Šta je novo?

Jdownloader

To je SP1 beta (objavljena u julu), a RC verzija je puštena prije nekih mjesec dana.

Zvanično još nije gotov: Service Pack 1 Release date: First half of 2011.
 
@Apple @Bob Marli
momci , kasniteeeeee :):):)

evo BlackNeo je lepo napisao o SP verzijama :type:

u svakom slucaju to je to sto treba da bi jD prestao da jede memoriju
kod mene ima 6 GB RAM-a i uspe da je pojede za manje od 24 h , pre SP 1 naravno
sada je sve ok
 
Poslednja izmena:
Taj SP je ionako samo zbir update-ova do sada. Ako redovno radiš windows update, nema nikakve razlike.
 
Taj SP je ionako samo zbir update-ova do sada. Ako redovno radiš windows update, nema nikakve razlike.

Tako je. Za razliku od ranijih SP-ova za druge verzije Windows-a, koji su obično donosili neke nove stvari, ovaj je samo skup zakrpa, tako da i nije nešto što se "željno iščekuje".
 
Tako je. Za razliku od ranijih SP-ova za druge verzije Windows-a, koji su obično donosili neke nove stvari, ovaj je samo skup zakrpa, tako da i nije nešto što se "željno iščekuje".

Sve je to ok sto pricate ali ja ga nemam kao opciju da ga skinem preko update windows:p
 
Ja imam sve do sad izasle zakrpe, pa Jdown ipak zdere svu memoriju.
Jel se zna sta je uopste uzrok tog memory leak-a ?
 
Ja ne vidim kako to može da ima veze sa zakrpama za Windows. Pre možda ima veze sa verzijom Jave koja je instalirana.
Inače, meni JDownloader nikako ne jede užasno mnogo memorije niti se to povećava. Jeste da trenutno zauzima 180MB, što nije malo, ali nisam ga gasio već par dana.
 
Poslednja izmena:
Daj mi link od te Jave koju imas instaliranu, bas da probam. Ni meni nema logike da je zbog windows-a.
 
I kod mene isto nije gašen danima, evo ga trenutno na 160MB. Java verzija je 6.22 (mislim da sam odradio update sa neke starije verzije).
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Kako mogu da uklonim anticapcha, a da ne zeznem download listu?
Pravi mi trenutno više problema nego što mi koristi. Pogreši captcha više puta i trenutno mi je recimo IP adresa blokirana na fileserve-u, pa ne mogu ni ručno da skinem fajl :/
 
Kako mogu da uklonim anticapcha, a da ne zeznem download listu?
Pravi mi trenutno više problema nego što mi koristi. Pogreši captcha više puta i trenutno mi je recimo IP adresa blokirana na fileserve-u, pa ne mogu ni ručno da skinem fajl :/

Idi u settings->AntiCaptcha pa stikliraj Disable automatic CAPTCHA. Za sve ce ti biti na manual.
I meni nekoliko dana nikako ne radi.
 
Poslednja izmena:
Probao AntiCaptchu i obrisao je. Sa njom mi radi samo MU sto je radilo i bez nje :D
 
Sa 1.6 22 situacija je jos gora. Imate li jos neku ideju sta pravi toliki memory leak ?
 
Kako mogu da uklonim anticapcha, a da ne zeznem download listu?
Pravi mi trenutno više problema nego što mi koristi. Pogreši captcha više puta i trenutno mi je recimo IP adresa blokirana na fileserve-u, pa ne mogu ni ručno da skinem fajl :/

Bolje ubaci srkiptu koja resetuje ip :)
 
Ma nije to rešenje, pogotovo što skidam skoro uvek sa više filehostova istovremeno, pa bi mi to prekinulo neki drugi download.
Skoro da nikada ne pogodi capcha kod i onda mi jedan fajl stoji po par dana neskinut...
 
I kod mene nesto u poslednjih nekoliko dana recaptcha ne radi na filehostovima na kojima je pre radila
:type: iskreno nadao sam se da ce duze potrajati . Valjda sledeci put hoce
 
Poslednja izmena:
Ma nije to rešenje, pogotovo što skidam skoro uvek sa više filehostova istovremeno, pa bi mi to prekinulo neki drugi download.
Skoro da nikada ne pogodi capcha kod i onda mi jedan fajl stoji po par dana neskinut...
obriši samo u instalacionom folderu boldirani folder, putanja JDownloader\jd\captcha\methods\antirecaptcha\ ako neće da prestane, samo restart jdownloadera
 
Poslednja izmena:
Tnx! To je to! :)
 
Desava mi se da jedan link/host povuce sav protok (4Mbit) i zagusi sve ostale do prekida veze!
 
Koristio sam jdownloader ali poceo je da se zaglupljuje, pa sam ga deinstalirao, onda sam hteo da ga ponovo instaliram, i od tada imam ne resiv problem :wall:, probao sam vise verzija programa i vise verzija java-e, ali instalacija ne dodje do kraja vec program stalno prijavljuje gresku.

Da li neko zna kako da prvo ocistim komp od java-e ( win xp ) i svih "repova" iz registry-ja vezanih za java-u, a drugo koja kombinacija tj verzija jdownloader-a i java-e provereno radi, bilo bi dobro da me uputite na neki link.

Hvala svima unapred
 
Nazad
Vrh Dno