Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Sport klubovi rade bez greške
22ef903634c7a33659d4533c89126617.jpg


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
I kod mene ne rade, ekran crn, a epg normalno pokazuje program SK. Iskreno se nadam da su nesto zeznuli ovi iz Kopernikusa, a ako nisu onda su to dodatni troskovi ...

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
A tako. A nece moci tako. Krsenje ugovora deco. Bye bye Glupernova. Vec koliko u ponedeljak sam kod vas da rascistimo.
 
Zar ne znate da su nazadnjaci krenuli u osvajanje upravo na Kopernikus, tako da ništa nije čudno.
 
Da li sada zakonski mogu da trazim raskid ugovora bez placanja penala, kad su izbacili kanale?
 
Da li sada zakonski mogu da trazim raskid ugovora bez placanja penala, kad su izbacili kanale?
Ja mislim da ne mozes, jer stoji u ugovoru da oni zadrzavaju pravo izmene broja kanala.

Ja sport takoreci i ne pratim pa me i ne dotice ovo za SK, nadam se da ce ostati na tome.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ne mozes, jer stoji u ugovoru da oni zadrzavaju pravo izmene broja kanala.

Ja sport takoreci i ne pratim pa me i ne dotice ovo za SK, nadam se da ce ostati na tome.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
U ugovore piše ako šteti korisniku, može se raskinuti. Ovo im je cilj da bi ukinuli N1 zbog izbora, nema razloga dalje da idu.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja mislim da ne mozes, jer stoji u ugovoru da oni zadrzavaju pravo izmene broja kanala.

Ja sport takoreci i ne pratim pa me i ne dotice ovo za SK, nadam se da ce ostati na tome.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Nece. od 03.02 ocekujte da i ovo prestane da se emituje kod SuperNova: Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN + Eurosport 1 i 2, Nickeldon

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ja mislim da ne mozes, jer stoji u ugovoru da oni zadrzavaju pravo izmene broja kanala.

Ja sport takoreci i ne pratim pa me i ne dotice ovo za SK, nadam se da ce ostati na tome.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Može.
d8a0f8df26d604745d19cb4005b9571c.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nece. od 03.02 ocekujte da i ovo prestane da se emituje kod SuperNova: Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN + Eurosport 1 i 2, Nickeldon

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

A gde si to pročitao da baš od 03.02 prestaju da se emituju navedeni kanali ?
 
A gde si to pročitao da baš od 03.02 prestaju da se emituju navedeni kanali ?
U supernova temi na ovom forumu. Navodno i te kanale zastupa United media. Nisu to njihovi kanali nego oni distribuiraju te kanale u nasoj zemlji.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna login detalje za Cisco EPC3208G koji je Kopernikus delio ranije? Jedino sto sam uspeo jeste cisco/cisco, ali to mi dozvoljava samo pristup Administration menu gde mogu da izabrem bridge/router mode. Zelim da pristupim delu gde pise Upstream signal.
 
Vec sam bio preneo informaciju o ukidanju jos nekih kanala. Pisano i temi supernova na ovom forumu. Nije 100% potvrdjeno. Da Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN + Eurosport 1 i 2, Nickeldon prestaju da se takodje emituju. Malo sam istrazivao cak i SBB izbacuje iz svoje programske seme " Od 3. februara sledeći kanali neće biti deo naše digitalne ponude: DTX, Discovery Science, Discovery Showcase, Food Network i FLN."Izvor: https://sbb.rs/a75776/podrska/vesti-i-informacije/CineStar-TV-2-HD-i-HGTV-u-ponudi-SBB-a.html. Nadam se da to nece uraditi.
 
Samo kako će supernova da podnese tužbu kad nije pravno lice:d Vidim da je u ovom linku iznad predstavljaju kao "firmu". Možda kao kopernikus jer kopernikus je firma i registrovan je u APR-u.

Sa druge strane SBB koji je deo united media podneće tužbe pred domaćim i međunarodnim sudovima zbog progona kome je izložena i zbog neravnopravnog tretmana.
 
Poštovani, shodno članu 105. Zakona o elektronskim komunikacijama, stav 1. tačka 1. specifikacija usluga – sadržaj paketa (a to su usluge televizije/internet/fiksne telefonije, u zavisnosti od toga šta obuhvata konkretan paket izabranih usluga),obuhvata naročito podatke o mogućnosti za upućivanje poziva službama za hitne intervencije, uslovima za pristup i korišćenje usluga (uključujući i ograničenja), minimalnom nivou kvaliteta pružanja usluga i primenjenim merama za sprečavanje preteranog opterećenja mreže, vremenu potrebnom za otpočinjanje korišćenja usluga, ponuđenim uslugama održavanja i podrške, kao i ograničenjima u korišćenju terminalne opreme. Imajući u vidu navedeno, programska šema i garancija tačno određenih kanala nisu obhvaćeni sadržajem paketa, tako da to ne predstavlja osnov za raskid korisničkog ugovora shodno članu 107. Zakona o elektronskim komunkacijama, bez obaveza plaćanja troškova u vezi sa raskidom.

Ovakav odgovor sam dobio jutros...
 
Hahaha, ti plaćaj a ja ću ti reći šta da gledaš. Srbija............
 
Ovde problem da telekom TJ.Supernova nema jak razlog za ukidanjem odredjenih kanala pa svi zivo napadaju a napad je naljbolja odbrana
 
U Vranju trenutno nema kablovske[emoji848][emoji848][emoji848]

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno