Šta je novo?

najpovoljniji adsl cena kvalitet kod nas???

preporuke korisnika :)

ako budes slusao preporuke korisnika,doci ces do granice ludila,po onoj narodnoj svaki ciga svoga konja hvali,lepo ti u telekom,ili ptt to ti je razlicito,da znas,dve firme,a ne jedna ko sto vecina misli,vidi ima li slobodnih portova,i ako ima informisi se o cenama,mozes i na njihovim sajtovima,i prijavi se i uzivaj.
 
beotel akcija, 695din mesec za 1Mbs flat
 
Ja sam bio prezadovoljan Veratom dok nisam presao na kablovski.
Razocarao sam se u beotel.
 
Beotel obici u shirokom luku. Uzorak od 3 coveka - u sva tri sluchaja veliki problemi.
 
Ja sam uzeo beotel u ovoj akciji i sljaka odlicno, prvih mesec dana nisam imao nikakve probleme.
 
Meni Eunet Adsl radi vec dve godine i nemam ama bas nikakvih zamerki... pogotovo na korisnicki servis koji radi 24h i rade ljudi koji stvarno znaju i hoce da pomognu... gubio sam net samo kad je neka havarija ili sl. kod Telekoma sto se stvarno retko desavalo...

Pozz
 
Verat u ponudi kao najnizi nudi 1024/128 Kbit/s. Da li je moguce da su svi prestali sa nizim paketima od 1024//128 sem budjavog Telekoma i Ptt-a?
 
Poslednja izmena:
Mislim da su oni jedini koji su davali taj sporiji paket.

ptt ti je najpovoljniji(posle odredjenog vremena), ako ne gledas ovu akciju Beotela
 
Poslednja izmena:
Ako zelis kvalitet , zbog proste cinjenice da lelekom ima speedup , idi kod njih. Ako zelis solidan kvalitet po povoljnim cenama , preporucujem PTT ili Verat. Beotel u SIROKOM luku zaobici.
 
beotel daje za uplacen jedan mesec jos jedan mesec free!!!
dakle, platis 6 meseci, a imas godinu dana!
akcija vazi do 5. decembra
 
Meni je ovo zapalo za oko, doduse nije flat, medjutim ja sam imao drugih problema. Ustvari ovo mi se cini da je jedina ADSL usluga koja nije ogranicena protokom vec vremenom i to nekih malo vise od sat vremena dnevno sto bi meni bilo dovoljno.
http://adsl.neobee.net/cenovnik_usluga.php
 
Poslednja izmena:
Jeste da kod beotela dobijes za sest meseci godinu dana ali za mesec dana ne dobijes dva..... i treba da kesiram oko 8000 din odjednom
 
kucji sam na eunetovom, u firmi bio prvo sezam pa sad neobee adsl-u (prelazak samo zbog free wifi rutera kao pravno lice), i sa sva 3 sam sve u svemu bio/ostao zadovoljan...razlike u ceni za isti paket su minimalne...
 
Nazad
Vrh Dno