Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Hoce li neko otvoriti odvojenu temu za ove finansijske rasprave :crash:
 
ok je, kupio sam brdo igara preko njih. nekad se desi da dobijes uslikan kod sto mi se ne svidja ali uglavnom bude neka jeftina igra pa se ne uzbudjujem previse.
po mom iskustvu je mnogo bolji cdkeys.
 
Da se neko ne zaleti na Black Desert. Igra koristi XIGNCODE3 anti-cheat system koji u dosta slucajeva, jos u TERA danima, usporava racunare radi konstantnog skeniranja diskova za cheatove. I kao takav, uopste nije toliko efikasan niti bude uninstaliran kada se igra obrise.

"Thats not even the heaviest scan. You should be more concerned that they log all files and paths that you modified in the last ~48 hours and all executables with prefetch files into their logs."

There's also a number of other intrusive things it does like monitoring text your type while the game is running, which can be found in other threads

https://www.reddit.com/r/TeraPC/com...les_not_yet_deployed/?st=JI6QEF5R&sh=702d5edc

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=XIGNCODE3

QnA developera:

2. When does XIGNCODE3 collect data?

Once the game is launched and XIGNCODE3 is running correctly, it will start searching for hack tools existing in the user’s PC.
 
Poslednja izmena:
Bogme strasno... Idem po advokata odma da vidim sta su mi sve pokrali od podataka za ovih 5000h sati koliko mi je pokrenut BDO :D

Inace nikakva usporenja ne proizvodi taj anti cheat, imam pokrenut bdo u pozadini i igram moderne single player igre paralelno i sve radi bez problema.

E sad sto je sama igra beskonacni grind je vec druga prica :D
 
isto....jedino usporavanje su gradovi na slabijim mašinama,posebno glavni grad

za džabaka da se uzme odigra par sati,puna kapa
 
Nisam kupovao jos nijednom sa ovog sajta, a vidim iznad novca da stoji ikona steam-a, da li se dobija KEY za steam kada se igre kupe ili?
brw da li gde jos ima ovako povoljnih misterija ili se moraju ovako juriti ove 'akcije' :)

Steam key se dobija.
Imaju na sajtu stalno bundlove i daily akcije pa valja baciti pogled ponekad.
 
Sta ima na epicu,ima neki sale vidim ako si na to mislio ili ono sto ima svake nedelje nova igrica za free?
 
Poslednja izmena od urednika:
da li ima ponavljanja akcija na humble bundle?

Da ponovim pitanje ako neko moze da pomogne.

Pitanja ispod su za bilo koga ko zna, samo sam uradio reply na paket koji me zanima.

Da li se nekad ponavljaju ovi paketi ? Ako se ponavljaju da li je to nesto skorije ili tek posle godinu dve?
 
Koliko ja znam ne.
 
Odličan paket :)
 
Sjajan bundle. Dobri DLC-ovi za AC. Igra ima dnevno izmedju 1000-5000 igraca. pCars1/2 nesto manje ali je i dalje ziv.
 
Bez veze... Watch Dogs obecava od od 19. do 26. marta ce biti free :)
 
Nazad
Vrh Dno