Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Trenutno na GOG-u interesantna midweek sale akcija, izmedju ostalog i Homeworld: Deserts of Kharak za 9e.

Da li je neko odigrao i kakvi su utisci posto je trenutno (opet) na "najnizoj" ceni? Svojevremeno znam da se podigla prasina ali da je posle vrlo brzo slegla, da li zato sto je prosek ili jednostavno produkt za odredjenu demografiju...
 
Slime Rancher besplatan na Epic Store, za dve nedelje daju Oxenfree.
 
Poslednja izmena:
Ne radi kupon. Ali i bez toga je odličan deal.
 
Odlican deal. Pre-order je svojevremeno bio 27e, posle 6 meseci je spalo na 12,5e.

Igru su ispeglali (sa commnunity patchem 2.3 na steam workshopu), tako da je sada stanje bolje, formacije rade i igra je "igriva" ali i HW1 remastered i dalje nema taj feeling originala. Preporuka da se prvo classic verzija obrne pa onda remasterizovane verzije.

Inace je i Deserts of Kharak na finom popustu od 9e na GoG-u (na grey marketu duplo manje)
 
Poslednja izmena:
Inače, koga drma nostalgija, prvi Diablo je dostupan na GOG-u, za nekih 8,89 evra.

https://www.gog.com/game/diablo

:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Au svaka cast, jos kad bi dvojku nabavili :type:
 
^ ima za 6,49 ojra na GOG-u ako ti nesto znaci i zelis da podrzis gearbox... Na G2a je ~2/3e...

Mada GoG je radio i sync sa steamom za HWR, ako odrade opet mozes da imas i drm-free ako uzmes za steam kljuc...
 
Znam da nije Steam, ali jako dobra avantura je na popustu na GOG-u, The Dream Machine:

https://www.gog.com/game/the_dream_machine

Meni se baš dopala, pa kada sam video rekoh da podelim ovde :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Kupljeno, hvala za info. Liči na matori the neverhood. DukeLander i ja igrali u to vreme... Extra igra

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
jeste odlican dream machine. dobio sam uz neki bundle samo prvi chapter pa sam posle morao da dokupljujem kako bih zavrsio. ovde se dobija complete sto je super
 
Hvala, baš jurim neke vožnje malo :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Radi sad
 
puca samo tako, jedva uspeh da uzmem kljuc, samo sad ne mogu da ga pokupim xD
 
jel to vise ne moze da se uzme kljuc nego mora preko linkovanog steam-a?
 
maže, mada sam ja linkovao Steam
 
Može i ključ, na svom HB profilu klikneš na reveal key.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Besplatan Origin Access (Basic) 1 mesec preko Asus-ove ROGArene (samo se registrujete sa mail-om, dobije se 100 bodova, što je dovoljno za Access). Ako imate i neke proizvode njihove, možete i njih registrovati, pa dobiti još bodova.
 
Nazad
Vrh Dno