Šta je novo?

Acer Aspire 5920G problem

petar87

Slavan
Učlanjen(a)
20.02.2008
Poruke
19
Poena
304
Imam laptop acer aspire 5920g 2 godine i od pre neki dan imam problem sa dvd čitačem. Bilo koji CD ili DVD da ubacim, u exploreru vista ne vidi sadržaj diska i stoji 0 bajta slobodno i 0 bajta zauzeto kada uđem na properties.

Kada pritisnem ikonicu dvd drajva, pojavi mi se prozor da ubacim disk i otvore se vrata od drajva, iako je već neki disk unutra. Kada ubacim prazan disk, on ga normalno prepozna kao prazan i bez problema nareže. Kada ubacim taj tek narezani disk, opet ne mogu da vidim sadržaj diska, ali mogu da vidim koliko je ostao slobodnog prostora za rezanje. Kada sam ubacio recovery disk isto ga ne prepoznaje u windowsu, a kada sam restartovao laptop i izabrao da butuje sa cd-a, on normalno učita i krene recovery. O čemu se radi?! Bio mi je instaliran "Deamon tools", ali sam ga uklonio, preko uninstall. I ranije je bez problema radio sa tip programom, tako da ne verujem da je to problem odjednom. Nadam se da neko ima rešenje. Hvala!
 
pogledaj da li ce ti ocitati sta imas na disku preko programa iso buster ako ti preko njega vidi disk znaci da ti je drajv zreo za zamenu
 
Preko iso bustera mogu da vidim sadržaj diska i da pokrenem ono što je na disku bez problema. O čemu se onda radi?
 
Nazad
Vrh Dno