Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Region pricing je malo komplikovaniji, konkretno za Epic:

"It is an evaluation model that decides the last cost of an item dependent on the area where the item is being sold. At the point when an organization is working in different nations, or various districts inside a country or region, valuing is regularly executed by the nearby tax collection laws and necessities and to ensure their clients are getting a reasonable cost for their area.

At Epic Games, regional pricing is executed to broaden the crowd and make games increasingly open for everybody. Regional pricing is as of now accessible in more than 230 nations and 10 distinct monetary forms. Most part of the nations despite everything show item costs in U.S. dollars."
 
Jel svako može da prebaci na drugu zemlju svoj epic nalog?
Mislim bez vpn i ostalih pomagala?
 
Discount kod za GOG: 5V5JVGT4CI1HJG60KR

Imate Gothic kolekciju na popustu.
 
Na Epic-u RDR 2 40 dolara, uz kupon 10 dolara izadje 30 dolara.

Mene samo zanima jel ta igra patchovana do kraja, ne znam, nikad nisam instalirao nijednu igru preko Epic-a.
Znam da Steam dosta paznje poklanja tome i svaka igra ima poslednji oficijelni patch.
 
Poslednja izmena:
Zakrpe bi trebalo da dolaze od onog ko pravi igru i da se odmah prosledjuju platformama koje vrse distribuciju sadrzaja, tj. to ne bi smelo da ima veze sa stimom i epikom.
 
Ne znam dal je neko napisao vec, al evo i za nas je sad Metro Exodus na velikom popustu.
Epix - 16 dolara, sa kuponom od 10 dolara izadje 6 dolara jelte.
Steam -16e, uzecu ipak na steamu, razlika je 10e, lepsi mi je Steam :)
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal je neko napisao vec, al evo i za nas je sad Metro Exodus na velikom popustu.
Epix - 16 dolara, sa kuponom od 10 dolara izadje 6 dolara jelte.
Steam -16e, uzecu ipak na steamu, razlika je 10e, lepsi mi je Steam :)

I malo nesto preko 10e je na cdkeys


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja uzeo rdr2 na epicu za 30$...
 
Ja isto planirao, al cu da sacekam na Steamu, pa kad bude bude slicna cena, a verujem za NG-Bozicne praznke.

Eno ga na 40e na Steamu, al sacekacu i nizu cenu :)
 
Poslednja izmena:
Iskreno, vise igrara imam na epic nego na steam :D
 
Ja imam dosta na Epicu, prakticno sve sto je bilo free od kad je nastao Epic :)

Ali na steamu imam vise i 90% igara su ultra hitovi.
 
ja sam za $11 uzeo full exodus na epicu, pa da ga igram u neko skorije vreme, a dodacu ga na steamu ko zna kad, kad bude bas dzabaka, pa da ga imam i tamo s obzirom da mi je zelja da spakujem tamo sto vise mogucih naslova, tj da se oslanjam na ostale sto je manje moguce...
 
Ne znam dal je neko napisao vec, al evo i za nas je sad Metro Exodus na velikom popustu.
Epix - 16 dolara, sa kuponom od 10 dolara izadje 6 dolara jelte.
Steam -16e, uzecu ipak na steamu, razlika je 10e, lepsi mi je Steam :)

Uzeh i ja Metro za 600 djunti sa kuponom, za te pare odličan naslov. :)
 
Mene je Metro Exodus Gold edition koštao 401din na Epicu sa onim kuponom, jel to vi niste na Ukrajini ili je nešto drugo u pitanju?
 
kakva tuga od popusta na steam-u. zapravo ponuda igara je jadna i vecinu ne bi igrao ni da je za dzabe... :(
 
Mislim da na par meseci časte jednim kuponom 10e za kupovinu od preko 15e i taj kupon ima ograniceno trajanje
 
Do 01.11.2020. Vaze te kuponi (bar meni stiglo takvo obavestenje)
Tako da ih iskoristite jos veceras.

Prvi se dobijao uz gratis gta V, a drugi uz watch dogs i njega mislim da svi imaju.

Ja uzeo metro - 6$ i mafia II - 5$

Takodje preporuka za talos principle, ima ga za 1.89$ sto je extra cena za tu igru.

Steam i Epic imaju haloween sale pa istrazite malo.
 
Nazad
Vrh Dno