Šta je novo?

And Now for Something Completely Different!

Prodavao sam 850 EVO prosle nedelje...

ImageUploadedByTapatalk1469930604.475215.jpg

ImageUploadedByTapatalk1469930615.603088.jpg

ImageUploadedByTapatalk1469930624.721112.jpg

Aj da je neki nepoznat ssd nego 850 evo... Lol

A attention span nivo over 9000 - od ssd do sklapanja masine :)
 
Zvucna od 500 evra stoji na polici... Mozes li da ga pitas koja je to zvucna, da vidimo sta ce uspeti da izgugla? Reci da si audiofil.
 
Mozda su zvucna + polica 500 evra :D
 
Mene fascinira visak para i vremena. Ima covek napajanje, pa ajd da sklopi racunar posto ima "vecinu" komponenti. Sa tako ociglednim manjkom znanja, ocigledno je da momak nije zaposlen.
 
Mozda nije ni toliko smesno koliko je zalosno, covek za stvar koja vredi max 50ak evra, kaze da nije postavio oglas ozbiljno nego da se hvali :)
 

Prilozi

  • 12666.png
    12666.png
    40.4 KB · Pregleda: 344
Sta je u pitanju?

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
Masinica za pecanje je u pitanju. Kad sam mu rekao da imaju identicne za 6500 din glanc nove, a za 100e duplo bolje krenuo covek da mi pise referat kako treba nepoznatim ljudima da persiram, da je njegovo pravo da stavi cenu koliko hoce i da nemam prava da kazem moje misljenje.
Mora da je pripadnik indijaca :)
 
sta indijci, ajde budi specifican koji ti problem imas sa indijcima? Da nisi mozda programer neke vrste? :d
 
Masinica za pecanje je u pitanju. Kad sam mu rekao da imaju identicne za 6500 din glanc nove, a za 100e duplo bolje krenuo covek da mi pise referat kako treba nepoznatim ljudima da persiram, da je njegovo pravo da stavi cenu koliko hoce i da nemam prava da kazem moje misljenje.
Mora da je pripadnik indijaca :)

Covek je skroz u pravu...
 
Pritom nije stavio cenu, krajnje je nepismen i drzi nekom predavanje

Sent from Huawei Ascend Mate 7
 
Optuzi me (nas?) covek da sam svercer. Jos mi i "pripretio".


Član 230.


(1) Ko se bavi prenošenjem robe preko carinske linije izbegavajući mere carinskog nadzora ili ko izbegavajući mere carinskog nadzora prenese robu preko carinske linije naoružan, u grupi ili uz upotrebu sile ili pretnje,
kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina i novčanom kaznom.
(2) Ko se bavi prodajom, rasturanjem ili prikrivanjem neocarinjene robe ili organizuje mrežu preprodavaca ili posrednika za rasturanje takve robe,
kazniće se zatvorom od jedne do osam godina i novčanom kaznom.
(3) Roba koja je predmet dela iz st. 1. i 2. ovog člana oduzeće se.
(4) Prevozno ili drugo sredstvo čija su tajna ili skrovita mesta iskorišćena za prenos robe koja je predmet dela iz stava 1. ovog člana ili koje je namenjeno za izvršenje tih krivičnih dela oduzeće se ako je vlasnik ili korisnik vozila to znao ili je mogao i bio dužan da zna i ako vrednost robe koja je predmet krivičnog dela prelazi jednu trećinu vrednosti tog sredstva u vreme izvršenja krivičnog dela.


Veruj mi obecavam da ceš biti procesuiran.

Dal ste samo *****i ili i nas sve druge pravite *****ima.
Covek je postavio upit koju graficku kartu da uzme a tvoj prvi odgovorj je da mu je najbolja gtx 1050ti kod madjara.Kad pita a gde kod madjara ti ceš naravno da ga pošalješ kod onog od kog uzimaš procenat.
Dal stvarno miliš da smo mi tolike ovce?
Preuzeli ste poso koji ce vas skupo koštati verujte mi.Bilo je zastoja al su kljucni ljudi sistema umešanih u ove stvari odavno otišli i da pracene su sve aktivnosti i ima više nego dovoljno stvari za prosecuiranje.
A sve ovo zato što vam se može a meni jedino smeta što ste vi a ne ja upropastio ovu temu kao i svaku koja je povezana sa preporukama.

Dobri stari genije. :D

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?388931-grafika-i-procesor
 
Nista Rade... polako se spremaj da budes procesuiran...

Pokusao sam mu par puta na finjaka objasniti neke stvari,ali decko,iako je genije,ne konta...
 
Nazad
Vrh Dno