Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

To možeš da vidiš na samom steamu prilikom aktivacije ili u istoriji aktiviranih licenci na steamu (Account Details-View licenses and product key activations).
 
Poslednja izmena:
Kad sa krenuo da pauziram Humble Monthly za ovaj mesec, ponudi mi 2 dolara popust da ne propuštam mesec, neka novotarija. Čisto da vam kažem kako da uštedite dva dolara ako želite novembarski paket.
 
Ja sam otkazao monthly jer mi je dosadilo bilo da pauziram sve dok ne naidje neki zanimljiv monthly i sad pred istek ovog prethodnog sa Overwatchom dobio sam mail ako kupim taj sad monthly da sledeći dobijam free. Svejedno nisam hteo :d
 
Nisam hteo ni ja. :d Ipak, to je bio dobar dil finansijski gledano, za samo 12 dolara dobiješ dva bandla, čak iako ništa od toga na kraju ne poželiš da zadržiš, možeš na steamtrades ili barter.vg u zamenu da dobiješ ključeve za igre koje stvarno želiš. Mada vidim da je verovatno najbolja strategija strpljenje, čim neka igra uđe u Monthly, odmah joj vrednost na menjačnicama pada drastično i možeš da je dobiješ u trampi za neki stari key koji nisi ni znao da ima vrednost.
 
Ma mrzelo me da se cimam iskreno, pretpostavio sam da neću dobiti ništa meni vredno a posle da se cimam da bih opravdao 12$ baš mi i nije vredno cimanja. Overwatch sam imao još od prvog dana release-a, a ostale igre u tom monthly bundle-u me apsolutno ne interesuju. Što se tiče ovog novog bundle-a, Hitmana već imam, 7 Days to Die me uopšte ne interesuje a Hollow Knight nemam blage veze kakva je igra tako da neću uzimati ni ovaj novi sigurno.
 
Za Hollow Knight sam čuo sve najbolje, čekam da mi se otvori malo slobodnog vremena da ga odigram. Do skoro je bio oko 10e, a sad je oko 4e, što je dobra kupovina.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Hollow Knight je fantastična igra, letos sam potrošio preko 70 sati na nju, što mi se nije desilo ni u jednoj igri, ne računajući PES.
 
Lords of the Fallen Game of the Year Edition je u naredna 24 časa 3,5$ na chrono.gg.
 
Nisam ljubitelj takvih sajtova. :)
 
Pa sta onda trazis na ovoj temi?

Ova tema ne obuhvata samo graymarket resseler sajtove poput G2A i Kinguinia već i one legitimne koji kodove dobijaju direktno od izdavača/developera među koje spada i Chrono.gg. :)
 
Na Steamu Codemaster naslovi do 90% off. Većina je 75% off, uključujući Rally naslovi i sve starije F1 naslove
 
Da li neko hoće "Punch Club - Deluxe Edition"? Ja ne volim taj tip igre.
 
Nazad
Vrh Dno