Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

http://www.guru3d.com/news-story/download-nvidia-geforce-382-33-whql-driver.html

:banana:

Game Ready
Provides the optimal gaming experience for Tekken 7 and Star Trek Bridge Crew.

3D Vision Profiles
Added or updated the following 3D Vision profiles:

• Tekken 7 - Fair

Changes and Fixed Issues in Version 382.33

The following sections list the important changes and the most common issues resolved in this version. This list is only a subset of the total number of changes made in this driver version. The NVIDIA bug number is provided for reference.

• [TITAN X][3D Vision][Windows 10 Creator’s Update]: The Windows Store does not open when 3D Vision is enabled. [1906805]
• [GeForce GTX 1080Ti][Prey 2]: Stuttering occurs during gameplay. [1902201]
• [GeForce GTX 1070][Windows 10 Creator’s Update]: In multi-display mode, extended monitors cannot be be put into sleep mode. [1916554]
• [GeForce GTX 1060]: Blue-screen crash occurs pointing to driver (Nvlddmkm.sys) after the system reboots from sleep mode. [1814559]
• [GeForce GTX 970][SLI]: SLI cannot be enable unless Norton 360 is disabled or Windows is booted in Safe Mode. [1919094]
 
Da li neko mozda ima problem sa poslednjom verzijom drajvera u igri World of Warships ?
 
Mozda ovaj dan nije kakav ste ocekivali, mozda ova vrucina na vas utice lose, mozda je svaki korak koji napravite prepreka ali jedno je sigurno 384.94 ce naci novu emociju, izbice iz vas ssve negativno, jer sada mzoe doci samo pozitivno :D Uradite download i kazite sebi spreman sam za novo ludilo i zurku , zurku :smash: http://www.guru3d.com/files_details/geforce_384_94_whql_driver_download.html
 
Poslednja izmena:
jel imate vi g-sync opciju sa ovim poslednjim drajverom? ja ne mogu nigde da ga nadjem...
 
jel imate vi g-sync opciju sa ovim poslednjim drajverom? ja ne mogu nigde da ga nadjem...

Nemas ovakvu opciju?

Screenshot (3).png

edit: I proveri rezoluciju i refresh rate da ti bude po specifikaciji mozda zato nemas opciju. Meni je drajver vracao posle sveze instalacije na 60 Hz a monitor mi je 120 Hz.
 
Poslednja izmena:
nisam je ni trazio tu. do skoro je bila opcija odmah sa leve strane u glavnom meniju. ne znam sto je sad nema... jel ovo moram za svaku igru sad da ukljucujem?!
 
Mislim da ne moras.... I iskljuci Vsycn
 
hm, glupost, cini mi se da je u prethodnom drajveru sve normalno. mislim da cu da vratim njega.
hvala na odgovoru, nisam dugo ulazio u win a videh da nema ove opcije gde je bila ranije...
 
Misliš na ovo?

n8y6pTc.jpg


Ja nemam nikakvih problema sa gsync i ovim drajverima.
 
da na to, nemam uopste tu opciju sa poslednjim drajverom.
videcu da vratim posle prethodni...

evo kako je kod mene:

Screenshot 2017-08-31 16.20.16.png

vratio sam prethodni drajver i opet nema g-sync opcije... nesto se opasno ubagovalo ovde...
 
Poslednja izmena:
Da li si počistio sve sa DDU?

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
jesam, uvek preko njega radim.
pojma nemam u cemu je sad problem. win je isto svez, gotovo ga i ne koristim ali znam da sam imao ovu opciju za g-sync.
na hackintoshu recimo radi kad ukljucim i pocne ovaj fps brojac da ispisuje frejmove kad ga ukljucim dok na winu stoji samo prazna kockica.. nebuloza...
 
proradila je ova glupost, nadjoh na netu da treba da se iskljuci monitor, iscupa i vrati kabl, izgubio sam pre neki dan gomilu vremena na ovu nebulozu...
 
Poslednja izmena:
 Added support for the DirectX Intermediate Language (DXIL)
• Includes full support for DirectX 12 Shader Model 6.0, features such as Wavemath,
and the DirectX Shader Compiler.
• Supported only on NVIDIA Kepler and later GPUs.
 [SLI][Intel X299]: Low GPU usage resulting in poor performance occurs with the X299.
[200331424]
 [YouTube]: With Fast Sync enabled, twitching occurs in full-screen YouTube videos
while moving the mouse cursor.[1983056]
 [Discord]: Share FPS overlay appears in the application. [1965135]
 [HTC Vive]: VR view may jump at random times. [1959607]
 [NVIDIA Control Panel]: Custom resolutions are not preserved after updating the
driver. [1996941] Win10
 [NVIDIA Control Panel][ASUS 4k display]: "Use NVIDIA Color Setting” is not
preserved after updating or rolling back the driver. [200348193]
 Lines flash across the screen momentarily while booting into Windows. [200339233]

http://www.guru3d.com/news-story/download-nvidia-geforce-387-92-whql-driver.html
 
da na to, nemam uopste tu opciju sa poslednjim drajverom.
videcu da vratim posle prethodni...

evo kako je kod mene:

Pogledajte prilog 235593

vratio sam prethodni drajver i opet nema g-sync opcije... nesto se opasno ubagovalo ovde...

I ja sam sve probao al ni kod mene nema ove opcije a nema ni ikonice u system trayu ?
 
ja to od sad resavam tako sto ugasim monitor, iscupam i vratim dp kabl i proradi kad ga ponovo upalim... nebuloza, pojma nemam do cega je... prestacu i da ga koristim...
 
Nazad
Vrh Dno