Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

Rayko - ili je SLI ili jedna od karti nije stabilna. Proveri ti obe karte odvojeno - najbolja varijanta za proveru, bar je meni odmah pokazivao problem sa 660Ti, je Heaven 4.0.
 
Videcu sad za vikend kad budem imao vremena...
 
ja sam pri instalaciji 331.82 drajvera negde na polovini dobio bsod :S:
prvi put mi se ovo desilo. nisam nikada imao problema sa drajverima i karticama...

moguce je da sli pravi problem. ove poslednje beta nisam hteo ni da probam...
 
Popio sam TDR u F1 2013 i AC IV... Bas lepo, nema sta...

Vratio sam 314.22 drajvere i sve je ok sto se formule tice, radi kao sat, jedino AC IV radi na jednoj karti zbog sli profila ali to se da srediti. Znaci ovih poslednjih nekoliko drajvera mi nikako ne odgovaraju, stvarno za ne poverovati...
 
Kod mene za sada sve odlicno na gtx 560 OC.
 
OT:

Stvarno mi je glupo otvarati novu temu za sledece pitanje:
Moze li se DisplayPort prikljucivati na zivo?
Kontam da moze, al da pitam bolje...
 
Posle zadnjeg saopštenja da su sredili problem sa zamrzavanjem kompjutera na gtx 460 i gtx 560 kartama (a i na nekim drugim) sad sam sacekao nekoliko dana da to zaista bude tacno pa posle nekolko dana korišcenja i bez i jednog pucnja,zamrzavanja sad to saopštavam :)
Sredili su problem jeeee :)
 
TDR u toku igranja nije dobar znak - Rayko, probaj da spustis klok kartama na novijim drajverima. Vrlo je moguce da neka od karti postane nestabilna sa novijim drajverima ako vec bustuje do ivice stabilnosti. Moguce je da je i problem do F1 - da li mozes da vrtis Heaven sa novijim drajverima - sve na max? Treba proveriti - karte su u garanciji i to je dovoljan razlog za RMA.
 
Ljudi moze pomoc. Azurirao sam na 331.82 prije neki dan (prije toga sam imao 311.6), i sjutra dan mi se ekran zamrzao, i juce nista, al danas 2 puta i morao sam na dugme da restartujem, a nikada nisam imao slicnih problema, pa pretpostavljam da je do ovih drajvera. Ne bih ih mijenjao ni do sad da ih nije trazio NFS novi (EA uhhhhh), e sad me briga za NFS, bih stari drajver, ali 311.6 nigdje ne mogu da nadjem, imao sam 306.97 ona mi je takodje bila stabilna, a nju mogu da nadjem, pa ima li neko da mi predlozi neki posle 311.6 koja je stabilna ili je najbolje ovu 306.97 da azuriram posto mi je dobro radila?
 
Ljudi moze pomoc. Azurirao sam na 331.82 prije neki dan (prije toga sam imao 311.6), i sjutra dan mi se ekran zamrzao, i juce nista, al danas 2 puta i morao sam na dugme da restartujem, a nikada nisam imao slicnih problema, pa pretpostavljam da je do ovih drajvera. Ne bih ih mijenjao ni do sad da ih nije trazio NFS novi (EA uhhhhh), e sad me briga za NFS, bih stari drajver, ali 311.6 nigdje ne mogu da nadjem, imao sam 306.97 ona mi je takodje bila stabilna, a nju mogu da nadjem, pa ima li neko da mi predlozi neki posle 311.6 koja je stabilna ili je najbolje ovu 306.97 da azuriram posto mi je dobro radila?

zdravko, a da ispunis polje "moja masina"?
ne znam za ostale, ali ja ne gledam u pasulj, pirinac, niti u bilo koju mahunu...
 
Meni i ovi novi beta drajveri sa GTX 460 prave probleme, pucaju drajveri i imao sam par zamrzavanja (u youtube sam najviše primetio), mada mi se čini malo ređe neko sa nekim drugim novijim drajverima.
 
Yt standardno nesto secka u spoednje vreme, odnosno zamrzava, meni je i na ati-ju tako. Na 460gtx sa ovim novim beta nisam imao nikakvih problema zaista.
 
@genije Hvala drug, ova beta verzija za sad radi normalno, nema zamrzavanja.
 
E veruj mi dve gtx 460 a ne rade kako treba.Nema vece srece.Sad mogu da ih prodam :)
Vetar dal si siguran da si stavio beta 331.93 . Svi koji su imali probleme a to je vecina od par miliona korisnika ovih karti :) kolko sam vido niko više nema problema.Pokušaj da preinstaliraš mora da radi ;)
 
Poslednja izmena:
E veruj mi dve gtx 460 a ne rade kako treba.Nema vece srece.Sad mogu da ih prodam :)
Vetar dal si siguran da si stavio beta 331.93 . Svi koji su imali probleme a to je vecina od par miliona korisnika ovih karti :) kolko sam vido niko više nema problema.Pokušaj da preinstaliraš mora da radi ;)

Pokušao sam 2 puta sa 331.93, čak sam imao problema i sa 314., vracam se na poslednje meni dobre, 306. Moguće da je do OS-a, još uvek vozim prvu Win 7 instalaciju.
 
Nadam se nekom bozicnom drajveru od zelenih :D:D:D Ima li najava negde? :D
 
bila je neka prica na guruu, ali je na kraju manuelG rekao da nema nista od toga
 
Instalirao nove drajvere sve radi isto ko pre sve je OK.
 
Onda se vracaj na prethodne kad vec isto rade :p
 
Ima promena! Promenili ikonicu u system tray-u, sada ima tamno sivu pozadinu! :p
 
ouuuuuu koliko mi bf4 slabije radi nego s poslijednjim beta driverima, nevjerovatno :S
 
I kod mene sa 780sli, uzas !
 
nista vracaj mo se nazad :d
 
Nazad
Vrh Dno