Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Kakvi su ludaci ovi iz Epica. Dzabe nova igra.
 
EA i Valve su se pomirili, pa su EA igre opet dostupne na Steam-u. Imaju neku rasprodaju da to proslave.

Otkriven i Humble Choice za jun, nije loše. Možda ga i kupim ako ne uhvatim Supraland u trejdu.
 
Poslednja izmena:
Kad bih znao kad ce opet da stave Witcher 3 Goty ediciju na steam sale bilo bi extra...
 
Ma ima stalno, bice sigurno.
 
Retki ce dograbiti to. Popadace im serveri tih 24 sata , zato kao i daju za dz xD
 
Drustvo,dali neko ima iskustva sa Epicom,promenom regiona na Rusiju i cenama generalno?Ja sam juce poslao zahtev da se promeni region na Rusiju,to su mi i odobrili!Ima nekoliko naslova koje planiram da kupim ove godine i ono sto mi je malo cudno su cene istih!
U sve cene je ukljucen i kupon od 10$ popusta ili 650 rubalja!Dacu i primer cena nezvanicnih prodavnica gde bi trebalo da prodjemo kao jeftinije!
Assassin's Creed: Valhalla 2780 RSD
DEATH STRANDING 4290 RSD, 5310 u IG prodavnici!
Cyberpunk 2077 2030RSD (ovo je sprdnja od cene),5154 RSD u IG prodavnici!
Maneater 830RSD dok je na IG ta ista igra 2985 RSD
Hades EA 480 RSD bez kupona,a na Steamu 2470 RSD
Ovo su samo od nekih primera!Dali su ovo region locked igre?Dali treba VPN?Dali ima engleski titl i audio?Ako je zaista tako bolje mi je da ulazem i u Epic nego na druge platforme!
 
Poslednja izmena:
Da li se zna koja je sljedeća Free igra na epicu?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Epic 10$ kupon vazi jednom i to na igru koja je preko 14,99$. Za one ispod ne vazi. I kupon je upotrebljiv do prvog Novembra.

Koliko je RDR2 bez kupona tako preko rusije?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno