Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Naravno da nije u pravu.Koristim SBB-ov EoN i na Kopernikus netu rade svi kanali uključujući HD Sportklubove.Takođe sve radi i na Telenor netu.

Nisam bio lenj pa proverio,od bitnijih kanala rade SportKlubovi,Eurosport,HBO,kanali za odrasle.Ne rade Cinestar kanali...

Da li SBB - ov EON koristiš free preko neta ili plaćaš neku sumu SBB-u?
ako je free reci mi kako mogu da ga koristim i ja
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Ne postoji free Eon,moraš da koristiš neku njihovu uslugu da bi imao pravo da koristiš i Eon.Konkretno ja koristim Total TV kod roditelja i imam pravo na jedan uređaj na kome koristim Eon(mobilni telefon).Za laptop mi je kolega da jedan slot jer on koristi njihov net,tv,fixnu telefoniju...
 
Ajd sad da malo zakuvam i ja sa ovim tv za poneti.

Kako ja to gledam: imaju svoju mrežu (kablovsku) kroz koju emituju programe, plaćaju prava za njih itd.

Po tome mi logično da i programi na tom tv za poneti budu dostupni samo na njihovom internetu upravo zbog ovih stvari - platili su prava da se programi mogu videti samo u njihovoj mreži.

Zar ne radi tako i sbb sa onom njihovom aplikacijom za telefon? Dodje mu na isto, ni oni ne dozvoljavaju da koristiš telefon na drugom internetu nego samo na njihovom. "Velemajstori, daj sekiru..."

Tako da ova tema nastavlja po svome : laprda se bez veze i bez razmišljanja...


Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
Kao prvo ovo je forum! Svako može da napiše šta hoće u skladu sa uslovima koje smo prihvatili!
Vidiš da opet nisi u pravu i da bez razmišljanja (ili kako ti kažeš laprdanja) i bez provere pišeš svašta, zašta upravo postoji forum!
Samo mi nije jasno, zašto toliko braniš Kopernikus? Ili radiš za njih ili imaš neku korist od njih!
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Odavno sam ja presatao da imam bilo kakvu raspravu sa njim i naravno na ovaj tvoj komentar nećeš dobiti odgovor.
Jednostavno voli čovek da misli da sve zna i da je uvek u pravu a i duševna mu hrana da nervira druge na forumu.
 
Nema a u 13-45 počinje finale u snukeru...:mad:
Kod mene piše da je skremblovano,prošle nedelje je bila ista situacija sa Eurosportom1 i kada je proradilo pojavio se EPG.
 
Kod mene rade oba eurosporta. Paraćin je u pitanju

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: NAS
U pravu sam drugari.

Kopernikus ott = d3go odnosno EON. Koliko sam upoznat radi svuda.

Ovo "za poneti" nije ott i ne reklamira se tako, i verovatno važe druga pravila ;)

Tako da "Daj sekiru..." -lupetate, za medalju.

Borski - da, radim za Kopernikus, naravno... Čim se ne uklapam u masu i govorim drugačije od ostalih, naravno da radim za njih. Pa to je bar lako zaključiti...

Velja, čuveni "divljak" koji je nelegalno bio prikačen na mrežu sada prosipa pamet kako "divljaci" mogu da utiču na probleme sa internetom... Šta reći...
 
Poslednja izmena:
Ovo je sramota, dva dana internet u Kotezu(Beograd) ne radi. Tehnicke nema, rade 8h dnevno a i tih 8h ne javljaju se na telefon, a ostalih 16h korisnici ko vas ....
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Hm.... Zanimljivo je kako radi EON u odnosu na "za poneti" (ili kako se već zove)... Ako moderatori smatraju da je offtopic, obrišite.
98c5138e801de41f3f07d09702ba50ac.jpg


Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
2d2d2dc5b80ea7ddd621051104292a58.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
U pravu sam drugari.

Kopernikus ott = d3go odnosno EON. Koliko sam upoznat radi svuda.

Ovo "za poneti" nije ott i ne reklamira se tako, i verovatno važe druga pravila ;)

Tako da "Daj sekiru..." -lupetate, za medalju.

Borski - da, radim za Kopernikus, naravno... Čim se ne uklapam u masu i govorim drugačije od ostalih, naravno da radim za njih. Pa to je bar lako zaključiti...

Velja, čuveni "divljak" koji je nelegalno bio prikačen na mrežu sada prosipa pamet kako "divljaci" mogu da utiču na probleme sa internetom... Šta reći...
Izlupetaš se za medalju, ćutiš 24 sata i smišljaš odgovor pa se onda uhvatiš za nešto što nema nikakve veze sa tvojim"laprdanjem". Daj priznaj da si se ispalio za EoN pa da idemo dalje... Nisi spavao prošlu noć a? Koje ti frustracije ovde lečiš....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Izlupetaš se za medalju, ćutiš 24 sata i smišljaš odgovor pa se onda uhvatiš za nešto što nema nikakve veze sa tvojim"laprdanjem". Daj priznaj da si se ispalio za EoN pa da idemo dalje... Nisi spavao prošlu noć a? Koje ti frustracije ovde lečiš....

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Frustracije?

E moj Veljo "ilegalcu"... Vidiš li ti post posle toga koji sam postavio? Ne?

Ideš ti lepo na ignore ;)

Sent from my Mitshubishi Trium using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ništa ti drugo i ne preostaje nego da me staviš na ignore.I mene i pola ovog foruma,ona druga polovina i onako ne čita tvoje postove.
 
Svi kablovski operateri za novu godinu caste svoje korisnike otvaranjem zakljucanih kanala samo nas kopernikus radi suprotno oni zakljucavaju kanale.
 
@milos87sd

Koliko znam samo za SBB je taj kanal rezervisan za sada, dal ce ih nekome nuditi, ne znam..


Svi kablovski operateri za novu godinu caste svoje korisnike otvaranjem zakljucanih kanala samo nas kopernikus radi suprotno oni zakljucavaju kanale.

A kakve to kopernikus premium zakljucane kanale ima da bi bilo vredno odkljucavanja za sve... :laugh:
Ajd da imaju HBO..Cinestar ili vise HD kvalitetnijih u ponudi pa i da odkljucaju,,,
 
Poslednja izmena:
Ljudi poceo kopernikus opasno da zeza (imam internet i tv) paket 30/3. E zadnjih par dana slika na tv pocne da secka i brlja ali samo kad neko koristi wi fi preko mobilnog ili laptopa, dakle to je mini interval dok ucitam vest preko telefona ali opet dovoljno da se odrazi na sliku na tv-u. Da li je neko imao slican problem.
Moj jedini pokusaj je bio da promenim na ruteru onaj kanal (bio na kecu, ja ga sibnuo na 8 ali nisam nista dobio).
 
Pokušavam da pronadjem i napravim mail adresu, mts je otišao u istoriju... ima li saveta?
 
Moraš se obratiti korisničkom centru u Beogradu, izabraćeš slobodnu e-mail adresu iz domena ****@kti.rs, a oni će ti podesiti potrebne parametre, šifru naloga, itd...
 
Pokušavam da pronadjem i napravim mail adresu, mts je otišao u istoriju... ima li saveta?[/QUOTE

Kada ti uvedu internet od starta ti oni ne daju mejl nalog (verovatno misle da već imaš na npr gmail - u, yahoo - u...), ali ti ih pozovi sutra i traži da ti otvore, mada ti je moj savet da otvoriš svoj nalog na gmail - u ili yahoo - u i da ne zavisiš od operatera interneta.
Ja lično imam tri mail naloga - jedan Kopernikusov (koji retko koristim), jedan yahoo i jedan gmail - koji koristim kao zvanični mail.
Preko Kopernikusovog sajta ne možeš sam da otvoriš mail nalog.
Pozdrav.
 
@lanmi86, razape li ih? :d

Juče zvao tehničku kao doći će do 16h, niko nije došao, naravno, u medjuvremenu je proradio net bez ičije intervencije, osećam da im se glavni ruter zaglupeo sad za vikend a nikog nije bilo da ga resetuje, boli ih uvo.
 
Nazad
Vrh Dno