Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ne znam dal je dobro mesto za pitanje, al ajde...Jel.zna neko neki sajt gde ljudi prodaju steam acc share preko kog se igraju igre offline.
Ja sam do sada uzimao na ebay-u ali nema bas sve sto me zanima.
 
Poslednja izmena:
unms5az9tbs41.png
 
Assassin's Creed II je free na Uplayu. Treba samo otvoriti launcher i ima u vrhu "Claim Assassin's Creed II".
 
Ja gledao jutros još nije bio dostupan :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
tek posle 17h po nasem se resetuju
 
Šta je potrebno da bi se igra pokupila?
Registracija sigurno, jel treba nešto da se instalira i tome slično?
 
Nemojte zaboraviti da pokupite Just Cause 4 :)

Iskreno, možete slobodno i zaboraviti, najgori cash grab koji igrah (mada, nije da sam dugo izdržao, možda sat ukupno). Ne znam dal su popravljali u međuvremenu nešto, al ono je bio krš neviđeni (tragi-komična grafika, kao i cut-scenes, maksimalno srozan gameplay u odnosu na prethodne igre...). Svakako od mene prepouka da preskočite, čak i besplatno, jer će vas samo koštati živaca. Bolje odigrajte 3 ili 2, pa čak i 1.

On-topic, Manual Samuel free (edit: preduhitrio me kolega :) ), kao i Kingdom: Classic.

Takođe, nije za PC, al može da se pokupi i bez PS-a (pa da se odigra kad-tad :) ) - The Nathan Drake Collection and Journey for free.
 
Poslednja izmena:
^ Apsolutno se slazem, ubedljivo najgori i najdosadniji JC, ali eto moze da se proba free.
 
napljuvaste JC4 onoliko. Koliko je bilo uzasnih free igara i polomismo se da ih sve skupimo. Ovoga manuala sigurnonecu ni pomirisati, ali je uredno redeemovan.
 
Napljuvah ga jer me mnogo više zapeče kad namerno pokvare dobar serijal (imam stotine sati u prethodnim delovima ukupno) da bi maznuli lake novce, a ovo je najočigledniji primer na koji naiđoh u svojih godina igranja... Naravno, to je samo moje mišljenje, ne mora da znači da će se drugi složiti. :)

Inače, lično mi je Manual Samuel daleko bolja igra, i daleko sam više uživao u njemu nego u JC4. Nije budžet sve u gaming-u, a ni grafika (mada je, meni bar, i objektivno bolja grafika, tj ugodnija za oči (što je valjda cilj svake grafike) u Samuel-u).

On-topic, bespatna su trenutno tri jezika za Influent (igru za učenje jezika) - Korean, Italian, French (klik na zeleno install dugme desno gore).

Takođe, nije za PC, al je free trenutno mobile verzija Hitman Go.

EDIT: Total War: WARHAMMER II ima free weekend, ako neko hoće da proba. I Dark Souls 3 je na dobrom popustu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno