Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

^ izašao je Hotfix 29.2, nije 3 dana nego 5.
 

Release Highlights​


Game Ready for Horizon Forbidden West Complete Edition

This new Game Ready Driver provides the best gaming experience for the latest new games supporting DLSS 3 technology including Horizon Forbidden West Complete Edition. Further support for new titles leveraging NVIDIA DLSS technology includes the latest DLSS 3.5 update for Portal with RTX which introduces DLSS Ray Reconstruction and NVIDIA RTX IO.

Fixed Gaming Bugs


  • Advanced Optimus: Notebook may not wake up from sleep when in NVIDIA GPU only display mode [4454524]
  • Hitman 3: Stutter observed in some Advanced Optimus notebooks [4443236]

Fixed General Bugs


  • RTX HDR uses saturation and tone curve that matches Gamma 2.0 instead of 2.2 [4514298]
  • RTX Digital Vibrance incorrectly detects Paint.net app as a supported app [4539617]
 
GTX 750 i GTX 750 Ti (Maxwell Gen1) podržani još iako su izašli prije nešto više od 10 godina. Čudi me da još nisu ukinuli aktivnu podršku.
 
Isplati se, da se rastereti CPU.
 
Da li instalirati GeForce Experience ili samo drajver? u slucaju da se te opcije uopste i ne koriste i ne menjaju

Sad win mi je povukao samo drajvere i to neke iz juna prosle godine :)
 
Ja sam do skoro drzao Experience, pa sam instalirao novu nvidia app beta https://www.nvidia.com/en-eu/software/nvidia-app/
Dosta je brza od exp i ne treba logovanje, mada mi ponekad ubaguje fps overlay u igrama samo zabode na nekom fps i ne pomera se, ali svakako je tu primarni afterburner.
Najvise ga koristim zbog filtera.
 
Da li instalirati GeForce Experience ili samo drajver? u slucaju da se te opcije uopste i ne koriste i ne menjaju

Sad win mi je povukao samo drajvere i to neke iz juna prosle godine :)
Samo drivere stavi, pogedaj po net-u sta experience nudi, pa ako ti nesto zatreba lako ces da instaliras.
ako hoces overlay monitoring, temp/rpm/napon/OC... afterburner
 
^ ova dva mi je instalirao pri dizanju win-a

Za temperature i brzine ventova koristim coretemp i hwinfo tako da mi ne treba Gfe (y)
 

Prilozi

  • Untitled.png
    Untitled.png
    21.5 KB · Pregleda: 14
Nazad
Vrh Dno