Šta je novo?

Jdownloader

Za je*eni Hotfile ce ti to izbacivati sigurno, tako svima skoro, dok ne izadje nova verzija lii sta vec. Bas su ga zastitili. Dok za Fileserve, filesonic...radi posao.
 
Za je*eni Hotfile ce ti to izbacivati sigurno, tako svima skoro, dok ne izadje nova verzija lii sta vec. Bas su ga zastitili. Dok za Fileserve, filesonic...radi posao.

A kako onda da skidam hotfile
 
Kao free korisnik izgleda samo ukucavati. A nekima kao radi i za Hotfile. Hm?
 
Poslednja izmena:
Izbrises antirecaptchu.
C:\Program Files\JDownloader\jd\captcha\methods i folder "antirecaptcha" uklonis. Ako je hoces ponovo, samo instaliras opet.
 
Jel' neko jos primetio da su zadnjih dana serveri prebukirani... stalno mi javlja da nema slobodnih slotova, cak i na RS-u. Jedino u toku noci ili ujutru hoce nesto da skida ali popodne i uvece vrlo tesko, non-stop javlja da nema slobodnih slotova ili server error... desava se i na MS i na MU... desava li se to jos nekom ili je nesto do mog JD-a?... ili su malo zavrnuli slavinu za free korisnike...

Pozz
 
Svima je tako.
 
Ima li neko problema pri instalaciji latest verzije jdownloadera ?
Meni ekstra radila stara verzija, al mi djavo nije dao mira i instaliram najnoviju i uopste nece da se pokrene nakon instalacije :/

Ja imam drugaciji problem na jednom od racunara, ali premostavam ga tako sto ga pokrecem preko ikonice "jdownloader.jar" u direktorijumu jdownloadera. Inace mi iskace neka java greska, i onda se jdow sam zatvori. Takodje, drugar je tako pokretao kad je njemu nesto bagovao. Ako pita preko cega da ga otvoris ides preko Jave.
 
Ako nemas, instaliraj najnoviju Javu 1.6.0.22.
 
Skinuo sam ga , zahvaljujuci Xavijevim preporukama i kod mene reCaptcha radi kao sat perfektno

thanks Xavi:wave:
 
I kod mene fino radi, još nisam probao Hotfile, ali zato fileserve i filesonic, koji obično prate HF, rade odlično. Ako ikad budem donirao tvorcu nekog programa nešto, biće to onima koji su napravili JD, svaka im čast! :)
 
I ja skinuo i radi super... i Hotfile radi, jes' da ga potrefi tek iz otprilike desetog puta ali ipak radi :banana:

Hvala za ovo

Pozz
 
Zasto nekad sam od sebe prekine dl iako ima jos linkova, moram da idem na "force dl"?
 
... ja sam ipak skinuo Antirecaptcha jer trenutno skidam nesto sa Hotfile-a a ipak to ne ide kako treba... naime, nesto skine ok ali neke nece nikako da pocne i onda sam skontao da koliko sam sedeo pored kompa vec bi sve skinuo da sam rucno upisivao... sve osim Hotfile-a sljaka super...

Pozz
 
Jel vama na win7 Jdown pozdere skoro sav RAM ? :D
Meni posle 24h ubi komp, a sveza instalacija wina i sve radi ok.
 
Jel vama na win7 Jdown pozdere skoro sav RAM ? :D
Meni posle 24h ubi komp, a sveza instalacija wina i sve radi ok.

Instaliraj SP 1 za se7en i radice ti bez problema posle toga , odnosno nece ti povecavati zauzece RAM-a . Imao sam isti problem kao ti i on je nestao posle instalacije SP 1 :wave:
 
... ja sam ipak skinuo Antirecaptcha jer trenutno skidam nesto sa Hotfile-a a ipak to ne ide kako treba... naime, nesto skine ok ali neke nece nikako da pocne i onda sam skontao da koliko sam sedeo pored kompa vec bi sve skinuo da sam rucno upisivao... sve osim Hotfile-a sljaka super...

Pozz

Hehehe upravo ista situacija. Nisam ni skontao da ne skida. Hteo da skinem neku tekmu sa hotfile kad nikako da prodje. Odustao i idem jedan po jedan :S:
 
Instaliraj SP 1 za se7en i radice ti bez problema posle toga , odnosno nece ti povecavati zauzece RAM-a . Imao sam isti problem kao ti i on je nestao posle instalacije SP 1 :wave:

Nisam siguran da sam razumeo sta si hteo reci ; da instalira SP1 paket za win 7 ?
 
Cekaj a kad je izasao SP1 za win7 ?
 
Mislim da za sada postoji samo beta service pack-a.
 
Nazad
Vrh Dno