Šta je novo?

Jdownloader

Ivan985

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruke
1,335
Poena
200
Moze li jdownloader da radi na kablovskoj konekciji. Fiksna mi je ip adresa. Zanima me zbog rapidshare-a.
 
Čini mi se da imaš rešenje negde na ovom forumu. E sad dal je za CryptLoad ili za Jdownloader, neznam. Pretraži forum.
 
Može da radi, ali pošto imaš fiksnu adresu nećeš moći da iskoristiš pun potencijal jdownloadera osim ako imaš premium nalog.
 
Nista i dalje torrent. Nema poente cekati 10 min izmedju fajlova pogotovu ako su od 100mb delovi.
 
Možda sam otkrio toplu vodu, ali danas mi se ukazala potreba za nekim downloaderom koji radi sa Megauploadom kao free user, i posle bezuspešnih pokušaja sa USDownloaderom i Rapgetom, najsvežiji JDownloader radi bez greške...:type:
 
Poslednja izmena:
Kreiraj free account na MU, smanjices vreme cekanja sa 45 na 25 sekundi ;)
 
Hvala za info, nisam znao, MU sam zadnji put koristio pre nekoliko godina, kada je Rapget, beše mislim 1.26 radio bez greške...juče probao sa 1,41, najsvežiji, iz 2008, i ništa, isto sa USD...onda skinuo Jdownloader - Christmas edition ili tako nekako, nisam ga ranije nikada koristio, i bio jako prijatno iznenađen, bar što se rada sa MU tiče...:wave:
 
Ja sam ranije koristio cryptload, pa namestao, podesavao, i slucajno skinuo Jdownloader, kad ono........... :banana:
Jedno vreme su ga nesto ukakili sa interfejsom, ali je sad sve ok, MU je mama, preko rapida ne skidam skoro nista, ima foruma gde se mogu naci i MU linkovi od po 1GB za sve i svasta, samo pustis i on full skida bez ogranicenja. MU + Jdown = NO limit :)
Takodje, Jdown ima podrsku za mnoooooooooooooooooogo razliciti hostova, tako da samo ubacis u njega, sve zivo skida.
 
Eto, i ja ga baš nahvalih, dva dana je fino radio ali malopre ga zateknem "smrznutog", posle nije hteo da nastavi gde je stao, no posle reseta opet radi...:sceptic:
 
Meni se to cesto desava da zamrzne i kada pokrenem internet explorer odmah proradi.
Jel imate vi problema sa Rapidsharom ovih dana?Jednostavno nece da downloaduje.
 
Ja sam ranije koristio cryptload, pa namestao, podesavao, i slucajno skinuo Jdownloader, kad ono........... :banana:
Jedno vreme su ga nesto ukakili sa interfejsom, ali je sad sve ok, MU je mama, preko rapida ne skidam skoro nista, ima foruma gde se mogu naci i MU linkovi od po 1GB za sve i svasta, samo pustis i on full skida bez ogranicenja. MU + Jdown = NO limit :)
Takodje, Jdown ima podrsku za mnoooooooooooooooooogo razliciti hostova, tako da samo ubacis u njega, sve zivo skida.

Ajde stavi link za neki dobar forum. Ne nailazim na tako puno dobrih stvari na MU
 
za SBB morash da promenish mac adrssu da bi ti ruter dao novi ip
 
da li mi neko moze reci gde da nadjem scriptu za jdownloader model dsl rutera je DRG AG,da ne bi imao cekanje tih 10-15 min.?!
 
Da li je moguce da se ogranici broj paralelnih download za svakog hosetera posebno ?
Da li se to postize cekiranjem nekog od Priority-ja ?


:type:
 
Jel i vama radi očajno JDownloader i Rapidshare? Uspeo sam pre par dana da za jednu noć skinem 1.5 Gb a od tad non stop javlja da su slotovi zauzeti ili je brzina 35kb-s, skinuo sam bednih 300 mb za to vreme...
 
Rs "radi" samo negde od 2-3 ujutru do nekih 12 sati (nekad i do 15-16, a nekad bude i do 11 - nikad se ne zna), dok je vikendom katastrofa, tj ponekad uopste ne radi
 
Pozdrav.Ima li neko problema u zadnje vreme sa skidanjem sa MU?
Naime,juce sam stavio neke filmove i nije hteo da ide preko 30-ak kb,a net mi je 1Mb.
Pomislio sam da je to sto sam imao gomilu downloadovanih fajlova u programu(preko 100GB) i obrisao ih i proradilo je bolje.
E sada kada probam da skinem nesto,bilo preko firefoxa,bilo preko jdownloadera brzina je ocajna(20/30kb).Da li jos neko ima ovakvih problema?
 
Pozdrav.Ima li neko problema u zadnje vreme sa skidanjem sa MU?
Naime,juce sam stavio neke filmove i nije hteo da ide preko 30-ak kb,a net mi je 1Mb.
Pomislio sam da je to sto sam imao gomilu downloadovanih fajlova u programu(preko 100GB) i obrisao ih i proradilo je bolje.
E sada kada probam da skinem nesto,bilo preko firefoxa,bilo preko jdownloadera brzina je ocajna(20/30kb).Da li jos neko ima ovakvih problema?

Isto se ponaša i kod mene poslednja dva dana.
 
Ne znam šta vam se dešava. Upravo sam nasumično obeležio neki fajl na MU i odmah je krenuo punom brzinom 485-488kbps.I zadnjih dana je normalno radio.
 
Evo proverio sam malo pre i preko firefoxa je isto losa brzina.
Nije samo na MU nego i na drugim.
A YT mi u zadnje vreme radi vrlo slabo dok kod druga koji je skoro uzeo radi sasvim OK(isto 1Mb kod Telekoma).
Stvarno su me razocarali,ali nazalost nemam mogucnost prelaska na SBB.
Ako neko nadje neko resenje neka javi.Pozdrav
 
Meni je juče Rapid za divno čudo dobro radio. Sad sam probao ponovo MU i vuče se nenormalno sporo. Jedva prebaci 40KB/s.
 
Imam webstar scientific atlanta 2100 modem, koristim kablovski net ne kapiram kako da podesim da mi menja ip adresu? Tj. ne nalazim skriptu nigde........i da vektor mi je provajder ako je bitno
 
Poslednja izmena:
Imam webstar scientific atlanta 2100 modem, koristim kablovski net ne kapiram kako da podesim da mi menja ip adresu? Tj. ne nalazim skriptu nigde........i da vektor mi je provajder ako je bitno

I izmedju donwloada 45 minuta treba cekati. da li moze da se to smanji nekakko?
 
nije tako jednostavno na sbb. kod sbb ip adresa se vezuje za mac adresu samog modema i traje nekoliko sati. tako da nije moguce samo traziti zahtev za novu ip kao kod telekoma. postoji sbb ip changer koji menja mac adresu pa se samim tim dobija i nova ip adresa. ne znam gde se moze naci, odavno sam izbrisao paket jer nisam na sbb pa nisam imao priliku da isprobam da li radi.
 
Nazad
Vrh Dno