Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

A da batalimo priču o Windows ključevima u temi o igrama?
 
Da podelim i ja iskustvo vezano za CDkeys.com. Video ovde pohvale za njih, pa rekoh ajde i ja da probam. Ključ kupljen pre dva dana - već aktiviran na Steam-u. Pišem mail, drugi, tražim refund ... ništa! :mad: Flat line, nikakav odgovor nikakva reakcija.
Odem na Teustpilot i vidim da nisam jedini ... Previše sličnih iskustava u poslednje vreme ...
 
Rizik je čekati duže od par minuta kada se kupi ključ na cdkeys, G2A i sličnim marketima.
 
Meni se desilo da sam kupio original Diablo 3 u kutiji, ovde kod nas usce shoping centar - gameS i serial key je vec bio aktiviran... jedva sam zamenio, stim da su oni nudili da vec tamo u radnji ga aktiviraju na mom nalogu.
 
Rizik je čekati duže od par minuta kada se kupi ključ na cdkeys, G2A i sličnim marketima.
Čekao sam koliko mi je trebalo da otvorim nalog pošto nije dao da vidim ključ bez naloga.
Čim sam video ključ - ukucao u Steam.
Međutim, problem je što se prave mrtvi. Nikakav odgovor ...
Taj njihov customer support je težak BS.
Nije meni drama, smešnu cifru sam spucao, ali eto da skrenem pažnju da nije baš sve cveće sa njima...
 
Pa glavni kriterijum kod kupovine mora biti ocena prodavca, a ne najniza cena.
 
Meni se desilo da sam kupio original Diablo 3 u kutiji, ovde kod nas usce shoping centar - gameS i serial key je vec bio aktiviran... jedva sam zamenio, stim da su oni nudili da vec tamo u radnji ga aktiviraju na mom nalogu.

Kod nas par godina nazad u BigBang trgovini bio isti slučaj,izgleda neko od trgovaca šurovao ključeve
 
Ja sam pre izvesnog vremena kupio kumovom klincu minecraft win10 edition za poklon (ako se dobro sećam, baš sa cdkeys). Kuma mrzelo da aktivira igru odmah, nego je probao nakon 2 nedelje. Naravno, kod nije prošao. Nisam ni hteo da reklamiram. Generalno, mislim da neki prodavci sa tih marketa postavljaju isti ključ na više prodavnica, pa ko prvi kupi dobije privilegiju da aktivira. Zbog toga aktiviram ključeve odmah nakon kupovine. Imao sam par puta problema na G2A (uz gorepomenuti), ali su oni rešeni u vrlo kratkom roku. Kao što je savetovao Jericho, obavezno gledajte ocene prodavaca, a tek onda cenu. Za par centi ili dolara ne vredi se stresirati bez preke potrebe.
 
Pa glavni kriterijum kod kupovine mora biti ocena prodavca, a ne najniza cena.
Ja nemam iskustva na CDkeys, ali nije bilo nikakvih prodavca ni njihovih ocena. jedna Jedna cena je bila i samo opcija "buy now" ?
 
Zakljucak cele price je da se kljuc aktivira ODMAH :) sve ostalo je mlacenje prazne slame, jer se igrice i softver kupuju po ceni koja je samo procenat originalne ;)
 
Da ali meni opet nije jasno to oko aktivacije. Recimo uzmi aktiviraj ga odmah,njima ne stize poruka da je kod aktiviran. Onda oni nekom drugom posalju isti taj kod pa se i taj drugi žali. Ne znam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Da ali meni opet nije jasno to oko aktivacije. Recimo uzmi aktiviraj ga odmah,njima ne stize poruka da je kod aktiviran. Onda oni nekom drugom posalju isti taj kod pa se i taj drugi žali. Ne znam...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Mislim da marketi ne funkcionišu na taj način. Ako se dobro sećam, kada sam prodavao neke ključeve iz humblebundlea koji mi nisu trebali, na G2A je postojala provera kodova. Proveravali su valjda da li je kod nekada bio prodavan na marketu ili ne. Mogućnost da se proda dupli kod je skoro nikakva, ali je zato moguće postaviti isti kod na više marketa. Takve kodove ne može ni jedna prodavnica da iskontroliše.
 
Zakljucak cele price je da se kljuc aktivira ODMAH :) sve ostalo je mlacenje prazne slame, jer se igrice i softver kupuju po ceni koja je samo procenat originalne ;)
Vidi ja i jesam aktivirao
odmah tj. čim sam registrovao
nalog i video ključ.
lgra koju sam uzeo uopšte nije bila delić cene nego nešto jeftinija, čak (posle sam video) je na Steam-u takođe na akciji i skuplja je tipa 3.5€. (*mjau**mjau**mjau*a što nisam odma gledao)
CDkeys sam izabrao isključvo zato što sam video da su ga
ljudi ovde nahvalili. Sada kada sam se opekao video sam da u zadnjih 48h na Trustpilotu imaju 20 kečeva i negativnih
review-a.
Nešto tu ipak smrdi ...
 
Ja sam na CDK uzeo tri Fife, 21 je preordovana ona je cetvrta, Rocket League, PUBG, Dirt 2.0, tri Batmana, dva Tomb Ridera, tri F1 i nikad nijedan problem nisam imao. Ni sa steam ni sa origin kljucevima. Pritom sam svaku Fifu preorderovao i ubjedljivo su najjeftiniji bili u tom trenutku, kao sto sam rekao svaki put mi je key stigao par dana prije izlaska igre.


Evo sad vidim da sam tamo uzeo i GTA V za Social Club.
 
Poslednja izmena:
Vidi ja i jesam aktivirao
odmah tj. čim sam registrovao
nalog i video ključ.
lgra koju sam uzeo uopšte nije bila delić cene nego nešto jeftinija, čak (posle sam video) je na Steam-u takođe na akciji i skuplja je tipa 3.5€. (*mjau**mjau**mjau*a što nisam odma gledao)
CDkeys sam izabrao isključvo zato što sam video da su ga
ljudi ovde nahvalili. Sada kada sam se opekao video sam da u zadnjih 48h na Trustpilotu imaju 20 kečeva i negativnih
review-a.
Nešto tu ipak smrdi ...

A koja je igra u pitanju ?
 
Mislim da marketi ne funkcionišu na taj način. Ako se dobro sećam, kada sam prodavao neke ključeve iz humblebundlea koji mi nisu trebali, na G2A je postojala provera kodova. Proveravali su valjda da li je kod nekada bio prodavan na marketu ili ne. Mogućnost da se proda dupli kod je skoro nikakva, ali je zato moguće postaviti isti kod na više marketa. Takve kodove ne može ni jedna prodavnica da iskontroliše.
Tačno vala. Ko će ga znati više

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
dirt rally 2.0
 
3 out of 10, EP 1: "Welcome To Shovelworks" i Wilmot's Warehouse besplatno na Epicu, a sledeceg cetvrtka Remnant: From the Ashes za dz.
 
Solidan Humble Monthly. Vampyr i Hello Neighbor. Namerno sam hteo da pauziram, ponudili $4 off, prihvatio. Dobar dil. :)
 
F1 2018 free na Humblu
 
F1 2018 key

+9IFG-4V64W-CATII

Plus je trojka.
 
@Glenn
Hvala za kod
 
Evo jos jedan kljuc za F1
(25x3=?)YK7-0JBRL-3XTVI

da li neko zeli neku igru iz humble choice?
Evo sta sigurno necu za sebe
WARGROOVE
GENESIS ALPHA
AUTOMACHEF
THROUGH THE DARKEST OF TIMES
A CASE OF DISTRUST
THE COMA 2: VICIOUS SISTERS

Ostalih 6 uzimam tako da je na tanjiru 4 igre.
 
Evo jos jedan kljuc za F1
(25x3=?)YK7-0JBRL-3XTVI

da li neko zeli neku igru iz humble choice?
Evo sta sigurno necu za sebe
WARGROOVE
GENESIS ALPHA
AUTOMACHEF
THROUGH THE DARKEST OF TIMES
A CASE OF DISTRUST
THE COMA 2: VICIOUS SISTERS

Ostalih 6 uzimam tako da je na tanjiru 4 igre.
WARGROOVE

GENESIS ALPHA
Ako moze neka od te dve . Hvala <3

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno