Šta je novo?

Napajanje za Crossfire AMD Radeon 5870

Pa ako neko zna ili ima iskustvo neka kaze coveku,a ne da se zezate.Ko prvi kupi neka javi,mudro zboris nema sta.I ako bi moglo koje predlazete.
 
Poslednja izmena:
Dajte meni 2 R5870 kartice pa cu vam reci da li ce da radi na HX620 i HX1000 :)
 
UU sto ti je odgovr,nemam reci.
 
A tvoj je bolji? Ja imam napajanja, nemam grafe. Koliko vidim, ti nemas nista od toga zato je bolje da se ne pravis pametan :)
 
Pa ako si upucen daj coveku odgovor,pomozi mu.Na taj nacin sto se salis sa njim ili zezas nikako mu nisi odgovorio na pitanje.On je i dalje u dilemi.A ja nigde u temi nisam odgovarao na njegovo pitanje nego sam se prikljucio temi u nadi da ce ljudi sa foruma koji mozda imaju iskustvo i znaju da pomognu njemu mozda i meni.Jer i ja imam planove za crossfire 5870
A tvoj je bolji? Ja imam napajanja, nemam grafe. Koliko vidim, ti nemas nista od toga zato je bolje da se ne pravis pametan :)
Neznam kao da svatim ovo ,da li kao pretnju?
 
Poslednja izmena:
Pa ako neko zna ili ima iskustvo neka kaze coveku,a ne da se zezate.Ko prvi kupi neka javi,mudro zboris nema sta.I ako bi moglo koje predlazete.

Čekaj sad malo. Dve 5870 koštaju koliko, 700€ da uzmemo prosek? Koga zabole da li će da radi sa 750W? Imaš 700€ da daš na grafičke, ne znam zašto postavljati topic uopšte, kupi najbolje napajanje koje nađeš u Srbiji i teraj, jer ti novac nije ni najmanji problem.

Meni ovaj topic više deluje baš onako kako i glasi prvi post, "za razmišljanje", a ne za konkretnu kupovinu.
 
@DonCorlion

Pa ako imate pare za dve 5870, imao bi i za napajanje koje bi to guralo bez problema...

EDIT pretece me vule :)
 
Poslednja izmena:
Ma ne te dve grafe cu da dobijem od brata koji zivi i radi u Americi vec duze vreme.Posto zna da volim racunare uvek tako za rodjendan dobijem nesto.Xexe.E sad sam mu reko ako moze jedan crossfire 5870 to mi nekako mocno,pa mislim da bi bilo glupo da trazim i napajanje zar ne?Sto bi reko nas narod preko leba i pogaca.Ti mi Vule delujes ko da si ljubomoran na te dve grafe,pa si cak poceo i da vices na mene.Nema potrebe za tim veruj mi.Samo opusteno.Nemam ja toliko para nemoj da se plasis.
 
Poslednja izmena:
Moras da nas shvatis, jer nisi nigde napisao dal dobijas ili ne :) Sto se tice teme, mislim da bi nekih kvalitetnijih 750w trebalo da bude sasvim ok :)
 
Mozda ti je bolje da sacekas 5870X2?
kad ih vec dobijas na poklon izuj se za napajanje.:D Ja bih ipak isao na nesto jace, bar 850W.:)
 
Ti mi Vule delujes ko da si ljubomoran na te dve grafe,pa si cak poceo i da vices na mene.Nema potrebe za tim veruj mi.Samo opusteno.Nemam ja toliko para nemoj da se plasis.

Da, ja sam onako strastven igrač pa sam ljubomoran na crossfire kombinacije i te skupe grafike :D

A ne vidim zašto bi se ja plašio tvojih para, mislim, blago tebi ako ih imaš, baš mi je drago :)
 
Trebalo bi da može 750W kvalitetno napajanje da istera 5870 CF. Saberi lepo sve potrošače u kućištu dodaj na to 20% rezerve i imaš specifikaciju napajanja.

Taj tvoj Chieftech od 550W nw bi preporučio nikako.
 
Ma ne chieftec ide sutra zdravlje boze putem Krusevca.Neznam da li da opet uzmem chieftec neki,dvoumim se .Stvarno neznam.Metatron Prophecy LC power 750w mozda.
 
Poslednja izmena:
neka te savetuje kutija oko LC-a :p
 
Ja da sam na tvom mestu isao bih preko 750W. Ako posle budes hteo neki jaci procesor, pa ga jos dobro klokujes + grafa koja srce dosta ampera...bolje da imas viska nego manjka. Kvalitetnih 750 W bi sigurno guralo tu grafu, ali kad vec kupujes ozbiljno napajanje uzmi neko sa dosta rezerve, osim ako ti novcanik ne govori drugacije :-devil-:
 
Cekaj stani da kupim jaci procesor?Zanimljivo?Grafa vuce ampere,mislis valjda wati?I ne govorimo o jednoj grafi nego o CF to su dve grafe.Dosta losih prica se u poslednje vreme culo o Chieftec pa se zato cimam.
 
Poslednja izmena:
Ama nisam ti rekao da kupis, nego ako nekad pozelis da kupis jaci procesor...:D Procesor i grafa (u ovom slucaju 2 grafe:smoke:) vuku najvise ampera-struje, samim tim i W-snage....
Tek sad videh da si napisao ovo za Chief... kako koja serija CFT je u principu dobra. Corsair ti nudi 3-5 godina garancije koliko sam upucen, mozda bi trebalo o njemu da razmislis...
 
Poslednja izmena:
Ma uzmes TX850, on ti je oko 11500, jos 5 godina garancije i vozi.
 
A za te pare imas TX750, ili za 700-800 din vise TX850 :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno