Šta je novo?

Knjige za preporuku

Pozdrav drugari,krecem sa ucenjem Jave pa me zanima jel mozete da mi preporucite neku jako dobru knjigu za pocetnike,mnogo bi mi znacilo.
Pozdrav!
 
head first java

tako bar kazu ljudi koji se bave njom i koji su me ubedjivali da i ja pocnem
 
Jel ima neko nesto dobro za Python? Moze tutorial, moze knjiga.
 
E znas sta baviž se ovime vec 15 godina, ima jedna knjiga Alforitmi i strukture podataka to je napisao Milo Tomasevic 2000. godine mislim.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Drugari, dali neko zna neku dobru knjigu za C# objektno programiranje, ako postoji na srpskom još bolje.
 
Ljudi treba mi preporuka za knjige na nasem jeziku ili kurseve za administraciju servera i SQL, pocetnik sam i zeleo bih da krenem sve otpocetka.
Nasao sam brdo knjiga, na netu ali nemam osnovu.
Sto se tice racunara i rada u Windowsu imam velikog znanja pa bih hteo da se nadogradim.
 
Na Serbskom nema ništa novije od Windows Servera 2012 http://cet.rs/operativni-sistemi/ ali ako ne znaš američki nećeš se moći maći. Na netu se mogu naći Lindini ili LinkedIn tutorijali sa novijim Server 2016 ja ih imam par.
 
Jel ima neka preporuka za kurs vezano za It administraciju servera i mreza treba mi osnova...neki pouzdan od ovih sto se nude na netu.
 
Planiram se posvetiti Python-u, pa sam odlucio kupiti knjigu napisanu na srpskom jeziku. Naso sam ove dve, pa me znaima koja je bolja Python opušteno ili Uvod u Python. Moze i neka druga......
 
Poslednja izmena:
Kupi obe i teraj. Da znaš američki imao bi više izbora 'vako......
 
Hteli - ne hteli, moraju da ga znaju svi koji planiraju da se upuste u neku ozbiljniju pricu sa programiranjem. Sto bi rekao Bili Piton " Takav je posao, ni ja ga ne volim " :D
 
Python: uvod u programiranje, prevod 3. izdanja
uzmi ovu ja ucim iz nje, stvarno je dobro napisana, sve lepo objasnjava..i ova sa zmijom na korici je dobra vrv ja cu nju sledecu da procitam.moraces obe da kupis.
 
Nazad
Vrh Dno