Šta je novo?

STEAM ID's Forumasa

Svi koji igrate L4D2, War Thunder, Rising Storm/RO2 dodajte me 'Snake1989'
 
Snake dodao sam te, alaj sam se zarazio od ovog L4D2 sve sam igre zaboravio haha nevjerovatno ja budalastine :d nista rokat cemo zajedno :D
 
Snake dodao sam te, alaj sam se zarazio od ovog L4D2 sve sam igre zaboravio haha nevjerovatno ja budalastine :d nista rokat cemo zajedno :D

Ok, hvala! Cucemo se pa cemo pikati, ma i ja sam isto odlepio za tom igrom :D
 
Treba mi pomoć nov sam steamu,nemogu da se ulogujem preko web browsera,stalno pokazuje incorect loghin, a kada probam preko steam clienta ili android aplikacije za steam sve radi kako treba. Dobio sam neku igru i ne mogu da je skinem jer traži da se ulogujem preko browsera.

Ocisti cache i cookies u tom web browseru i restartuj ga, pa probaj login ponovo. Ili probaj neki drugi browser. Zna Steam da zeza kod logovanja u web browseru,ali meni kad se pojavi incorrect login, par refreshova i proradi.Pretpostavljam da ti je neko poslao gift URL za neku igru iz Humble Bundlle ili nesto slicno tome, pa zato moras da se ulogujes iz web browsera.Ako igru imas vec aktiviranu na tvom nalogu, sigurno mozes i iz klijenta da je instaliras.
 
Poslednja izmena:
moraces da sacekas neko vreme. nekad se tako zabaguje. ili posalji nekom kome verujes user i pass da ti to odradi. tako sam ja drugarici. prvo sam mislio da je smotana pa sam preko team viewera pokusao i stvarno nece, kod mene je proslo bez problema
 
Nazad
Vrh Dno