesec dana pre isteka obavezno idite i najavite i potpišite im otkazni rok, inače ćete morati da platite i 25. mesec, što je po mom mišljenju klasična otimačina.

Kapiram da mnogo ljudi odlučuje da ne produži nakon izbacivanja kanala United Media grupe, tako da ne popuštaju, za svaki dinar se bore i naplatiće vam sigurno taj otkazni mesec.
 
Poslednja izmena:
Mislim da to samo ti nisi znao ;)

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Jel se desavalo jos nekome da internet preko kabla na kompjuteru nonstop puca i prekida, a na Wifi sve radi kako treba?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Meni pre davno , ne sećam se dal je bilo do kabla ili nečega drugog.. Uglavnom probaj za početak drugi kabl ako imaš ili ubodi u neki drugi lan port na modemu.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Zasto je na EPG-u i dalje zimsko racunanje vremena, hoce li se neko setiti da promeni?!?! :D
 
Jel i vama ili samo kod mene nema trenutno interneta u centru Paracina kod zelene pijace?
 
Internet u Rumi u vecernjim satima, svaki dan, je blago reci UZASAN ! Sramota!
 
U Smederevu konacno zakljucani svi kanali (Do sad su bili zakljucani super tv M i super tv L)...
 
Poslednja izmena:
Znam da je stara tema ali ajde, zasto EXE NET moze da bude poseban brend supernove a Kopernikus koji je bio drugi najveci kabl operater u zemlji ne moze? Kopernikus brend ima dosta potencijala i ne znam zasto exe moze da bude poseban a ktg ne. Mogu da stave npr Super KCN pakete za TV, Super KTI za net, Super KTG par i Super KTG sve. Takodje zasto vise nemaju webmail @kti.rs, a nema ni neki novi od supernove. Ako EXE moze da bude poseban brend zasto nebi i kopernikus?
 
@vidakk da li ti je jasno da se Exe Net takođe gasi? Nema više Super Exe paketa. 4. je pokrenut otkazni rok od 30 dana od strane Telekoma po automatizmu i kanali su skremblovani. Ko ne pređe na Super pakete uz tipa 10 meseci upola cene, prekida mu se internet i tu je kraj.
 
@vidakk da li ti je jasno da se Exe Net takođe gasi? Nema više Super Exe paketa. 4. je pokrenut otkazni rok od 30 dana od strane Telekoma po automatizmu i kanali su skremblovani. Ko ne pređe na Super pakete uz tipa 10 meseci upola cene, prekida mu se internet i tu je kraj.
Šta lupetaš?
 
Poenta je da će i ti EXE paketi kad tad biti ukinuti, samo je potrebno vreme da se objedine skroz. Nema smisla držati odvojene pakete. Bilo je ovakvih primera i pre Ikom-SBB, Beogrid-SBB...
 
  • Like
Reagovanja: uji
Znam da je stara tema ali ajde, zasto EXE NET moze da bude poseban brend supernove a Kopernikus koji je bio drugi najveci kabl operater u zemlji ne moze? Kopernikus brend ima dosta potencijala i ne znam zasto exe moze da bude poseban a ktg ne. Mogu da stave npr Super KCN pakete za TV, Super KTI za net, Super KTG par i Super KTG sve. Takodje zasto vise nemaju webmail @kti.rs, a nema ni neki novi od supernove. Ako EXE moze da bude poseban brend zasto nebi i kopernikus?
Zato što sam, da ne objašnjavaju kako i zašto, imao u istom momentu i jednog i drugog provajdera i Kopernikus nije mogao ni vodu da nosi Exe Netu. A i sadašnji vlasnik obe firme je ispod nivoa Exe Neta, firme koju je kupio.
 
Nazad
Vrh Dno