Šta je novo?

ATI Catalyst/AMD Crimson - diskusija, pitanja, linkovi

meni za 3870 kaze sledece
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    132.3 KB · Pregleda: 150
Ja bih rekao da ovi drajveri prosto ništa ne upišu u registry što se tiče verzije, pa ostane ono što je bilo pre toga.
 
Meni sa novim drajverom baguje kada treba da ugasi monitor posle podesenog vremena, samo zatamni sliku ali ne iskljuci monitor nego sija crno majku mu (sa starim drajverom ugasi najnormalnije)... jel ima jos neko slican problem sa novim drajverom?
 
Meni sa novim drajverom baguje kada treba da ugasi monitor posle podesenog vremena, samo zatamni sliku ali ne iskljuci monitor nego sija crno majku mu (sa starim drajverom ugasi najnormalnije)... jel ima jos neko slican problem sa novim drajverom?

kako crno moze da sija majku mu...
 
Nije novo, ima par dana.
 
osim sto mi je sad rating u 7ici 6.8 (bio 7.6) nista drugo nisam primetio:D
 
Meni sa novim drajverom baguje kada treba da ugasi monitor posle podesenog vremena, samo zatamni sliku ali ne iskljuci monitor nego sija crno majku mu (sa starim drajverom ugasi najnormalnije)... jel ima jos neko slican problem sa novim drajverom?

imam i ja isti problem ..rijesio sam ga tako sto gasim monitor rucno :)
 
Isti problem i kod mene. Monitor ne ode u sleep mode.
 
Meni je podeseno da se monitor ugasi posle 20min, nakon cega bi trebalo da se upali cim cimnem misa ili kliknem nesto. Sada mu treba ctrl+alt+del da se probudi :p

Nije neki problem, ali definitivno nije to radio pre 10.1 drajvera :)

Inace, win 7 x64
 
^ to su RC2 od 10.1 ;), tacnije razlike nema uopste osim u velicini fajla.
 
10.1 su 8.69, ovi su 8.70. I sa njima se monitor normalno gasi posle perioda neaktivnosti.
 
Catalyst™ Version 09.11

Ja recimo sa ovim driverom ne mogu da upalim monitor kada ga ugasim na dugme. Graficka posle nekog vremena prestane da baca sliku. Dok preko power save-a gasenje radi sasvim zadovoljavajuce. I paljenje nakon toga, recimo sa pomeranjem misa, sve je super. Ali u igrama imam i vise nego dobre performance pa necu jos da menjam driver.
 
drugari, meni se čini da mi od 10.1 drajvera temp skace 2-3 stepena ..jel to possible?

..btw thanks za link shunjal0
 
Poslednja izmena:
@dulsrules
9.12 ti je bolji. U vantage je 10% brzi. Ne znam dal si probao.

10.1 fix rc2 sam instaliorao bez ccc. Bez icega. Samo njega i onaj AtIjev install manager koji i ne mozes da deselektujes. Crossfire mi je automatski ukljucen, GPU-z ga prepoznaje a i skorovi su isti. Za OC imam MSI Burner. ""ZNACI, NE TREBA MI CCC"". :banana:
 

Prilozi

  • no ccc.jpg
    no ccc.jpg
    115.2 KB · Pregleda: 94
Isti problem sa gasenjem monitora i kod mene :S:
Naravno 10.1 verzija je u pitanju...
 
Catalyst 10.1 hotfix: Alleviates intermittent grey screen and vertical line corruptions

link

Catalyst 10.1 hotfix Features:
Alleviates some of the intermittent grey screen and vertical line corruptions that may randomly appear during normal usage when using an ATI™ Radeon HD 5800 series graphics card

Applicable Products:
This issue applies to the following configuration(s):

* Hardware
o ATI Radeon™ HD 5800 Series
* Software
o ATI Catalyst™ release

* Operating System
o Windows 7® 32bit
o Windows 7® 64bit

o Windows Vista® 32 bit
o Windows Vista® 64 bit
o Windows® XP
o Windows® XP x64
o Windows® XP Media Center
 
Nazad
Vrh Dno