Šta je novo?

Jdownloader

Ja i dalje ne mogu da rešim problem CHANGE IP... neće da radi...
Imam PlanetTehnology WRT 414 ruter, i ne znam šta mi je činiti... Tražio sam na netu i nisam našao neku skriptu za moj ruter...
Jel ima neko default rešenje koje bi trebalo da radi?
 
u JD imaš "snimač" rekonekt procedure, malo se pozabavi sa njim i pristupanju ruteru preko pregledača, i uspešno ćeš rešiti svoj "problem".
 
Ljudi je vama rade fileserve linkovi preko JD zadnjih 2,3 dana ? Nece uopste da izbaci da ukucam captcha kod
Meni nece pa nece, bio sam ubacio neki anticaptcha pluging, sad sam unnistalirao JD i ponovo instalirao, reko zbog toga je, medjutim i dalje nece da radi. :(
Govorim o free nalogu, jer cekam Intesa karticu za placanje premium naloga.
 
Ne postoje nikakvi anticaptcha pluginovi za Fileserve i Hotfile (niti će ih za sada biti)... :(
 
Pa rade li vam fileserve linkovi preko JD-a ?
 
rade ai mora da se kuca šifra :D
 
Zasto onda meni ne radi zadnjih dana iako sam reinstalirao JD i pre toga obrisao ceo folder u program files ?
Stalno kaze "to many wrong captcha"
 
ja imam problem u zadnja 2 dana da mi neće da promeni ip posle skidanja parta, kao da zaboravi i onda krene da čeka 30min, pa se možda posle seti i promeni, ne posle svakog parta ali često, zašto to baguje, zbog nekog update?
sredio sam, nekako mi je bilo odštiklirano dugme ponovno uspostavljanje veze, nemam pojma što, sad je sve ok.
 
Poslednja izmena:
Kod jDownloder-a koju max brzinu mogu da dostignem kao free user?

Znam da zavisi koji net imam, ali ne znaci ako imam npr net od 16mb da mogu u potpunosti da ga iskoristim kao free user...

Evo da malo preformulisem pitanje. Trenutno mi je brzina 1.5mb pa me zanima ako povecam net na 4mb da li kao free user mogu u potpunosti da ga iskoristim, tj. da dostignem brzinu oko 420kb/s?
 
Kod jDownloder-a koju max brzinu mogu da dostignem kao free user?

Znam da zavisi koji net imam, ali ne znaci ako imam npr net od 16mb da mogu u potpunosti da ga iskoristim kao free user...

Evo da malo preformulisem pitanje. Trenutno mi je brzina 1.5mb pa me zanima ako povecam net na 4mb da li kao free user mogu u potpunosti da ga iskoristim, tj. da dostignem brzinu oko 420kb/s?

Nema veze max brzina sa JD-om vec sa file sharing servisom koji koristis i kako ga koristis, kao free ili premium. Ako si free uvek slazi sa vise servisa, MU, RS, eventualno FS ako te ne mrzi da kucas captcha kod stalno.
Moj savet ti je da platis fileserve premium Paypalom 35e za pola godine i skidas kao covek bez smaranja. Za 400GB HD filmova mesecno to je smesna cena, manje od 6e mesecno.
 
a sto bi neko dodatno nesto palcao kada sve to moze sa javnih torrenata ili cak sa privatnih da skida besplatno osim sto ce morati da plati mesecno za net. ako se brine za ratio na privatnim trakerima postoje razne fore varanja od nedavno najnovija koriscenje programa uTorrent Serenity koji kada se podesi pravilo mozete da skidate sa svakog privatnog trakera, jer vas sajt vidi kao regularnu veziju utorrenta ali stojite na nula posto skinutog sadrzaja. i kada skinete svoj film ili vec po zeli sta zelite obrisete iz programa i tako u krug. doduse ja na svim trakerima koje sada koristim imam nabijen ratio od ranije pa mi nije problem ali neverujem ni da ce vama praviti problem ako samo ste tu a nevide vas da skidate.

znaci sto placati nesto kada to isto mozete za dzabe da dobijate? nego ocigledno je da neko nezna sta ce sa parama pa onda ili uplacuju seedbox za torrente ili se uplacuju razni rapidshare linkovi radi brzeg skidanja.

ali dobro svako zna sta mu je najbolje.
 
Poslednja izmena:
Torreti, lol. :d
Jel skines 40GB na 4mbita za dan ? ;)

Ja sam uveren da ne mozes dobiti te brzine i kvalitet usluge kao sa sharing premium.
Pa ja ne znam sta ti radis u zivotu i koliko godina imas, ali ja znam da je meni smesno platiti 35e za pola godine za premium nalog.
Mozda je neko lenj za rad pa mu 35e deluje kao ne znam koja cifra. ;)
 
a cekaj sto mislis tako? evo ti primer!

2ymuiva.jpg


ne mogu 40 gb ali za jedan dan mogu glat da svucem 24 gb pri ovoj brzini sto je za jedan dan i vise nego dovoljno. mada iskreno ni ti s 4 mb ma koji server ili koji vid skidanja da korsits ne mozes da svuces 40 gb za jedan dan. na vecem paketu vise se skida ali sa 4 mb maximalno u jednom danu 24 gb ili ti po mome 8 dvd filmova.

a opet kazem sto bih placao nesto vise ako ne moram. tebi se mozda cini da je 35 evra zanemarljivo ali ja cu tih 35 evra radije potrositi na neki izlazak sa prijateljima, veceru sa nekim ili vec bilo kako a necu baciti na dodatnu glupost kada to sve sto ces ti extra da platis ja cu da dobijem dzaba a pored tih 35 evra sto ce da das za 6 meseci moras svaki mesec da placas net. jos ako koristis neki veci paket onda jos vise para svakog meseca. po meni nepotrebno bacanje para. ali ako ti prijatelju imas ok tvoj problem, ja sam samo izneo svoje misljenje da je glupo placati nesto sto se moze dobiti dzaba.
 
Poslednja izmena:
Da li neko mozda zna gde da nadjem neki proxy koji ce mi omoguciti skidanje sa filesonic servera a da nemam problem: this ip is allready DL from filesonic...
 
JDownloader Anti reCAPTCHA v0.2I

jdownloader.png


Postupak instalacije:

Sam instalacioni postupak je veoma lak, a ono što je bitno je da bi prilikom instalacije, "Jdownloader" trebao da bude iskljucen, pošto se instalacija vrši u instalacionom folderu samog JD-a.

Znači, nakon pokretanja aplikacije "JDownloader Anti-recaptcha" instalaciju je potrebno navesti na sledeću putanju:
C:\Program Files\JDownloader\ ili D:\ zavisi gde ste instalirali.



capture1.jpg


capture2.jpg


capture4.jpg


capture5.jpg


Isprobao sam na "Fileserve, "Filesonic", "Hotfile" i radi. Mozda ponekad ne uspe da ucita iz prve captchu, ali iz par pokusaja odradi.

compatiblewithwindows7a.png
 

Prilozi

  • JDownloader Anti reCAPTCHA v0.2I by Nemanja.part1.rar
    1 MB · Pregleda: 108
  • JDownloader Anti reCAPTCHA v0.2I by Nemanja.part2.rar
    1 MB · Pregleda: 128
  • JDownloader Anti reCAPTCHA v0.2I by Nemanja.part3.rar
    511.5 KB · Pregleda: 108
Poslednja izmena:
ja tek sada probao i ne radi... :(
 
Kako se izbacuje ovaj antirecaptcha? radi ok ali ima problema sa fileserve-om, stalno promasuje slova i nece da pocne download...

Pozz
 
pa da, sa fileservom i filesonicom ne radi... :(
idi u settings i ukljuci "disable autocaptcha"
 
zna li neko gde jdown stavlja temp fajlove
ili je to u samom download folderu?
zeleo bih da mi c: uopste nema veze sa ovim programom
 
Odmah ih stavlja na mesto koje si naveo za download. Samo ih nazove .part pre nego sto ih skine do kraja.
 
ekstra
pretpostavljao sam da je to slucaj
treba mi da prebacim download da ne ide na ssd vec hdd
 
ekstra
pretpostavljao sam da je to slucaj
treba mi da prebacim download da ne ide na ssd vec hdd

Moraces prebaciti temp folder da ti zapisuje na hardu inace ce JD sve zapisuje u temp sto skida tako da ce ti popuniti ssd.
 
pa da, sa fileservom i filesonicom ne radi... :(
idi u settings i ukljuci "disable autocaptcha"

Ali tada verovatno nece raditi ni ono sto je radilo ranije?

Zna li neko kako ubiti ovaj AntiReCaptcha?... Xavi, ti ga postavi, znas li kako ga ubiti?... ili ko god da zna...
 
Uposlio sam svoj neverovatni genij i provalio sta treba izbrisati :p

dakle sledece stvari

jdownloader\jd\captcha\methods\anti-r-c_ST
jdownloader\jd\captcha\methods\antirecaptcha
 
Moraces prebaciti temp folder da ti zapisuje na hardu inace ce JD sve zapisuje u temp sto skida tako da ce ti popuniti ssd.
kako se to menja, jel nesto prilikom instalacije pa definises ili u opcijama?
 
ne, nego u opcijama odrediš gde će da skida, ili za svaki fajl pojedinačno po potrebi možeš promeniti lokaciju.
 

Prilozi

  • Noname.jpg
    Noname.jpg
    62.2 KB · Pregleda: 76
ok usao sam tu ako je to
Control Panel\All Control Panel Items\System/Advanced System Settings
ima vise tempova ako mozes preciznije bilo bi super(i winrar bi mi dobro dosao da ga premestim :) )
 
Nazad
Vrh Dno