Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

LITTLE NIGHTMARES Key:

*RLJI-ZM3ND-96H3T

Slovo koje nedostaje:

image.png
 
Napravio par naloga, idelio rodbini i prijateljima. Registruješ se nakon jedno 1h dobiješ mejl sa linkom ka aktivacionim kodom.

P.S. dok su ostali pretraživači brljali, i nisu uspevali da odrade - završe "kupovinu", vremešni internet explorer je to radio kao švajcarski sat.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
DO I NEED ANYTHING IN ORDER TO ACCESS THE FREE WEEKEND?−

Xbox Live Gold is required to access the Free Weekend.
PlayStation® Plus membership is required to access the Free Weekend.

Ali ovo je vrv samo za XBOX i PSN, za PC nema nikakve pretplate koliko ja znam_ :)
 
Poslednja izmena:
Zato što je online. Na konzolama za MP moras imati pretplatu.
 
GOG kod: Myst serijal

RFCQD42F396372888E
 
Pazite ako budete uzimali EA play na steam ako ste ga vec pre toga placali po punoj ceni ne mozete da uzmete ovaj sa popustom!
 
Poslednja izmena od urednika:
^ Kod mene se nakon kupovine kod za igru ne pojavljuje. Tačnije, nema je ni igra u listi kupljenih. Oprezno, ljudi.
 
^ Kod mene se nakon kupovine kod za igru ne pojavljuje. Tačnije, nema je ni igra u listi kupljenih. Oprezno, ljudi.
Htedoh da pitam koliko je tamo sigurno a opet ostavljam podatke kartice...

b97944b06f2b9868480799a117952689.jpg


Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Ja sam platio preko PayPal-a (imaš opciju ispod, isti je fee). Nisam hteo da im ostavljam podatke kartice.
 
Ja sam platio preko PayPal-a (imaš opciju ispod, isti je fee). Nisam hteo da im ostavljam podatke kartice.
Nemam paypal *mjau**mjau**mjau*a... nema veze, sta sad, skinucu pirate [emoji849]

Послато са Mi Note 10 Lite помоћу Тапатока
 
Kupovao sam kod njih i nikada problem!
Izgleda da i nema vise,mozda dobijes code:)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sam kod HRK čekao dve nedelje na ključ, dve igre stigle, treća nije, jer se raspsrodalo dok sam ja platio, a nisam obratio pažnju. Čim su pristigli ključevi stigao mi je na mail, tako da nisam nikada imao negativnih iskustava
 
GOG:
Slay the spire za 9.5e

9PRQ86F072B8E722A8
 
Nazad
Vrh Dno